Jump to content
m3z0

[Rozpatrzone] Podanie na MODERATORA

Recommended Posts

Imię. Konrad 
Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Chce zostac moderatorem, poniewaz nie ma moderatorow i nie widze zeby ktos sprawdzal na serwerze ludzi, a zdarzają sie odpały.
Czym się interesujesz?: Ogolnie to interesuje sie logistyką wgrywaniem pluginów zdarza sie czasem mi cos. 
Opisz siebie: Nazywam sie Konrad mam 19 lat, na serwerze spedzam duzo czasu i staram sie byc jak najmniej toxic. Lubie poznawac ludzi na serwerze i rozmawiac w przyjemnym otoczeniu 
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcać forum?: Zalezy od dnia ale tak srednio 3-5h, a czasami caly dzień
Doświadczenie ( czy byłeś/byłaś kiedyś: moderatorem, administratorem): Tak byłem administratorem serwerów roznych, donate tez czasem sie zdarzaly :) pozrawiam 13 :) 

Ale moderator sprawdza forum, nie każdy serwer z osobna, czy nie ma może haxów na serwerze albo osób łamiących regulamin. Od tego jest admin. A moderatora jednego już mamy.

Póki co mamy za mały ruch na forum na kolejnego moderatora. Możesz spróbować napisać podanie na np. administratora na serwerze.

Guest
This topic is now closed to further replies.

GLOBALELITE.pl

Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz

Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum

Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami

Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)

• Create New...