Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Propozycje arenki 1v1


SzymenPro

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Wpadłem na kilka pomysłów co możnaby poprawić lub dodać nowego na nasz serwer arenek 1v1. :

 

1. Już wcześniej było pare takich propozycji, żeby usunąć parę mapek ze względu na to, że nie są specjalnie lubiane przez graczy lub grane bardzo rzadko ( ludzie na nich poprostu wychodzą )  i myślałem tutaj szczególnie o mapkach : am_bionic, am_minecraftbox, am_himalaya_fix_ge i ewentualnie am_mirage_mid.

 

2. Dodanie roundsoundów - niby tryb aren 1v1 jest nastawiony na szybkie przejścia między rundami, żeby gracze nie musieli długo czekać, jednak myślełem, że możnaby je dodać. Chociażby do 10 sec. Mi przynajmniej się wydaje, że uprzyjemniło by to rozgrywkę. Cieszą się one także popularnością na serwerach i są lubiane przez graczy.

 

3. Jako admin, ale też jako gracz zauważyłem, że często znajdują się osoby, które non-stop rushują. Myślełem o dodaniu pewnego rodzaju stref anty-rush ( linia przez którą nie da się przejść do pewnego momentu rundy). Lepsze byłoby takie rozwiązanie, niż banowanie tych osób z powodu, że szczególnie nowi gracze po otrzymaniu niby takiego 10 min bana nie wrócą już na serwer + jak nie ma admina też nie ma problemu z rushem. Wiem, że aby dodać takie coś potrzeba dużo pracy, ale byłoby to naprawdę dobre. Zastanawia mnie co inni o tym myślą.

 

4. Jak wejdzie VIP myślę, że fajnie na pewno byłoby dodać coś w rodzaju tego co mamy na AWP (sklep z dostępnym do kupna za naboje VIP-em + inne rzeczy ) (naboje zdobywane za Globalelite.pl w nicku, ogółem gre na serwerze, może wbijanie progów punktów ) . Jest to niby już na AWP, ale napewno fajna inicjatywa do ściągnięcia graczy także tutaj.

 

5. Pamiętam jedną z poprzednich propozycji dotyczących wyświetlania czasu do końca rundy w bardziej widocznym miejscu. Czas jest jednak tak czy siak widoczny, ale można by dodać, aby co runde dla każdego gracza wyświetlało się z boku z kim gra w danej rundzie. Często sprawdza się to pod tabem, ale jak jest więcej ludzi na serwerze trochę to zajmuje i zdarza się, że np. z opóźnieniem wychodzi się z respa. Myślę, że pomysł fajny.

 

6. To samo co wyżej tylko wyświetlanie obok gracza trybu który wylosował ( np. ak47 only hs,  AWP, pistols only hs ) Często nie zauważa się tego jak pojawia się to na czacie i dziwi się dlaczego przeciwnik nic nie dostał / nie zginął.

💯Pozdro600DzaguBicepsPiateczka

 

#Edit:

7. Żeby wbijać punkty do rangi/topki na serwerze potrzebne są 4 osoby grające. Proponuje zmniejszyć do 2. Dlaczego jak ktoś wbija i gra ma już tych punktów nie nabijać.

 

8. Dodanie do !custom więcej rang

 

#Edit2:

9. Przedłużenie czasu trawania mapy (  do 20 min )

Edytowane przez SzymenPro
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1: Często słyszę od graczy jakie mapki oni nie lubią, i że chcieli by, żeby zostały usunięte, am_mirage_mid na pewno jest na tej liście, tak jak am_bionic ale tylko dlatego że ludzie giną jak nawet runda się zaczęła, co do am_himalaya_fix_ge nie słyszałem za dużo negatywnych zdań na temat tej mapy, a mapa am_minecraftbox jest bardzo popularna dla graczy, bo można peekować na pixel, i strzelić głowę, jak dla mnie, am_mirage_mid i am_bionic do usunięcia z puli, a reszta to przegłosowania.

 

2: Byłem na różnych sieciach 1v1, i nie jest dużo roundsoundów na koniec rundy, nie wiem czy to jest potrzebne, ale w sumie można by było się naradzić

 

3: Jest dużo osób które ruszują, to fakt, nawet jak im się mówi że rush jest dopuszczalny jak jest 15 sekunda, a oni i tak to robią, więc ten pomysł na pewno na wielki plus, jedyny minus jest taki że pewny to wchłonie dużo czasu osobistego, żeby coś takiego zrobić, no ale jeżeli nie chcemy tracić ludzi za dawania banów na 10min, to opcja ze ścianą jest dobrą opcją, bo ludzie nie dostaną bana za rush bo nie można bo jest ściana, i nie stracimy jakiegoś gracza

 

4: Na pewno to by była fajna akcja z tym, wczoraj się trochę o tym dowiedziałem jak grałem na Only AWP, więc fajna rzecz jakby to zostało dodane na arenkach

 

5: Jak dla mnie, jak sprawdzam w tabeli z kim gram, to mi normalnie się pokazuje, z kim będę grał, ale też fajna opcja, żeby być 100% pewnym czy na pewno z takim graczem zagramy w następnej rundzie

 

6: Czasami mi się myli jak jest only deagle only hs, to strzelam w klatę i się pytam czemu on nie dostał, a tu się okazuje że only hs xD, i nie wiem czy tam strzelać tylko hs czy normalnie wszędzie, fajna rzecz żeby ludzie mieli świadomość jaki tryb grają.

 

7: Na pewno ja bym z tego skorzystał XD, ile razy ludzie grali 1v1 na serwerze żeby punkty sobię dobić, a okazuje się, że to na nic, i im punktów nie dodało 

 

8: Każdy serwer GE ma coś takiego, lepiej podtrzymywać tradycje

 

 

Edytowane przez Casp3r
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

1. 

am_minecraftbox - usuwamy

am_mirage_mid - usuwamy

am_bionic - usuwamy

am_himalaya_fix_ge - usuwamy

2. Odpada

3. To jeszcze obgadam z @Head-Admin

4. Można dodać na próbe.

5. Zbędne moim zdaniem.

6. Jeżeli plugin na to pozwoli to zostanie dodane.

7. Odpada , sam byłem świadkiem i zwiększyliśmy to do 4 żeby nie wchodziło sobie 2 ziomków w nocy i nie nabijało sobie punktów.

8. Możemy dodać.

9. Czas zostanie zwiększony do 20 minut.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...