Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Rezygnacja z Admina JB


Ezik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam odrazu na początku chce zaznaczyć że żaden były bądź obecny admin nie miał wpływu na moją decyzję (jeśli @Dante nie wierzysz że Azztrom nie miał w tym nic wspólnego to chętnie podeśle Ci nasze rozmowy na PW :) ).

Jak zapewne cześć z was już wie w dniu dzisiejszym rezygnuje z posady admina JB i przechodzę tym samym na inną sieć. Powodów jest kilka:


1. Żeby długie czekanie na zmiany, i nie nie mam tutaj pretensji do Dżaga za to że za długo na wszystko trzeba czekać, bo rozumiem życie prywatne, studia itp. Ale jak jest okazja żeby przenieść się na sieć na której błędy i nowości są bardzo szybko naprawiane i dodawane to czemu nie ( i podkreśle to jeszcze raz  nie chce żeby ktoś myślał że uważam że Dzagu się nie stara!!)
2. Chęć rozwoju oraz poznania nowych osób (chyba nie muszę rozwijać)
3. Jest jeszcze wiele powodów ale nie widzę sensu ich tu wszystkich wypisywać.
 

Teraz chciałbym poświęcić parę linijek osobą którym naprawdę wiele zawdzięczam:

 

@Magik - tak naprawdę tobie zawdzięczam range admina JB, to ty namówiłem mnie żebym złożył podanie i wsparłeś mnie w tym. Mieliśmy również serwer MC który tak średnio wypalił i mieliśmy lekką spine ale koncowo myślę że wszystko między nami okej i że kiedyś zjemy sobie razem Big Mac'a :D

 

@Boguś - najlepszy opiekun, towarzysz, mentor, szef jakiego poznałem, dzięki tobie JB niesamowicie się rozwinęło i poszło do przodu. Dzięki za zaufanie do mnie oraz za pokładane we mnie nadzieję, że cię nie zawiodłem i że dobrze wykonywałem pracę admina

 

@CałaAdministracjaJB - nie będę wymieniać tutaj wszystkich adminów jb bo poprostu wszyscy jesteście super ludźmi i dobrymi kolegami, nie będę nikogo z was bardziej wychwalał niż drugiego, w skrócie dzięki za wsparcie, miłą atmosferę, pomoc przy bindach itp. liczę że jeszcze kiedyś pogram wspólnie mm'y!!!

 

@WszyscyGraczeJB - tworzycie super społeczność i tworzycie przeważnie dobra atmosferę na serwerze, jest was zbyt wielu żeby wymieniać pojedynczo jednym dziękuję bardziej innym mniej (każdy dopasuje się do odpowiedniej grupy ;) )
3majcie się panowie i nie zniszczcie atmosfery ja JB!!!

 

@Casp3r - byłeś super kolegą i najlepszym graczem jakiego miałem okazję poznać (pod względem skilla), fajnie się z tobą grało no mirku :D

@Dante - co jak co to ty zaakceptowales moje podanie na JB więc głupio było by nie podziękować za danie mi szansy :)

 

Jeśli o kimś nie wspomniałem to bardzo przepraszam, ale moim zdaniem wymieniłem tam wszystkie DLA MNIE najważniejsze osoby!

 

Teraz czas na tą ,,niemiłą cześć''

Nie będę tutaj wymieniał nicków ale te osoby dobrze wiedzą że o nich mowa, w skrócie:
Robienie kont na inny forach jest naprawdę frajerskim zachowaniem, stalkowanie byłych adminów?!? naprawdę jest to MOIM ZDANIEM bardzo żałosne zachowanie i wcale niegodne pochwalenia wręcz przeciwnie potępienia, pisanie że dostanie się bana na forum po tym jak się tylko odejdzie też jest nie na miejscu, takie informacje możecie zachować dla siebie i nic nie mówiąc poprostu zbanować takiego użytkownika a nie pisać mu co się stanie jeśli....
Mam nadzieję że przestaniecie praktykować takie postępowanie bo jest no naprawdę żałosne i dziecinne, OCZYWIŚCIE W MOIM MNIEMANIU (ale myślę że nie tylko).

Kończąc dziękuję za te wspaniałe 8 miesięcy jako admin, życzę wam żeby Globalelite rozwijało się i żeby wszyscy mieli fun z grania na serwerach!!!

 

Pozdrawiam


Ezik96



 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to żart..

Aczkolwiek myliłem się..

Ezior trzymaj się, i jak Ci już mówiłem wrócisz tu. Ta serwerownia a przede wszystkim JB to jak rodzinne miasto, dom zawsze wrócisz sprawdzić co słychać i usłyszeć głosy ludzi z którymi spędziłeś 

sporo czasu. Jeszcze się zobaczymy, jestem o tym przekonany. POZDRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Berlin [*]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Myślę, że z 60% osób zagląda/ma konta na innych forach nie po to, żeby stalkować byle noname'ów, tylko po prostu obserwować co się tam dzieje. Moim zdaniem żałosne i równie dziecinne jest twoje bronienie się w tej sytuacji oraz obrażanie innych za ich normalne zachowanie. Trzymaj się i mam nadzieje, że nie będziesz pytał tak jak twój znajomy, czy cały serwer nie chce przejść na ich sieć :v.

 

PS; To, że ty nie potrafisz się rozwinąć na sieci, nie oznacza, że to wina Dzaga, Dantego czy kogokolwiek innego niż ty sam, bo gdybyś się starał a nie narzekał to może byś coś osiągnął więcej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się Ezik, Ty mnie namówiłeś na początku do złożenia podania i dzięki Tobie jestem na pozycji Strażnika (oczywiście również dzięki Bogusiowi, który przyjął podanie). Byłeś dość aktywnym adminem i jedną z tych osób, z których można było brać przykład. Jak mówił Sadyba, jeszcze tu wrócisz - trzymaj się. Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rufus napisał:

Myślę, że z 60% osób zagląda/ma konta na innych forach nie po to, żeby stalkować byle noname'ów, tylko po prostu obserwować co się tam dzieje. Moim zdaniem żałosne i równie dziecinne jest twoje bronienie się w tej sytuacji oraz obrażanie innych za ich normalne zachowanie. Trzymaj się i mam nadzieje, że nie będziesz pytał tak jak twój znajomy, czy cały serwer nie chce przejść na ich sieć :v.

 

PS; To, że ty nie potrafisz się rozwinąć na sieci, nie oznacza, że to wina Dzaga, Dantego czy kogokolwiek innego niż ty sam, bo gdybyś się starał a nie narzekał to może byś coś osiągnął więcej.

1. 60% chyba troszkę przesadziłeś xD

2. Nie znałem przedtem nikogo kto by ,,stalkował'' inne sieci więc I'm sorry ale jeśli każdy tak robi to poprostu nie wiedziałem :p

3. Nie mam zamiaru nikogo namawiać na przejście, nie martw się ;) (nie jest to ironia)

4. Nie mówię że to ich wina tylko że widzę że mam tu  małe szansę rozwoju w przeciwieństwie do innych użytkowników/adminów itp. itd.

 

 

Sorki że o tobie zapomniałem cię wspomnieć w moim poście, możesz wierzyć lub nie ale naprawdę miałem cię tam dopisać tylko zapomniałem :(

 

Tak czy owak chce ci podziękować za wiele rzeczy, jak ogarnianie spawnu na MC, pomoc w innych sprawach i takie tam 😛 Oraz chce przypomnieć Ci nasze 1vs1 (mam nadzieję że mnie nie zawiedziesz i będzie kiedyś rewanż 😂), wspólne granie na JB, rozkminianie jak to zrobić nowy świat w Minecraft żeby nic się nie zepsuło i wiele wiele więcej. Naprawdę chce się z tobą pożegnać w ,,dobrym układzie'' żeby nie było żadnych niedomówień, niedociągnięć czy spiny między nami.

Mam nadzieję że nie masz mi niczego za złe czy nie masz do mnie jakiegoś problemu bo szczerze cię lubię i nie chce żebyś odczowal negatywne uczucia w stosunku do mnie :D

 

pozdro 600

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw
8 minut temu, Ezik napisał:

2. Nie znałem przedtem nikogo kto by ,,stalkował'' inne sieci więc I'm sorry ale jeśli każdy tak robi to poprostu nie wiedziałem :p

 

 

Przykładu daleko szukać nie trzeba. Były administrator tej sieci, moderator i opiekun awp twojej obecnej :), więc jednak znasz. Pozdro600

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...