Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

UnBan h1szpan


h1szpan

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:   h1szpan 

UNBAN/UNMUTE:    UNBAN

STEAM_ID:   STEAM_1:0:545929052

Mapa:   Hide n Seek English

Data (razem z godziną):  06-07-20 17:10

Admin który cie zbanował:  [HNS] Rufus

Powód Bana:  mk

Wyjaśnienie:  

Rzekomo dostałem bana za multi konto,aczkolwiek moje poprzednie konto(STEAM) zostało zbanowane z przyczyn nie zależnych ode mnie.Dlatego też wszedłem na serwer z nowego konta,ponieważ do poprzedniego nie mam juz dostępu. Zwracam się z prośbą o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    ~ Hiszpn ~

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Po pierwsze po co się podpisujesz skoro każdy widzi twój nick? :v Po drugie dostałeś Vac'a i to chyba nawet 2 razy. A za nic Vac'a się nie dostaje. I zamiast to zgłosić (bo miałeś mute na main) to grałeś i gadałeś jakby nic się nie stało... I przeczytaj sobie PWN i sprawdź co oznacza słowo "rzekomo". Prośba odrzucona.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...