Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie na Opiekuna DR.


TAO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda
 

Nazwa serwera: DEATHRUN
Imię: Kamil
Wiek: 20
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Aktualnie poświęcam serwerowi większość mojego dnia, ale wiadomo że jest to spowodowane aktualną sytuacją w Polsce jak i na świecie. A gdy świat wróci do normy podejrzewam że będzie to kilka godzin codziennie wieczorem, oczywiście nie licząc w to ogarnięcie forum na telefonie w ciągu dnia itd. .(W tym roku prawdopodobnie idę na studia.)
Staż na serwerze: Myślę że są to jakieś 2 miesiące, lecz dopiero od ok. miesiąca jestem bardziej aktywny.(Byłem nieźle zawalony materiałem w szkole i nie było czasu na żadne gierki)
Znajomość sourcemoda (1-10): 8
Zaufanie wobec graczy (1-10): Nie wiem dokładnie o co chodzi w tym zaufaniu wobec graczy ale wydaje mi się że mam całkiem spore, do każdej sprawy podchodzę bezstronnie i staram się traktować każdego gracza na równym poziomie z innymi. 9/10
Dlaczego akurat Ty: Myślę że posiadam wystarczające doświadczenie na takiego stanowisko, przed kilku laty byłem współwłaścicielem DR. Ciągle pomagam Bobowi z aktualizacjami wprowadzanymi na serwer oraz staram się być na bieżąco z forum. Aktualnie z tego co się orientuje nie ma nikogo innego chętnego na to stanowisko więc myślę że można dać mi szanse.
Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: Przede wszystkim chce przywrócić do życia dział DR, póki co gracze pojawiają się na nim dosyć sporadycznie i kierują swoje pytania i problemy na pw do Boba bądź innych administratorów zamiast wejść na forum. Także chciałbym wprowadzić wiele rzeczy na serwer m.in. 
-Rotacje map w puli dostępnych na DR. (Aktualnie wszyscy grają te same mapy w kółko, mimo iż pojawiają się nowe)
-Wprowadzenie do sklepu wiele nowych przedmiotów.(Traile, laser shot, aury, skiny itd.)
-Udoskonalenie systemu kredytów oraz ruletek.
I wiele innych zmian które już są w toku i powoli nad nimi pracujemy wraz z Bobem.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Nie wiem nawet czy to podanie było konieczne xd

Wszyscy widzieli, że pomagałeś Pixelowi z DR, myślę, że nie ma co się bawić w podania :D

 

+ pomocny

+ SM

+ ogarnięty

+ ma pomysł

- staż

- lubi się wymądrzać :v

- rozpoczęcie studiów (pierwszy rok zabiera dużo czasu i zaangażowania, wiem, bo drugi raz przez niego przechodzę na innym kierunku xd)

 

Ostatni powód też jest na +, bo Pixel też będzie potrzebował "drugiej ręki" i kogoś ogarniętego. Jestem na TAK.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...