Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

comfti [Rozpatrzone] UNBAN : wiktorek


Señor Vac

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  wiktorek

SteamID: STEAM_0:1:511190393

Admin który cię zbanował: Witeczek

Powód bana/mute: Promowanie cheatów

Długość bana/mute:  Perm

Data i godzina, o której dostałeś bana:   nie pamietam

Mapa na jakiej dostałeś bana: nuke

Demko z mapy:   wygasło

Wyjaśnienie:    
 

Dostałem bana za promowanie cheatów:  

- ale zrobiłem to nieumyślnie

- odpracowałem promowałem serwer(stremowałem, reklamowałem na innych serwerach, dobrze mówiłem o całej serwerowni)

- w przypadku unbana moge promować serwer reszte moge uzgodnić z opiekunem na pv

- jestem w stanie wesprzeć serwer finansowo

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jestem na NIE
Czemu?
1. Dobrze wiedziałeś żeby po banie nie powinienes wchodzić na kolejne konto żeby znów zostać zbanowany

2. Robienie tzw Boruty na Chacie forum nie bylo fajne (taki malutki cytacik ✞ уυиg ѕ1мρℓє ✞: @CzesterMolester pozdro byczq XDDDDDDDDDD noobie)
3. Bylo sie nie chwalic "dobrymi" bindami i pare razy nie wysylac bindow na temat cheatow

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • VIP

Jeśli sytuacja byłaby jednorazowa, to byłbym nawet za UB, ale jak widzę z odpowiedzi powyżej, to bind z reklamą cheatów poszedł niejeden raz. Tak samo wchodzenie na tzn. aktywnym banie nie było rozsądne. Jestem przeciwny UB, niemniej jednak życzę miłego dzionka : )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

No to tak... Pierwotnego bana dostałeś ode mnie za reklamę haxów. Upomnienie poleciało ode mnie, jak i od @Witeczek. Mimo ostrzeżeń mówiłeś "że to tylko bind". Polecam przestudiować dokładnie regulamin. I pamiętam że robiłeś o to burzę na shutbox. Pomimo wszystkich wyjaśnień moich, jak i innych graczy/administratorów podsumowałeś mnie, jak Witeczek zacytował.  Gdybyś zachował się inaczej (kultura), przyznał się do błędu, to byłbym za pozytywnym rozpatrzeniem tej prośby. A wiśnią na torcie jest to, że wbiłeś sobie na serwer jakby nic się nie stało i się przyznawałeś że Ty to Ty (wbita na aktywnym banie). Jestem przeciwny UB. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...