Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o Admina


dumsoN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: dumsoN

Wiek: 17 

Coś o sobie: Jestem Szymon interesuje się streetwearem i lubię grać w gry takie jak CSGO, Forza Horizon 4

Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/DumsoNToKozak/

SteamID: STEAM_0:1:85192990

Ranga w CS:GO: Gold Nova Master 

Ilość godzin w CS:GO: 1990

Znajomość SourceMod'a (1-10): 9

Doświadczenie jako admin: Brak 

Czemu ty miałbyś zostać adminem?: Gram bardzo dużo na tym o to serwerze gram w godzinach gdzie jest dużo graczy i gram w godzinach nocnych gdzie najczęściej zdarzają się perfidne odpały z którymi trzeba było by coś zrobić do tego jestem miły, podaje info, jestem dosyć znany na serwerze

Link do Gametrackera: Nie posiadam ;/

Kontakt: Mail, Facebook, Steam, Forum

Edytowane przez dumsoN hellcase.com
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

No to tak na szybko co zaobserwowałem

+aktywność

+wiek

+mutacja jest

+opanowany

+strzela nawet nawet

+/- ranga

-dziwi mnie tylko, że mimo braku doświadczenia dajesz SM na 9:

"9 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz spore doświadczenie w edycji pluginów"

no chyba że faktycznie tak jest. Jeśli tak to zwracam honor :D 

Kończąc myślę, że można mu dać szansę.Na TAK

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Jeżeli faktycznie znasz SM na 9 bez doświadczenia jako admin to szacunek. 

+aktywność

+wiek

+opanowanie

+pomocny

+godziny w cs

+/-doświadczenie(każdy jakoś zaczyna)

-ranga

To twój link do gametracker: https://www.gametracker.com/player/DumsoN/188.68.252.62:27017/
Jestem za daniem ci szansy. TAK

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

+ aktywność

+ godziny

+ wiek

+/- brak doświadczenia jako admin, ale obsługe SM stawiasz wysoko sobie - dla mnie to dziwne

- ranga 

- Nie wydajesz się zbyt rozgarnięty, wnioskuje to po wymianach wiadomości z Tobą na steam. Niektóre wiadomości musiałem przeczytać po kilka razy żeby zrozumieć o co Ci chodzi. Odnośnie podania trzeba było wszystko palcem wskazać. Więcej nie bedę wyciągał na światło dzienne.

 

Jestem bardziej w kierunku nie, ale pozostaje neutralny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Znam kandydata dobrze, znam go dłużej niż ktokolwiek na tej sieci

+ Wiek

+ Chęci 

+ Godzinki w csie

+ Aktywność na serwerze

+/- SM (trochę nie chce mi się wierzyć, że masz SM do poziomu 9 + nie masz doświadczenia, no ale jeżeli tak jest to tak jak MARTIN napisał zwracam honor)

- Czasami bywasz nie miły do graczy, bo albo zaczynają grę, czyli są początkującymi graczami, to ty coś tam możesz powiedzieć nie miłego

- Ranga

- Doświadczenie 

 

Mimo to że wciąż mamy konflikt ze sobą, to dla mnie zasługuje na szanse, ja jestem na TAK

Edytowane przez Casp3r
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

To ja tylko dodam, że nie podoba mi się Twoje granie na serwerze :v

Najbardziej zwróciłem uwagę, że nie reagujesz na grę pozostałych graczy (zachodzisz im pod celownik, nie interesujesz się tym, co się dzieje na mapie; jak zwróciłem Ci uwagę, że zaszedłeś mi celownik, to zupełnie nie odpowiedziałeś).

Admin powinien zwracać na to uwagę, więc osobiście nie widzę Cię na razie na tej posadzie.

Jestem na NIE.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość adminów jest za daniem mi szansy no ale są osoby, które są przeciwne temu i ja to oczywiście rozumiem nic na siłę zdecydujcie tak jak uważać. Wiadomo fajnie było by to dostać no ale to co kolega @Geralt napisał bez zaprzeczania się zgodzę, że tak było nie będę kłamał, że nie.  Poczekam jeszcze na kilka wypowiedzi innych adminów a tak naprawdę to wy zdecydujecie czy dajecie mi szanse czy nie. 

                                                                                                                                 Dzięki!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Po naradach z @Saurafel mam decydujący głos. 

+ Aktywność 

+ Rozpoznawalny wśród graczy

+ Wiek

+ Godziny w grze

+/- Znajomość SM, ale to wszystko jest do nauki i jakoś nie chce mi się wierzyć że znasz go na 9, tak jak napisał to Martin I Casp3r. Może zaskoczysz. 

+/- Doświadczenie jako admin 

- Ranga

 

Zostaniesz przyjęty na okres próbny który będzie trwać od 06.05.2020 do 26.05.2020. 

Będziesz bacznie przeze mnie obserwowany w poczynaniach jako admin. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...