Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o opiekuna FFA [gOoD]


gOoD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Nazwa serwera: FFA

Imię: Kacper

Wiek: 18

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Mimo aktualnego stanu serwera i mojej dotychczasowej aktywności będę starał się być do dyspozycji i pomocy graczom około 3-4 godzin dziennie.

Staż na serwerze: Będzie jakoś z 3 lata już.

Znajomość SourceModa (1-10): 9

Zaufanie wobec graczy(1-10): Myślę że jest to zależne od społeczności serwera i stosunku gracza do administracji ale wydaje mi się że jakoś w okolicach 8-9.

Dlaczego akurat Ty: Jestem na serwerowni już dość długo, zawsze staram się pomóc graczom którzy tej pomocy potrzebują, mam duże zaufanie od graczy ale przede wszystkim znam bardzo dobrze serwer jak i jego społeczność.

Co byś chciał zmienić za swojej kadencji: Chciałbym aby FFA wróciło do dawnej swojej świetności gdzie na serwerze non-stop bywało dużo graczy, wiem że obecnie serwer przechodzi ,,kryzys,, i może to być ciężkie zadanie lecz myślę że razem z pomocą administracji postaramy się aby ta świetność powróciła.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • VIP

Nie muszę czytać, ale jednak przeczytałem zanim to napisałem. Nie trzeba się tu dużo rozpisywać, myślę, że gOoD jest odpowiednią osobą na to stanowisko. Zna go większa część serwerowni, co za  tym idzie, jestem na wielkie TAK. Do dzieła Godzik, postaw ten serwer na nogi : )

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Oj Doggo... Długo stażem już siedzi(chyba najdłużej w administracji FFA), więc myślę, że będzie miał pojęcie co robi. Osoba opanowana, nie raz pokazał że można na niego liczyć i myślę że podoła zadaniu, aby postawić FFA na nogi. No raczej nie sądzę, że masz SM tak jak określasz "9 na 10", no ale może zaskoczysz) Tylko na początku zacznij od tego, żeby samemu poprawić aktywność na FFA (sam jestem nie lepszy, żeby nie było :v) i pokaż, że Ci faktycznie zależy. To że napisałeś podanie, nie oznacza że będziesz od razu opiekunem :v

Mimo wszystko polecam allegrowicza i jestem na TAK

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

No to ode mnie:

+ najdłuższy staż, porównywalny z Comftim

+ Comfti polecił na stanowisko

+ rozpoznawalność

+ player-friendly

+ potrafi ocenić obiektywnie

+/- aktywność, ale jak ją mieć, jak serwer nie działa? xd

+/- SM – też wątpię byś miał 9, ale to nie jest nikomu potrzebne xd

- czaaasaaaaaami się wygłupia z kolegami, ale to jak każdy z nas

 

No ja jestem jak najbardziej na TAK :D
Miałem tylko jeszcze jednego tak potężnego kandydata xd

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może nie znam się z Good'em jakoś lepiej niż tylko cześć na serwerze XD to uważam, że jest:

+szanowany przez graczy,

+rozpoznawalny

+miły

+staż

Ostatni raz pisałem plusy i minusy dawno temu, żadnych minusów nie zauważyłem. Przyrzekam poprawę!!! 

Pozdrawiam przyszłego opiekuna i życzę powodzenia w odbudowaniu świetnej społeczności! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Miałem okazję poznać tego jegomościa za mojej kadencji na serwerze ffa więc także się wypowiem:
A więc
+sm
+staż robi bardzo dużą robote
+aktualnie jesteś najlepszym wyborem z całej administracji ffaa
+sumienność, opanowanie

Myślę, że takie wygłupanie jest nawet plusem Dante, bo gracze widzą, że opiekun nie ma "kija w d*pie" i potrafi normalnie się pośmiać, tak jak to robi mniej więcej Czester na Mirage'u
Z mojej strony wielkie TAK

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Moim zdaniem na ten moment najlepszy kandydat na to stanowiskoPugChamp
Oto powody dlaczego tak myślę:

+sm

+3 lata spędzone na serwerowni, od tylu to ja w csa gram

+przydałby się nowy szef

+szanowany, znany 

+chęć ożywienia FFA ❤️

 Pzdr

 

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...