Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Foldissek


dumsoN

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: dumsoN

Nick oskarżonego: Foldissek

Link do profilu Steam oskarżonego:  https://steamcommunity.com/profiles/76561199028192537

SteamID oskarżonego: STEAM_1:1:533963404

Data i czas zajścia: Co do daty to nie jestem pewny ale podejrzewam 30.04.2020 godzina ok. 23

Opis sytuacji: Zgłaszam skargę na Foldissek ze względu jego dziwnych akcji zabijanie przez smoke, podejrzewam również że się z kimś komunikuję, dziwne przeskakiwanie celownika na głowę to wszystko sprawia że jestem zmuszony napisać skargę. Nie tylko mi się nie podoba zachowanie Foldisska jest wiele innych graczy, którzy skarżą się na niego. 

Dowody: Sytuacja ze mną idę na shift przez spawn terrotystów w tym czasie Foldissek plantuje bombę na bombsaidzie A, szedłem w stronę rampy po czym biegnie na rampę i mnie zabija z pre-firem tłumacząc się że mnie słyszał. Administracja zróbcie coś z tym dziękuje...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tak powiem tyle to ze mam 1szy lvl to nie znaczy zw cheater prosze

zobaczyc sobie demka z tego dnia z godziny 23 i jak bedzie cos bardzo niepokojacego to prosze banowac a poza tym sa ludzie ktorzy potwierdza ze nie mam cheatow wiec jak dostane bana to nieslusznie ;D

pozdrawiam :D

Edytowane przez Foldissek
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mordeczko nie oszukujmy się z datą to napisałem że nie jestem pewny było to kilka dni temu ja gram codziennie po kilka godzin po tam tej akcji stwierdziłem, że dam ci jeszcze szanse ale jak grając kolejne dni było to coraz bardziej niepokojące jak się skupiałem na twoim graniu to musiałem napisać skargę sam stevie g jak z nim rozmawiałem na teamspeaku ja graliśmy skrzydlowe mowil, że grasz podjerzanie i że wspomagasz sie wallhackiem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również używasz wspomagaczy. Nie napiszę nic pozytywnego o tobie, bo niestety osobiście mnie irytowałeś, jak i również wyzywałeś graczy pod nieobecność adminów, ale to już inna bajka. Większości administracji Only Mirage, jak i większości graczom nie podobało się twoje zachowanie. Nie zostałeś szybciej zbanowany, iż nie było na ciebie konkretnych dowodów. Dobrze się kryłeś. Jak dla mnie cieszę się, że masz bana i, że nie utrudniasz gry innym.
Miłego dnia pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Po pierwsze

@Foldissek może hamuj z tymi słowami :)

21 minut temu, Foldissek napisał:

bez dowodow nie ma za co banowac bo co ze globala mialem? dlatego to was boli?

To był komentarz niewnoszący nic - po co te nerwy ? 

Po drugie : regulamin forum zabrania pisania dwóch postów pod rząd. 

 

@dumsoN hellcase.com jeśli składasz już taką skargę to wystarczyłoby podać demko z akcją która Cię zmusiła do napisania tej skargi.  Uwierz mi że o wiele bardziej byś tym ułatwił nam zadanie do weryfikacji gry Foldiska. Dostęp do demek ma każdy. Jak dla mnie @Foldissek jest czysty, mimo to że niezbyt fajne opinie ma na serwerze. Przejrzę demka które może przyczynią się do zmiany mojego zdania. 

 

Poczekajmy na wypowiedź innych adminów. 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Na wstępie dodam, że ranga to nie taki dobry dowód na obronę. Kqkly był pro-graczem a dostał Vac ;).  Chciałem ci wlepić bana już wcześniej ale @CzesterMolester był innego zdania. Ja osobiście uważam że grasz legit. Masz dużo akcji typu celownik ci przeskoczy, nie celujesz w gracza i zabijasz, zachowujesz się jakbyś miał wh na przycisk. Moim zdaniem bardzo dobrze się kryjesz. 

Edytowane przez Marcinooo -w0w-
Kosmetyczna zmiana.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Moim zdaniem jesteś czysty. Prawda, miałeś kilka podejrzanych akcji, no ale każdemu się zdarza przeskanować przez smoke czy zrobić przypadkowy prefire, który wygląda jak WH. Po jakimś czasie forma ci spadła i to jest naturalny stan rzeczy, ponieważ sam tak mam. Nigdy nie uważałem, że cheatujesz, bo bądźmy szczerzy - grałbyś dużo lepiej. Ponadto ranga sama świadczy o Tobie. Co najwyżej to spodziewałbym się jakiejś pomocy z zewnątrz (komunikacja przez DC / TS), no ale tego sprawdzić nie jestem w stanie. Do gadania też za dużo nie mam bo ostatnio byłem nieaktywny na serwerze i być może przeoczyłem te najbardziej podejrzane akcje.  Liczę, że inni admini OM dopowiedzą więcej.Tyle z mojej strony.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jak dla mnie narazie jest za wcześnie na jakiekolwiek wnioski. Foldissek ma dziwne akcje, ale ma też totalnie żałosne. Na moment obecny nie możemy jednoznacznie stwierdzić że Foldissek gra na cheatach. Teraz skargę odrzucam, kiedy będziesz miał odpowiednie dowody to pokaż je - wtedy rozpatrzymy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...