Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na admina


RZK

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: RZK

Nick oskarżonego: dumsoN

Link do profilu Steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/DumsoNToKozak

SteamID oskarżonego: STEAM_0:1:85192990

Data i czas zajścia: 9.5.2020 godzina koło 00:44

Opis sytuacji: Grałem na serwerze only mirage po stronie terro i w drodze do pałaców nagle bez podstawnie nałożono na mnie efekt "naćpania" rownież na gracza o nicku "D1".

Dowody: załączam link do shota na youtube ponieważ plik jest za duży (bez dzwięku ponieważ rozmawiałem na ts ze znajomymi) 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mordeczko mogłeś wrzucić demko z dźwiękiem wtedy byś usłyszał dlaczego ci to dałem i koledze "RZK". Wytłumaczę to teraz zwyzywałeś mnie z kolegą od "soo noob"  ja serio nie mając humoru dzisiaj nie chciałem cie mutować tylko dałem ci efekt naćpania.

 

Oczywiście przepraszam za zaistniałą sytuacje i więcej się to nie powtórzy. Napisałeś też potem, że dasz skargę to ci wytłumaczyłem że możesz mi dać bo za obrażanie admina jest mute.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Niestety po wielu próbach nie udało mi się odnaleźć tego demka, choć będę jeszcze szukać. A po Twoim filmiku nie chce wyciągać od razu konsekwencji na dumsonie, bo chce sam zobaczyć całe zajście i czy faktycznie było tak jak napisał dumson. 

W dniu 9.05.2020 o 02:00, dumsoN napisał:

Wytłumaczę to teraz zwyzywałeś mnie z kolegą od "soo noob"  ja serio nie mając humoru dzisiaj nie chciałem cie mutować tylko dałem ci efekt naćpania

Jeśli się nie ma humoru, to już lepiej wyjść z serwera i odpocząć. Taki protip ode mnie. 

 

Edit. 

Po około półtora godzinnej walce z demkami nie udało mi się znaleźć tego demka. 

Choć mimo to nie zostawię tego bez komentarza. 

@dumsoN to że nie miałeś humoru, nie usprawiedliwia Cię z tego co jednak zobaczyłem. Niestety nie dowiem się co dokładnie między wami zaszło, ale jeśli było tak jak napisałeś że sprowokował Cię tym że pisał do Ciebie "so noob" to XD. Jeśli faktycznie nie masz humoru to po prostu się wychodzi z serwera, żeby nie wynikały takie sytuacje jaka zaistniała. Nie będę tutaj wyciągać większych konsekwencji z racji tego że jednak przeprosiłeś i przyznałeś się do błędu. Co nie zmienia faktu że jeśli sytuacja się powtórzy to inaczej będziemy rozmawiać :). 

 

I jeszcze jedno info. Po obejrzeniu kilku demek gracz D1 będzie ukarany tygodniowym gagiem i mutem za spamowanie "kys". Nie będę tolerować takich zachowań, a zwłaszcza takich w których ktoś życzy komuś śmierci. 

 

Tyle ode mnie Piateczka

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...