Jump to content
Sign in to follow this  
M4RC1N!

[Rozpatrzone] podanie o admina

Recommended Posts

witam witam mam na imię Marcin mam lat 18 lubie sporty wodne i grac w csa dlatego przewaznie w wolnym czasie gram w ta gre jestem przewaznie spokojny lecz czasem zdaza sie wybuchnać lecz nad tym popracuje (ale tez czesto jest to w celu humorystycznym)

moja ranga to mg2 (praktycznie w ogóle nie gram mm)

w cs ogólnie miałem przegranych ok. 4k godzin lecz po dwu letniej przerwie wrocilem i na tym koncie mam przegrane ok 400h na serwerach globalelite grałem kiedy jeszcze istniał only dd2

nie mam jeszcze doswiadczenia jako admin co wiąże sie z mała znajomoscią SourceMod'a  2/10 (lecz od jakiegos czasu staram sie uczyc na czym on polega i szybko sie ucze wiec mysle ze to nie bedzie jakis problem)

adminem chciałbym zostac z tego wzgledu iż kiedy tylko gram w cs odrazu wchodze na serwer i cały czas na nim gram i czasem mnie irytuje kiedy wchodzi jakis cheater a nie ma w tym czasie adminów ale tez chcialbym wniesc fajna admosferę mysle ze jestem odpowiednia osoba na zostanie adminem  

gametrucker   https://www.gametracker.com/player/M4RC1N/188.68.252.62:27017/

steam    https://steamcommunity.com/profiles/76561199045657143/ 

Nie spełniasz wymogów 5 postów, zacząłeś tworzyć bezsensowne posty ze spamem, nie przeczytałeś regulaminu forum. Odrzucam, ciesz się, że nie dostałeś większej blokady pisania.

7.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

GLOBALELITE.pl

Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz

Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum

Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami

Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)

• Create New...