Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie JB


MaxZz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: MaxZz
Ilość przegranych godzin na serwerze*:168h
Wiek: 16
Steam ID: STEAM_0:1:467386880
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 6-7, czasami więcej, czasami mniej
Miałeś kiedyś u nas bana?: Tak
Doświadczenie w adminowaniu: Brak Umiejętność obsługi komend SourceMod: 5 (ostatnio wczytałem się w temat SourceModa i obiecuje że szybko poznam nowe komendy)
Dlaczego miałbyś dostać admina: Jestem osobą młodą, kreatywną, mam sporo przegranych godzin na serwerze, jestem miły i uprzejmy dla wszystkich graczy, pomocny, oraz mam poparcie graczy. Uważam, że niezależnie od sytuacji byłbym bardzo aktywny i nie zaniedbywał serwera.
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Niestety nie
Znajomość Regulaminu: 8/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ¯\_(ツ)_/¯

https://www.gametracker.com/player/MaxZz/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

+ Wiek 

+ Aktywność

+ Miły 

+ Przyjazny 

+ Rozpoznawalny 

+ Staż 

+ SM @konraditek 5/10 to zupełnie wystarczający poziom :|

+/- brak doświadczenia, ale każdy kiedyś zaczynał 

+/- bany, ale to błędy młodości 

- jak dla mnie nie ma 

 

powodzenia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z tej strony nowy waleczny przedstawię swoją opinię na ten temat 

MaxZz jest osobą nie pełnoletnią dlatego jako administrator prędzej czy później będzie inaczej traktowany z względu na wiek. 
Jednakże mimo swoich młodzieńczych wybryków Max jest osobą dobrą na stanowisko strażnika . Nie rozmawiałem z nim nigdy prywatnie jedynie na jb
i ani razu nie usłyszałem z jego ust przekleństwa mimo moich jak i jego godzin spędzonych na serwerze. O czym to świadczy : 
O tym że mimo wieku umie się powstrzymać ( nie jak nie którzy ) i opanowany wydać wyrok.
W administracji jest dużo starszych osób lecz nie ma nikogo młodocianego uważam że jeśli dacie mu szanse
na pewno wniesie na serwer dużo chęci do pracy jak i entuzjazmu .

Jestem na tak :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Myślę, że powinieneś trochę więcej pograć, zanim zaczniesz kandydować na administratora. Oswój się dobrze z komendami sourcemoda, zacznij dawać graczom przykład(mam na myśli dawanie frajdy w czasie rozgrywki, bo tu nie chodzi tylko o to, żeby sobie punkty nabijać).  Na razie uważam, że to za wcześnie.  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...