Skocz do zawarto艣ci
  • Drogi go艣ciu!

    Tutaj mo偶esz si臋 zarejestrowa膰 lub zalogowa膰:

pro艣ba o unbana 馃唫馃吅馃唵馃叞馃唩馃叴馃吅


Skwarek

Rekomendowane odpowiedzi

Tw贸j nick: 馃唫馃吅馃唵馃叞馃唩馃叴馃吅聽

SteamID:聽STEAM_0:1:545427238

Admin kt贸ry cie zbanowa艂 / zmutowa艂: Nie mam poj臋cia

Pow贸d bana / muta: Pow贸d bana to rzekome "wh". Ban otrzymany po ugraniu rudny 1v4.

D艂ugo艣膰 bana / muta: perm

Data i godzina o kt贸rej dosta艂e艣 bana / muta: 18:20

Czemu powinienie艣 dosta膰聽unbana / unmute: No ch艂opaki nie mam 偶adnych cheat贸w :d.

Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Siemanko obejrza艂em demko przez, kt贸re zosta艂e艣 zbanowany wed艂ug mnie grasz czysto, sprawdzasz normalnie miejsc贸wki wszystko na swoim miejscu jedyne do czego m贸g艂bym si臋 przyczepi膰 to 偶e jeste艣 toxic dla swojej dru偶yny. My艣l臋 偶e powiniene艣 dosta膰 unbana ale poczekajmy na reszt臋 opini.

Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

  • Legenda

Ogl膮daj膮c to demko jako艣 nie widzia艂em nic ciekawego co faktycznie by wskazywa艂o na wh, ale mam pewne zastrze偶enia co do twoich dw贸ch akcji.聽

Pierwsza akcja to by艂a ta jak szed艂e艣 przez aparty B. Z tego co pami臋tam to zosta艂o 4 enemy. Dw贸ch by艂o na CT i dw贸ch w jungli. Nawet nie dosta艂e艣 od nikogo infa i te偶 nie s膮dz臋 偶e widzia艂e艣 wszystkich na mapie. Do czego zmierzam? Nawet nie sprawdzi艂e艣 site'u B. Po prostu sobie przeszed艂e艣 przez ca艂y site jakby艣 o tym wiedzia艂 偶e nikogo tak nie ma聽- mo偶e przypadek, ale dla mnie by艂o to dziwne.

Druga sytuacja by艂a w jungli kiedy skoczy艂e艣 na sto艂ek z AWP. Fakt 偶e s艂ysza艂e艣 enemy zbli偶aj膮cego si臋 do ciebie, ale ten przedwczesny strza艂 te偶 mi si臋 nie spodoba艂.

Mimo wszystko dla mnie to i tak za ma艂o, aby dawa膰 Ci banicj臋 za wallhack. Poczekajmy jeszcze na wypowied藕 @Marcinooo -w0w-聽(bo on Ci da艂 tego bana) jak i innych admin贸w.聽

Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Cegie艂ki

Obejrza艂em demko i stwierdzam, 偶e pope艂ni艂em b艂膮d banuj膮c Ciebie zbyt szybko. Zauwa偶ywszy kilka聽podejrzanych聽akcji聽i odwa偶n膮 gr臋 z twojej strony pomy艣la艂em, 偶e聽si臋 kryjesz. 聽Na swoj膮 obron臋聽mam tylko cytat Napoleona Bonaparte "Tylko ten nie pope艂nia b艂臋d贸w, kto nic nie robi". Mam nadzieje, 偶e przyjmiesz moje przeprosiny za niestarann膮 ocen臋 i nies艂usznego bana z mojej strony. 呕ycz臋 samych g艂贸w na serwerze, pozdrawiam聽! :D

Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Cegie艂ki

Go艣膰
Ten temat zosta艂 zamkni臋ty. Brak mo偶liwo艣ci dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przegl膮daj膮cy

    Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokaza膰 absolutnie wszystkim, 偶e cz艂owiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzi臋ki ci臋偶kiej pracy chcemy udowodni膰, 偶e razem mo偶emy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do po艣wiece艅, ludzi kt贸rzy s膮 godni, aby do艂膮czy膰 do globalnej elity spo艂eczno艣ci, kt贸r膮 traktuje si臋 jak drug膮 rodzin臋!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarz膮dzana przez: Adam Plicha

Linki spo艂eczno艣ciowe

Gdzie mo偶na nas znale藕膰?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z r贸偶nego rodzaju podaniami


Podanie o admina Pro艣ba o unbana Propozycja Z艂贸偶 skarg臋

Administracja

Oni odpowiedz膮 na Twoje pytania ;)


  • Dodaj now膮 pozycj臋...