Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o UB ✘𝗘𝗹𝗶𝘁𝗲✘


n4Te

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ✘𝗘𝗹𝗶𝘁𝗲✘

UNBAN/UNMUTE: UNBAN

STEAM_ID: STEAM_1:0:482780114

Mapa: Hide and Seek Quiet House

Data (razem z godziną): 06-10-20 13:05

Admin który cie zbanował: Insane

Powód Bana: Złamanie obietnicy

Wyjaśnienie: Grając spokojnie na serwerze dostałem nagle bana. Wszedłem na SB żeby sprawdzić z jakiego powodu. Widząc "złamanie obietnicy" mnie troche rozśmieszyło ale tez byłem zdziwiony. 

Rozmawiając z @Insane dostałem tego bana za autostrafer z którego sobie wczoraj żartowaliśmy. Dla mnie to śmieszne bo raz w życiu kożystałem z cheatów jakiś rok temu dla testu. 

Drugi powód był taki że reklamowałem grupe na FB. Rozumiem zdenerwowanie lecz ta reklama nie była celowa w sensie takim że zrobiłem to dla reklamy. Powiedziałem o niej bo na taki temat zeszło.

Już wcześniej dostałem 2 szanse i nie zamierzam jej przez żarty zmarnować. Chciałbym aby wypowiedział się też @Head-Admin ponieważ usłyszałem że to on kazał dać mi bana.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie wiem dlaczego ,ale nie wierze Ci w żadne słowo ,które tu napisałeś :v Może dlatego ,że już próbowałeś nas oszukać ? :v 

Wracając do tematu to mówiłeś o  autostrefach ,które Ci sie skończyły i musisz kupić nowe za 20 zł . Twoje strefy z seek-town'a były jakieś zbyt płynne jak na Ciebie. 

A co do tej grupy na FB to Ty zacząłeś ten temat i chciałeś zaprosić do niej jednego gracza z serwera (nie pamiętam nicku teraz). Podałeś nazwe "hide and seek " i dodałeś na końcu #jr (każdy gracz z hns wie co to znaczy i również wie ,że wszyscy z tej grupki nienawidzicie Rufusa )  co jak dla mnie jest zniewagą a wiadomo ,że słyniesz z akcji ,które są prowokujące a potem lecisz na forum płakać ,że zostałeś zbanowany. 

 

 To UB dostałeś tylko ze względu na to ,że zdołałeś wybłagać Rufusa i powiedziałeś ,że więcej nie będziesz administracji prowokować co jak widać niezbyt Ci wychodzi.

 

Tyle ode mnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

5 minut temu, Insane napisał:

Wracając do tematu to mówiłeś o  autostrefach ,które Ci sie skończyły i musisz kupić nowe za 20 zł . Twoje strefy z seek-town'a były jakieś zbyt płynne jak na Ciebie. 

Z autostref sobie żartowałem wystarczy porównać sobie moje strefy z innymi. Robienie stref ćwicze już od ponad 2 lat i mam w tym wprawe.

Co do grupy to tak było tam na końcu #JR tylko ta nazwa jest już stara i jej nikt nie zmienił. Więc do nazwy grupy rozumiem, że za to powinnienem dostać bana. Ale temat stref mnie rozśmiesza 

ponieważ w życiu nie korzystałem z Autostrafera. 

Więc ja uważam, że jedyne za co powinienem dostać bana to za ten tekst #JR na końcu grupy. 

Jeżeli chodzi o to czy mam te autostrefy czy nie to z tego co wiem to nie masz doświadczenia z robieniem stref. Więc nie ty powinnieneś to oceniać

Nie ode mnie to zależy ale uważam, że powinnienem dostać bana za powiedzenie nazwy tej grupy z końcówką #JR a co do długości bana to np. tydzien albo 2.

Czekam na wypowiedź @Head-Admin bądź też @Rufus.

 

P.S. 

17 minut temu, Insane napisał:

To UB dostałeś tylko ze względu na to ,że zdołałeś wybłagać Rufusa

Nawet go o to nie prosiłem ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

A mnie bawi, że są osoby, którym się chwaliłeś, że używasz autostrefy na serwerze :) W momencie kiedy dałem Ci ub było powiedziane, że ma być brak prowokacji w naszą stronę. Poza tym, Insane jest adminem ma sporo godzin przegranych w cs, ja również i MA PRAWO oceniać czy masz haxy czy nie :v. Jeszcze dodam, że widziano Cię na multikoncie, a napisałeś prośbę o ub w momencie kiedy dałem Ci bana na ip. Przypadek? Nie sądzę.

 

Odrzucam, żebyś nie narzekał, że jesteś... ignorowany ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...