Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o UB


Foldissek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Foldissek

SteamID: STEAM_1:1:533963404

Admin który cie zbanował / zmutował: Saurafel

Powód bana / muta:  prawdopodobnie „spinbot”

Długość bana / muta: perm

Data i godzina o której dostałeś bana / muta: okolo 18:09 01.05.2020

Czemu powinienieś dostać unbana / unmute: poniewaz kolega z serwera dal mi bind na fake spinbota i prawdopodobnie uzywajac binda „Saurafel” mnie ogladal i pomyslal ze mam „cheaty” ktorych nie mam.

Edit @Casp3r tak jak napisalem nie mam zadnych wspomagaczy a „spinbot” to bind dostalem od koleszki, ale to juz decyzja ludzi wyzej polozonych na serwerze :D

Edytowane przez Foldissek
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie demko

W rundzie 5, byłeś w oknie, i jak typek chciał wychylić, to twój celownik strasznie przeskoczył na typka, a on był za ścianą, nw czy to lag demka czy coś, ale to wyglądało dziwnie

W rundzie 10 dostałeś bana, jak dla mnie Opiekun Saurafel za szybko podjął decyzje, mógł ci dać za trollowanie gierki, poza tą akcją w rundzie 5 nic innego nie widziałem, a tak info dla ciebie, nie kręć się jak dziewczyna na rurze, tylko graj normalnie, nie rozumiem po co wgl tak robiłeś.

Jak dla mnie banik na 30min za trollowanie się należy, ale perm za spinbota, a nikogo nie zabił kiedy się tak kręcił, to nie rozumiem tej decyzji, bo takiego czegoś nie ma w regulaminie, może to by pod to podchodziło Admin może dać bana za coś, czego nie ma w regulaminie (w ramach normy!)

Takie moje zdanie

Edytowane przez Casp3r
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...