Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

AUTO-SZMATA


.noclips Diabelek

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio na serwerze MRG pojawiają się gracze typu tryhard i niestety psują rozgrywkę innym użytkownikom kupując autoszmate. Niestety incydent powtarza się dosyć często, większość graczy nie pochwala takiego zachowania jak i osób które używają takowego rodzaju broni. Na tym serwerze oczywiście chodzi o rywalizacje, ale nie o to by psuć innym rozgrywkę. Jak wiemy autoszmata jest op w rękach dobrego strzelca potrafi zrobić rzeź, lecz tylko niektóre osoby (z zakupionym statusem VIP) mogą podnieść/zakupić takową broń. Niektórzy użytkownicy potrafią od startu mapy grać 3 razy eco by kupić sobie auto szmate. Jest to zachowanie które wzbudza wśród graczy złość i nienawiść a to wszystko tylko przez jedną broń :( . Zdarzyła się sytuacja gdy admin upominał graczy by nie używali tego rodzaju broni lecz, oni mieli go t.z.w w dupie i grali dalej (farmili punkty). Apeluję do wyższej administracji o wykluczenie broni na stałe w regulaminie lub zablokowanie jej w grze. Mam nadzieje że problem z tryhardowymi graczami, którzy nie potrafią normalnie grać szybko się skończy :)) .

maxresdefault.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Trochę nie rozumiem tego co napisałeś. Powtarzam to od zawsze ta "auto-szmata" Jak ja nazwałeś to jest broń jak każda inna tylko jest bardziej wkurwiająca. Sam lubię tak dla zabawy zagrać 3-4 rundy ecko żeby sobie pograć np. że SCAR'a🙂 i to ma znaczyć że jestem tryhardem. 

Co do tryhard'ów grających tą bronią to zakazywanie im grania nie ma sensu bo to oprócz rywalizacji ma być też dobra zabawa. Od tego są właśnie serwery społeczności. Jak ktoś chce zagrać z "auto-szmaty" to niech se gra. Więc dochodzę do wniosku że jedynym tryhardem jesteś Ty bo spinasz się o to że ktoś cię zabija z "auto-szmaty", i że straciłeś kilka punktów. 

A co do wyżu enia tej broni jestem przeciwny bo i tak już jest ograniczona liczba tej broni dla zwykłych graczy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

To ja też dodam coś od siebie. To czy autokampy są w grze czy nie, to już decyzja opiekunów. 

Ale pretensje do ludzi o to, że grają w grze bronią umieszczoną w grze, to lekka przesada. Tym bardziej, że to broń długo i średniodystansowa, zabicie kogoś z bliska jest banalnie proste, a jak wiemy, z T-spawna nie da się splantować paki 😜

Przykro mi, że zwykłe strzelanie do siebie z różnych broni przeradza się w chęć zmienny zasad gry, ale od czego są serwery społeczności :))

Życzę wszystkim, żeby nauczyli się radzić sobie z przeciwnikiem z autokampą zamiast płakać i wychodzić z gry, bo tak mmów nie wygracie B)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...