Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

AVATARY DLA ADMINÓW


dumsoN

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

Wpadłem na fajny pomysł co wy na to żeby zrobić avatary dla adminów nie chodzi mi tu o robienie czegoś porządnego tylko np. do głównego avataru globalelite który jest na grupie steam "GlobalElite"  zrobić mały napis admin albo próbny admin oczywiście tylko dla chętnych adminów coś takiego. Nie wiem czy jest to zakazane czy nie bo jeśli nikomu by się nie chciało takiego czegoś robić to mógłbym to sobie sam ustawić.

 

Pamiętajcie jest to tylko pomysł nic na siłę, bo wydaje mi się że fajnie by to wyglądało! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny ale myślę że to jest nie potrzebne, ludzie nie wiedzą kto jest próbnym adminem, albo po prostu adminem, więc jak nie będą wiedzieli to na pewno coś przeskrobią, czyli banik od admina bądź opiekuna, więc jak dla mnie, lepiej żeby ludzie mieli swoje awatary, takie moje zdanie, ale pomysł fajny 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

@BaSroS no chyba nie :v

Jeśli wiedzą, że jest admin, to jest spokój na serwerze i ludzie mogą bez problemu grać. 

 

Jeśli coś się na serwerze dzieje, to i tak jest to zgłaszane. Już nie róbmy dramy, że "o, bo jak wie, że jest admin to się kryje". 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Pomysł nawet fajny, ale mnie jakoś nie przekonuje. Dlaczego? Bo jest taka opcja pod komendą !custom. Tam można sobie ustawić admina próbnego, admina, opiekuna. 

Jak ktoś chce, to może sobie zrobić takiego avatara. Kwestia indywidualna. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Zgadzam się z Czesterem. Nie będziemy narzucać adminom ustawiania zdjęcia profilowego, a w moim odczuciu to jest po prostu głupi pomysł :v

  1. Napisu "admin" i tak nie byłoby widać :v
  2. Próżna robota wg mnie :v
  3. Jak masz ochotę, to sobie zrób :v

Zamykam, to nie jest kwestia nawet tego, co opiekunowie zatwierdzą :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...