Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie :V


Kacpix75

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:♪ 𝓚𝓪𝓬𝓹𝓲𝔁 ♪

Wiek: 15 

Coś o sobie: Jak pewnie łatwo się domyślić po moim nicku nazywam się Kacper byłem graczem 3maps/FFA ale jak to wygląda to nikomu mówić chyba nie trzeba więc od pewnego czasu gram na serwerze Only Mirage. Niedawno rozpocząłem naukę w szkole średniej na kierunku Technik Informatyk więc grać będę dopiero w godzinach późniejszych no chyba że weekend albo inne nie przewidziane zdarzenia w tych ciężkich dla nas czasach. 

Link do profilu Steam: O tu

SteamID: STEAM_1:1:203833118

Ranga w CS:GO: Le

Ilość godzin w CS:GO: 2155h

Znajomość SourceMod'a (1-10): 5

Doświadczenie jako admin: Jestem adminem na serwerze 3maps poza tym to nigdy nie byłem adminem.

Czemu ty miałbyś zostać adminem?: Oczywistym powodem jest to że nie zawsze admin jest na serwerze i może kogoś zbanować/kicknąć/zmutować a w takich momentach zdarza się że żadnego admina nie ma online i wtedy pojawia się problem. Mógłbym w tym pomóc bo jestem online dość często i jestem chyba przez większość znany i lubiany.

Link do Gametrackera: 1 2 3

Kontakt: Steam 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

+ pomocny, rozpoznawalny

+ udziela się w voice chacie 

+ godziny w cs i ranga 

+ dobrze strzela, a napewno lepiej ode mnie 

 

+/- wiek, ale jest ogarnięty 

+/- godziny na serwerze dotychczas, ale wszystko przyjdzie z czasem 

 

- czasami się wkurzę jak dostanę od niego głowe...

 

Podsumowując jestem na TAK

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Wstrzymuję podanie z podobnego powodu do podania Karcziego.

1. Nie wiadomo mi nic na temat tego, żeby ktoś z H@ się zgodził na złożenie podania (a wystarczyło zagadać)

2. Nie wiadomo mi nic na temat tego, żeby @Comfti się zgodził (tak samo, wystarczyło zagadać, choćby na TSa zaprosić na 5 minut)

 

Czekam na zdanie Comftiego, on otworzy podanie, jeśli @Saurafel i @CzesterMolester będą chcieli. Sorry chłopaki za komplikacje, ale jeśli mamy mieć jakieś zasady, to to jest ten moment, gdzie należy ich przestrzegać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw

Ode mnie tyle:

Nie wiem jak wyglądała sytuacja na serwerze przez ostatnie 2 tygodnie bo na urlopie nie wchodziłem nawet na forum.

Aktywność na serwerze średnia, ale i tak razem z @Exec najlepsza ze wszystkich administratorów.(chyba, że ktoś zmienił nick)

 

Na 3maps jesteś dopiero niecałe 2 miesiące.

 

Kolejna sprawa, na 3maps mamy już dwóch multi-adminów.

 

Jestem do tego sceptycznie nastawiony, ale nie chcę kogoś na siłę ograniczać dlatego niech @CzesterMolester i @Saurafel zadecydują bo w końcu to i oni będą mieli wtedy multi-admina.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Moje zdanie wygląda następująco: O ile chłopak będzie utrzymywał aktywność na 3maps, a na OM będzie wyrabiał wymaganą aktywność, jestem w stanie się zgodzić. Nie ma chyba co blokować chłopakowi jak jest chętny.

Jedynie mój apel do składającego podanie - Faktycznie jesteś w stanie utrzymać aktywność na dwóch serwerach? Zastanów się dobrze. Nie chcę żebyś zaniedbywał 3maps lub OM.

Czekamy na @CzesterMolester

 

Warunek konieczny bycia adminem na OM: Nie zmieniona aktywność na 3 maps. Będę w kontakcie z @Comfti ja albo @CzesterMolester, więc szybko wyjdzie na jaw.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin
2 godziny temu, Saurafel napisał:

blokować chłopakowi jak jest chętny.

Zapytajmy co @Casp3r na to.

 

A, czekaj xD

Ja swoje zdanie wypowiem, ale rozpatrzcie najpierw podanie WIteczka. Chciałbym mieć jaśniejszą wizję na "potrzeby" adminów na tym serwie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...