Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Odwolanie od bana


krisyou5

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: you

SteamID: STEAM_1:1:533176523

Admin który cię zbanował: Dominik Ale nie jestem pewien

Powód bana/mute: Cheaty Chyba

Długość bana/mute: Perm

Data i godzina, o której dostałeś bana: 12.05.20 12:25

Mapa na jakiej dostałeś bana: Mirage

Demko z mapy:http://dema.globalelite.pl/16272

Wyjaśnienie: Gralem i dostalem bana "Sorki ze tak pozno dodalem 2 raz prosbe o ub ale praca mi na to nie pozwolila poniewaz rzadko bywam w domu tak Btw)

Edytowane przez krisyou5
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @Geralt napisał za takie obrażanie administratorów w ogóle nie liczyłbym na unbana.

Kultura jednak to podstawa a ze ktoś ci dał bana za czitownanie bo z jedno perspektywy wyglądało ze używałeś czitow to nie jest powód żeby wyzywać odrazu na całym forum. Zawsze wszystko można na spokojnie napisać i wyjaśnić. Z mojej strony jeszcze na koniec to jest dziecinne zachowanie z twoje strony ;)

Ban zostaje jak najbadziej i nie liczyłbym na unbana :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

No powiem Ci, że niezły masz tupet, aby jeszcze pisać podanie o ub xD 

Zamiast wyjaśnić sprawę to od razu na spokojnie, dopytać się o cokolwiek to ty z takim tekstem  "Jakiś zjebany admin dał mi bana". No powiem Ci uśmiałem się jak zobaczyłem twoją prośbę XD. 

Gdybyś wcześniej podszedł do tego tematu inaczej, bez wyzywania to myślę że ta sprawa by przebiegała inaczej. Według mnie nie zasługujesz na UB za swoje zachowanie jakie nam zaprezentowałeś. Tyle ode mnie

Miłego dzionka Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

@CzesterMolester jak najbardziej rozumiem twoje zażenowanie, tym co napisałem na czacie.. lecz nie zmienia to faktu ze ban jest za co innego można było by zmienić na np: za obrazę admina.. I na miesiąc, a nie odrazu ze obraziłem go ze jest „zjebany” to już ub nie mogę dostać pomimo to ze nie czitowalem. A tak btw to bez  przesady nie obraziłem go na tyle żeby nie dostać ub na serwerowni.. nie zwyzywałem go od najgorszych. Wiec tak jak napisałem nie powinno to być te słowo „zjebany” powiązane z ub.. 

Dziekuje

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...