Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga seb3k3321


Banszy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek: 15

Twój Nick: Banszy

Nick oskarżonego: siwy gra z awp / seb3k3321

Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:457943846

Data: 07.05.2020 około 19.50 

Mapa: hide_park

Opis: Na początku rundy wpisałem na czacie "!slap all"  po czym dostałem kicka

Dowody:  Demko lub w logach 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

mogłem To potraktować jako podszywanie sie pod admina więc nie rozumiem skąd żal za to że zostałeś wyrzucony z serwera 

to tylko potwierdza słowa Rufusa i administracji że jednak wiek ma wielkie znaczenie jeśli chodzi o pełnienie funkcji administracyjnych

moim zdaniem skarga nie słuszna @Rufus Zostawiam To dla twojej oceny

Pozdrawiam Siwek :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, wy tak na poważnie, spieracie się o takie g**no?  Ani jeden, ani drugi nie zachował się OK, ale żeby aż skargę pisać tylko o to, że ktoś kogoś wyrzucił (którego kicka powód też jest komiczny swoją drogą)?! Przeproście się nawzajem i ogarnijcie na przyszłość. Tym zachowaniem tylko pokazujecie, jak bardzo dojrzali jesteście. Tyle w temacie z mojej strony.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Moim zdaniem to nie było tutaj potrzeby kickowania , wystarczyłoby napisać / pogadać i na pewno by sie wszystko na spokojnie wyjaśniło.  Admin moim zdaniem jest po to żeby dawać przykład a nie pokazywać jakiej to on władzy nie ma. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Według mnie skarga słuszna. Ponieważ widzę pewne niezrozumienie przez administratora regulaminu. Podszywanie się pod admina było by w momencie, kiedy Banszy dałby sobie np. przedrostek [ADMIN] lub pisał/mówił, że nim jest. Ewentualnie pisałby na czacie coś w stylu "Tak nie można! Zaraz dostaniesz bana i się skończy babci sranie.".

Banszy napisał dla zabawy zgaduje (byłem na serwerze i widziałem sytuacje) !slap @all i to nie podchodzi pod podszywanie się ani trochę według mnie. To tak jak bym napisał na JB /perm Rufus nie potrafi prowadzić. Nie wyciągnę tutaj żadnych konsekwencji, ale mam nadzieje, że zostanie to potraktowane jako nauczka dla obu stron. Żeby jedna strona nie prowokowała do tego (wiem, że to głupi i niewinny żart, ale potem wychodzi coś takiego), a druga przeczytała może jeszcze raz regulamin, żeby wszystko było jasne jak słońce. Według mnie można zamknąć.

 

PS. Slow ostatnio widziałem Cię na HNS... a nie sory nie widziałem Cię w przeciągu 3 lat ani razu (może z raz czy dwa, ale nawet tego nie pamiętam), a żeby wypowiadać się w tym dziale trzeba mieć przegrane co najmniej  1h na serwerze, albo chociaż być na bieżąco ze wszystkim, a nie wyskakiwać ze swoim zdaniem w nie swój dział.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...