Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na gracza


Rufus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda
Twój wiek: 16
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie) Pogromca Kaczek 
Nick Oskarżyciela: ♆яυғυѕ♆ HNS૪g۞d
SteamID oskarżonego:STEAM_1:1:223917582
Gdzie to się wydarzyło(KONKRETNA MAPA!): jb_august_2k17 (ale już na poprzedniej się to zaczęło)
Data zdarzenia(Godzina):23.04.2020 godzina około 21:10
Opis Sytuacji:Wszedłem na serwer i w Ct był jakiś chłopaczek bez mutacji, który nie potrafi prowadzić to już swoją drogą
(niestety jedyne co mam to jego nick "Szary", bardziej się skupiłem na tym delikwencie) i Pogromca zaczął się naśmiewać 
z młodego zamiast mu pomóc, powiedzieć tak jak inni "przejdź do terro, komenda !t". Powtórzę jeszcze to co powiedziałem
do niego na serwerze (przepraszam za wyrażenie), że to jest zwykłe skurwysyństwo, bo zniechęcasz młodego gracza do grania
u nas na serwerach, ale też ogólnie w grę, bo jeżeli już na początku jest tak traktowany to po co ma grać?
Dowody: Demka (mapa gdzie się już zaczęło http://dema.globalelite.pl/13142) (mapa, gdzie już zwróciłem mu uwagę http://dema.globalelite.pl/13144),
osoby na serwerze
Czego oczekujesz: Bana/mute/ostrzeżenia. Czegokolwiek, żeby zrozumiał i się ogarnął.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jeżeli już na początku jest tak traktowany to po co ma grać?

Szary ma na serwerze przegrane już ponad 50h, wszedł do ct obchodząc blokade MUTE, i najprawdopodobniej bana na ct, choć nie popieram zachowania Pogromcy Kaczek, ale sam Szary nie jest bez winy

Edytowane przez Fafik
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

A wiec kolejna moje rzetelna wypowiedz zacznijmy od tego : 
Fafik osoba Szary miał szanse być w ct gdyż każdy z graczy się na to zgodził nikt nie płakał z względu na jego głos , sam dobrowolnie wyszedł z ct nie nadużywał mikrofonu . Chciałbym jeszcze przypomnieć na kogo jest ta skarga proszę nie uczepiać się tutaj wszystkiego wokół tylko skupić się na problemie który występuje min przez Pogromce który nadmiernie się buntował i naśmiewać się z niepełnoletniego . Przez takie osoby na serwerze Jali break grają jedynie stali gracze gdyż nowi są odrzucani z względu na brak wiedzy pod względem regulaminowym czy też wiekowym . Zachowanie gracza Pogromcy nie powinno mieć miejsca . 

Jestem za ukaraniem gracza.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...