Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie arenki


BIENIUŚ =)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Bieniu
Wiek:  17
Znajomość SM: 6
Doświadczenie: Byłem adminem na DR.
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/bieniu %3BPpPp/188.68.252.62:27215/  | https://www.gametracker.com/player/bieniuS/188.68.252.62:27215/ | https://www.gametracker.com/player/Bieniu/188.68.252.62:27215/  (nie wiem czemu gt naliczyl mi osobno czas na kazdym nicku xd)
Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem? :  Jestem w ogarnięty, jestem w stanie ogarnąć żeby więcej osób grało na serwerze noi głównym powodem to jest to, że nie ma wielu administratorów a ja jestem praktycznie codziennie online.
Ilość godzin w CS:GO : 376 godz na aktualnym koncie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nawet nie bardzo cię znam i nie widziałem cię duzo na serwerze (dosłownie parę razy )

 Coś jednak trzeba napisać:

 

+ SM

+ wiek

+ potrzebujemy adminów ( nie wiem wsumie czy to + )

 

+/- chęci ( mała aktywność i mało godz ale skoro skłdasz podanie to coś jest )

 

- aktywnośc

- ilość godz na serwerze

- ilość godz w csgo

-grasz na serwerze od tygodnia

- nie kojażę ciebie nawet

- doświadczenie (DR to nie arenki 1v1)

 

Podsumowując jestem na NIE. Nie znam ciebie, ale moja opinia wynika tak naprawdę tylko z twojego podania. Masz mało godzin ( nie spełniasz wymagań ) ( aktywnośc jako taka od tygodnia i nieduża) Masz mało godzin w csie. Myślę, że powinieneś poczekać trochę dłużej ( więcej pograć, poznać lepiej mnie i Insana ). Może wypisane przeze mnie - to tylko statystyka a twoje umiejętności są inne, ale nawet cię nie znam więc trudno jest to ocenić.

 

Edytowane przez SzymenPro
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin
  1. @BIENIUŚ =) swój komentarz zachowaj dla siebie. Nic nie wnosi do podania.
  2. Jeżeli uznałeś, że skomentowanie rangi Szymena będzie odpowiednim komentarze, to zadziwię Cię, ale Twoje dziecinne zachowanie bardziej skreśla Twoją (i tak już) słabą kandydaturę.
  3. @SzymenPro skarga? Serio? Za to że skomentował Twoją grę? :v

Co do podania:

- brak doświadczenia (ile byłeś adminem? miesiąc? I zgadzam się, że bycie adminem na DR to nie bycie adminem na arenkach :)  )

- mały staż

- mało godzin na serwerze i w CSie

- nie potrafisz przyjąć krytyki, to co napisał Szymen było bardzo obiektywną opinią

- nie wiem dlaczego zrezygnowałeś z DRa, więc ten :v

- nikt Cię nie zna

 

Plusów nie widzę.

Wróć. Mutacja +

 

Jestem na NIE. Thx za uwagę :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@BIENIUŚ =) składając podanie musisz liczyć się z tym ,że ludzie będą to komentować i nie wszyscy napiszą to co jest po Twojej myśli ,więc następnym razem nie komentuj tego ,bo to nie działa na Twoją korzyść.

@SzymenPro Jest opcja "zgłoś" post i wtedy moderacja forum się tym zajmie i nie musisz składać tego typu skarg.

 

Co do podania to odrzucam póki co ze względu na aktywność oraz krótki staż na serwerze. Spróbuj za jakiś czas. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...