Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie


Insane

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda
Imię. Kacper
Wiek: Prawie 22
Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Zwolniło się miejsce i mam chęci do pomocy.
Czym się interesujesz?: Sport
Opisz siebie: Większość raczej mnie zna ale no niech będzie.. Kacper,22 lata prawie na karku, technik informatyk skończony (chociaż co to daje XD).
Z większością raczej mam dobre kontakty i potrafie się dogadać. Składam podanie żeby trochę pomóc Dantemu :o 
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcać forum?: Wchodzę często jak nie na kompie to na telefonie.
Doświadczenie ( czy byłeś/byłaś kiedyś: moderatorem, administratorem): Byłem kiedyś na sieci w 1.6 ale było to dość dawno a tutaj mam dostęp do moderowania swojego działu.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Okej, to ode mnie:

- mało głosów, ale jeszcze dajmy czas

- współczuję technika informatyka, potwierdzam, że ssie xd

- imię, lol

+/- pamiętam, że był problem z komunikacją z Tobą jakiś czas temu, @Rufus nie mógł się doprosić, żebyś na serwer wbił

+ staż

+ doświadczenie jako half-moderator

+ często zgłaszasz jak coś jest nie tak

 

Na razie nie powiem co i jak, chciałbym, żeby @Rufus i @BobPixel się wypowiedzieli jako Twoje szefostwo xd

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie wiem generalnie długo się wstrzymywałem, bo jesteś specyficzny chłop. I ostatecznie doszedłem do wniosku, że jestem na nie.

M.in. dlatego, że masz na głowie arenki (jako opiekun), hns (jako admin) i do tego chcesz zrobić jakiś swój serwer. A ty chcesz jeszcze do tego być moderatorem? Przypominam Ci, że przez 2-3 miesiące nie mogłem się ciebie doprosić, żebyś wszedł na serwer na chociaż 1h. A gdy zwracałem Ci uwagę to się do mnie przypierdalałeś i kazałeś po prostu odpierdolić. A moderator musi być już w miarę odpowiedzialny i musi mieć czas, a nie wymówki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@Rufus To rozumiem z tym moim zniknięciem ale miałem swoje sprawy gdzieś tam ,które miałem do załatwienia i nie dawało mi to spokoju. Mogłem dać znać ,że znikam na jakiś czas ale no nie pomyślałem o tym do czego sie przyznaje .Co do funkcji moderatora sądzę ,że nie będzie to kolidowało gdzieś tam z moimi zadaniami tutaj bo na forum siedzę jak nie na laptopie to na kompie albo telefonie i tamte funkcje nie wpływają na siebie. Myślę , że kolejny moderator nie pogorszy sytuacji tutaj a może tylko poprawić.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

No różnie to z Tobą bywa, ale nie widzę na razie innych podań. Podanie przyjmuję, ale wieczorem wyjaśnię Ci dopiero co i jak.

Rekrutację pozostawiam otwartą, nie widzę powodu czemu miałoby nie być więcej moderatorów.

WG2eSvN.png

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante changed the title to Podanie
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...