Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie by Witeczek


Witeczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Nick: Witeczek

Wiek: 19

Coś o sobie: Młody chłopak który w tym roku skończył 19 wiosen, zapalony informatyk (XD) oraz degustator dobrej muzyki

Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Anonysum/

SteamID: 76561198133530365

Ranga w CS:GO: Supreme

Ilość godzin w CS:GO: 2864h (nie nabijane tak jak u pewnego Pana którego nick zaczyna się na B)

Znajomość SourceMod'a (1-10): 6

Doświadczenie jako admin: Były admin ffa/3maps oraz kiedyś na innej serwerownii na JB

Czemu ty miałbyś zostać adminem?: Tak jak na 3mapsach(kiedyś), czasem brakuje tego jednego admina w niektórych chwilach, a ja bardzo chętnie wtedy wejdę i załagodzę wszystkie spory

Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/player/Witeczek/188.68.252.62:27017/

Kontakt: Steam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

+ doświadczenie

+ raczej lubiany

+/- bliska relacja z jednym z opiekunów (nie lubię, jak ktoś ma coś po znajomości)

- rezygnacja z innego serwera, gdy ten sobie nie radził po to, żeby pójść na ten, który działa (brak zaangażowania więc)

- nie minął nawet miesiąc od rezygnacji z 3MPS, nie podoba mi się :/

 

Osobiście nie podoba mi się to, więc jestem na NIE.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

@Witeczek atak na kogoś innego nie jest dobrą linią obrony. Ja Ci mówię, czego Ty nie zrobiłeś. Jeżeli czujesz się w obowiązku wytarcia twarzy kimś innym, to nie wiem, czy to dobry sposób.

 

Nigdzie nie mówiłem, że sprawowałeś się beznadziejnie, czy że słabo Ci szło. Weź to pod uwagę i następnym razem nie odwracaj kota ogonem. Bardzo dobrze będzie świat działał, gdy najpierw będziemy pilnować siebie, potem zwracać uwagę innym.

 

Tym bardziej zostaję przy swoim NIE.

A teraz jeszcze przestaję Cię lubić 😛 

Proszę mi Comftiego nie szkalować, ja od tego jestem xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
Teraz, Dante napisał:

@Witeczek atak na kogoś innego nie jest dobrą linią obrony. Ja Ci mówię, czego Ty nie zrobiłeś. Jeżeli czujesz się w obowiązku wytarcia twarzy kimś innym, to nie wiem, czy to dobry sposób.

 

Nigdzie nie mówiłem, że sprawowałeś się beznadziejnie, czy że słabo Ci szło. Weź to pod uwagę i następnym razem nie odwracaj kota ogonem. Bardzo dobrze będzie świat działał, gdy najpierw będziemy pilnować siebie, potem zwracać uwagę innym.

 

Tym bardziej zostaję przy swoim NIE.

A teraz jeszcze przestaję Cię lubić 😛 

Proszę mi Comftiego nie szkalować, ja od tego jestem xD

A ja nigdzie nie powiedziałem że tak powiedziałeś, ale starta graczy to całokształt administracji, a jeżeli główna osoba która sprawuje nad nami władze nie stara się o graczy, to czemu nie można przejść na serwer na którym opiekun myśli co można zmienić żeby tych graczy przybywało

A lubię też czasem poszkalować daj troche XD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...