Jump to content

Recommended Posts

Nick: eon ♡

Coś o sobie: Zaczynam swoją przygodę z programowaniem, gram na pianinie, bardzo lubię gry komputerowe, szczególnie csa, jestem przyjacielski, ogarnięty, staram się nie wciągać w żadne kłótnie. Znajomość SM: 4

Doświadczenie: Byłem raz adminem na innym serwerze deathrun, co do większej znajomości sourcemoda, to wszystko przede mną  :D 

Link do gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/eon ♡/188.68.252.62:27120/

Kontakt: Steam: http://steamcommunity.com/id/e0nik/ ,  Mail: eonstreamyt@gmail.com 

Dodatkowe informacje:

-Dobry mikrofon

-Dobra znajomość języka Angielskiego

-Jestem prawie codziennie na serwerze

Według mnie na +

Ogarnięty gość.

NIe toksyczny

Nie wyzywa

Miły

Często na serwie.

Pomocny

Według mnie nadawałby sie :D

Wad nic 

Jesteś często na serwerze co sam zauważyłem i jest to dużym plusem, sourcemoda można się nauczyć więc to nie stanowi problemu.

Lecz mam pewne wątpliwości w sprawie twojego wieku, już dwie osoby dały mi znać że nie masz tych 16lat więc jak to jest naprawdę ?

I także nigdy nie słyszałem twojego głosu więc nie mam pojęcia czy posiadasz mutacje czy nie.

W sprawie weryfikacji tych dwóch rzeczy napisz do mnie na steam i pogadamy na TS3/Discord.

GLOBALELITE.pl

Chcemy pokazać absolutnie wszystkim że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich ! Potrzebujemy tylko waszej pomocy ! Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić że razem możemy wszystko ! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń , ludzi którzy są godni aby dołączyć do globalnej elity społeczności którą traktuje się jak drugą rodzinę !

Istniejemy od 2014r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz

Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum

Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami

Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)

• Create New...