Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na gracza


SzymenPro

Rekomendowane odpowiedzi

Nick osoby składającej skargę: SzymenPro GLOBALELITE.PL
Data: 27.04.2020  23:31
Mapa: forum ( napisałem tu bo zdarzenie ma miejsce w dziale Arenki 1v1 )
Opis sytuacji: Ogólnie napisze o co mi chodzi. Poczułem się urażony ze względu na twoją odpowiedź. W swojej wypowiedzi napisałem głównie, że ciebie nie znam i nie ocenie, a minusy które wypisałem to tylko statystyka i moga być inne ( nie znam ciebie ) ( zdanie musiałem jakieś dać - jestem adminem aren ) . Nie wiem czy z tobą nawet kiedyś grałem a jak tak to tego nie pamiętam. Więc przechodząc do rzeczy mówienie dla admina ( nawet innego gracza ) , że jest słaby, nie zna się i jest niekompetentny co wynika z twojej wypowiedzi jest nie na miejscu. Tak samo myślę o w domyślę nazywaniu mnie "noobem" i mówieniu, że jesteś lepszy (chociazby z rangą ). Poczułem się z tego powodu urażony. Po za tym z tego co widze takie zachowanie nie świadczy o twoim wieku (17 lat) (kolejny minus do podania ). Domagam sie co najmniej przeprosin +  nie wiem czy takie coś jest uwzględnione w regulaminie forum lub ogólnie i czy podlega jakiejś karze.   <--- @Geralt@Insane
Nick oskarżonego: BIENIUŚ : )
Steam id oskarżonego: zajście miało miejsce na forum ( oskarżony nie ma linku do profilu steam )
Dowody: 

2 wypowiedź BIENIA

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Chciałem to skomentować po prostu krótko "xD", ale musiałbym sam sobie chyba warna wstawić xd

  1. Skarga niepoważna jak dla mnie, nie zostałeś obrażony w zasadzie w ogóle. Jeśli nie podoba Ci się jakiś post, to go zgłoś, a nie piszesz skargę :d
  2. Podanie jak dla mnie do wywalenia.
  3. Myślę, że @BIENIUŚ =) mogłeś inaczej odnieść się do tego co napisał Szymen ;)

Moim zdaniem skarga do zamknięcia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...