Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Żegnam wszystkich :(


MaxZz

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu latach grania na serwerach kończę moją przygodę z siecią GlobalElite, a na ten moment całkowicie z Counter Strike'em...
Zacznę może od osób dzięki, którym każda spędzona minuta na serwerze dawała mi wiele radości.
 
 
Dzięki za wspólne granie, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję zagrać razem.......Mógłbym pisać i pisać, gdybym miał wymieniać ile razy grając z Wami płakałem ze śmiechu, szkoda opuszczać mi serwer właśnie ze względu na Was, ale mam ku temu swoje powody (część z osób ww. wie o co chodzi). Kiedy zaczynałem swoją przygodę z tym serwerem, nie sądziłem, że spędzę aż tyle czasu spędzając czas na serwerze JB i oczywiście nie miałem pojęcia, że poznam tyle wspaniałych osób. Dziękuję Wam bardzo <3.
 
 
 
Oczywiście dziękuję również reszcie graczy za wspólnie spędzony czas. Mam nadzieję, że serwer dalej będzie się rozwijał, a ludzie nie będą się zmieniali, bo tworzycie naprawdę wspaniałą społeczność (oczywiście są wyjątki).
 
 
Mam nadzieję, że wrócę jeszcze kiedyś i spotkam te same miłe i przyjazne osoby <3
 
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Niech może jeszcze nowo założone konta, które przyszły na forum  pisały post "pożegnanie" :v Albo nawet lepiej, niech tworzą konta, żeby napisać, że już nie grają u nas. To byłoby dopiero super.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Nie znam cię :/ ale szkoda że odchodzisz z tak wspaniałej sieci jaką jest GlobalElite. Pewnie jeszcze tego pożałujesz tak jak Michuba02 aka Casp3r i niestety jego powrót był niemożliwy mam nadzieje że ta decyzja jest przemyślana i nie będziesz później tego żałował

 

PS. szkoda że nie mieliśmy okazji się poznać bliżej

 

Pozdrawiam GAS :)

 

 

@Rufus  troche niemiło z twojej strony że tak atakujesz gracza to jest prawdopodobnie poważna decyzja w jego życiu i bardzo możliwe że przez takie osoby jak ty zniechęci się kiedyś do powrotu miły z niego gracz kulturalny dzień dobry mówi na klatce a tu zero empatii szkoda wydawałeś się na spoko kolesia jednak pozory mylą 

 

Pozdrawiam po edycie GAS :)

 

 

Edytowane przez Gas
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw
3 godziny temu, Rufus napisał:

Niech może jeszcze nowo założone konta, które przyszły na forum  pisały post "pożegnanie" :v Albo nawet lepiej, niech tworzą konta, żeby napisać, że już nie grają u nas. To byłoby dopiero super.

 

Znaczy w tej sytuacji to jak jeszcze pisze to gość, który tu gra regularnie to jeszcze rozumiem, ale nie, jak pisze to ktoś, kto już 2137 razy się żegnał i witał i robi to tylko dla atencji :v 

 

Także co do tematu gl & hf w przyszłości.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...