Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o admina - Only Mirage


Karczi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Nick: Karczi

Wiek: 18

Coś o sobie: Witam. Jestem Karol:) Chodzę do klasy 3 technikum na profilu technik informatyk. Myślę, że dużo osób mnie już kojarzy na serwerze. Od paru miesięcy jestem adminem na only AWP, jednak z racji, iż na serwerze nie ma praktycznie żadnej aktywności czas spędzam na OM. 

Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198256975421/

SteamID:  STEAM_0:1:148354846

Ranga w CS:GO: mm-MG2 wm-LEM

Ilość godzin w CS:GO: 2,1k na tym koncie

Znajomość SourceMod'a (1-10): 5

Doświadczenie jako admin: admin AWP

Czemu ty miałbyś zostać adminem?: Jestem często na serwerze, udzielam się i jestem tam znany. Wiem, iż jest już sporo adminów, jednak serwer się rozrasta i przyda się każda para rąk do pracy :)

Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/server_info/188.68.252.62:27017/top_players/?query=karczi

Kontakt: [email protected]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Wstrzymuję podanie, póki nie wyjaśni się jedna sprawa.

Spoiler

 

14. Jeżeli administrator jednego serwera chce ubiegać się o stanowisko na drugim serwerze, to musi spełniać 5 kryteriów:

- musi mieć głos na TAK od opiekuna serwera na którym ma admina

- musi mieć głos na TAK od opiekuna serwera na którym składa podanie

- stan serwera na którym składa podanie musi być w potrzebie większej ilości adminów (bo np. jest jeden)

- spełniać WSZYSTKIE wymagania na admina na obu serwerach

- musi mieć zgodę od członków administracji sieci (któregoś z H@ lub właściciela)

 

To nie są trudne do spełnienia wymagania, ale Ty się nawet nie pokusiłeś.

Ode mnie:

- słabe jakiekolwiek działanie w sprawie AWP (nie angażujesz się w ogóle w sprawę małej ilości graczy, żadnej chęci ruszenia serwera)

- nie spełniasz wymagań rangowych

- co idzie za punktem wyżej, nie spełniasz wymagania na multi admina (brak spełnienia WSZYSTKICH wymagań na serwerze; serwer NIE JEST w aż takiej potrzebie, gdzie nie ma kogo przyjąć; NIE MASZ pozwolenia od opiekuna serwera gdzie masz admina; NIE dostałeś pozwolenia od administracji sieci)

- *ujowe zachowanie wobec mnie (nie wiem, czy @BaSroS cokolwiek wiedział, jeśli też nie, to wobec niego też)

 

Plusy:
+ do tej pory nie było żadnych większych problemów, chociaż jakieś by się znalazły.

 

Ja jestem na NIE. Na razie wstrzymuję podanie do wyjaśnienia sytuacji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...