Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie na admina!


BARTO

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BARTO

Wiek: 18 (19 w listopadzie)

Coś o sobie: Witajcie mam na imię Bartek i mam ukończone 18 lat.Na co dzień chodzę do zawodowej szkoły na kierunku mechanik samochodowy. Po za graniem w cs interesuję się motoryzacją ciężarową oraz samochodową. Oprócz tego również lubię oglądać mecze piłki nożnej a zdarzy się że wybiorę się na mecz.

Znajomość SM: 6

Doświadczenie:  Aktualnie mam admina na ffa od ponad pół roku więc jakieś doświadczenie mam.

Link do gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Barto/188.68.252.62:27015/

Kontakt: steam,poczta albo facebook

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Powiem tak, zdarza Ci się pajacować i czasami z tym przesadzasz, ale powiedzmy, że da się to znieść. A poza tym to;

+wiek

+doświadczenie

+aktywność

+poparcie u graczy

+znajomość SM

+/-multi admin 

-bezsensowne pajacowanie (tak jak pisałem wyżej)

Jeżeli nie zaniechasz swojej aktywności na ffa, to pewnie domyślasz się jakie będą tego konsekwencje. Generalnie jestem na TAK, ale jeszcze bym usłyszał zdanie @Comfti jako opiekun FFA.

i może w tym czasie ktoś jeszcze się wypowie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jako, że jest nas mało w administracji HNS nie będę zwlekał z odpowiedzią ostateczną i przyjmuję na okres próbny, który będzie trwał 2 tygodnie (13.08.-27.08.). Zaczynamy od dzisiaj, powodzenia! 

 

*Napisz prośbę o rangę w odpowiednim dziale.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante changed the title to [Rozpatrzone] Podanie na admina!
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...