Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] [2] Podanie na admina (FFA)


xDar1uNq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  xDar1uNq

Wiek: 16

Coś o sobie: Mam na imię Dariusz. Uczę się w liceum. Dużo gram w CSa i Lige legend. Więcej czasu jednak spędzam przy Csie. Słucham głównie rapu :). 

SteamID: STEAM_1:0:36333201

Znajomość SM:4/10  

Znajomość Regulaminu: ¯\_(ツ)_/¯

Ilość godzin w CS:GO:2,430

Ranga CS:GO: MM=MGE, WM=SUPR

Dlaczego Ty?: Mam dużo czasu na grę, więc z aktywnością u mnie nie trudno(ostatnie  4 dni to porażka mojego Internetu, ale problem rozwiązany ;). Strzelać dobrze umiem, więc jakiś poziom reprezentuje. Często gdy gram(widzę, że jak każdy kto piszę podanie xd) nie ma żadnego admina. Nie ukrywam, że byłby to mój pierwszy raz bycia adminem na serwerze w CSie, jednakże serwery typu FFA nie mają skomplikowanych regulaminów. Dlatego uważam, że dam sobie radę. 
Link do gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/ッxdar1uИqッ/188.68.252.62:27019/ +   (xdar1uNq) i (ッqИu1radxッ)

Kontakt: dc: Dar1uNq#1269, steam; idlink itd     /xDar1uNq/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

+godzinki
+aktywność

+100% skarg na cheaterow poskutkowaly banicja
+ranga
+regulamin

-+sm
-pierwszy raz na admince

Tak jak w poprzednim podaniu raczej nic się zmieniło dałbym na miesięczny okres próbny który sprawdzi czy nie da się sprowokować/nie będzie nadużywać permisji.
Jestem na TAK

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Oczywiście jestem na TAK każdy kiedyś zaczynał osoba ta jest bardzo aktywna na serwerze, w mojej obecności raczej nie słyszałem aby używał wulgaryzmów bądz zwracał się do kogoś w sposób nie miły. Widzimy u tego pana bardzo słabe doświadczenie z pluginem SM lecz szybko się nauczy, łatwy do nauczenia się. 

Gdyby ta osoba została przyjęta do grona administracji GlobalElite będę bacznie obserwował działania Dara.

Jedynym problem jest skill tego oto pana bardzo łatwo z nim jadę na serwerze, krótko z nim.

Pozdrawia Dominik  :D

Edytowane przez Dominik
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

+Godziny na serwerze

+Aktywność

- Wiek

- Ranga

- SM

- Raz widziałem jak się wyzywałeś z graczem na serwerze więc z tą kultura tak średnio bym powiedział :v

- Brak doświadczenia

- Łatwo cię sprowokować 

 

Jestem na NIE.

 

284149569_tenor(1).gif.999c881d5fa416ff6f26c70cef2d21f7.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...