Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

UNBAN neyks


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: n e i k s 

STEAM_ID: STEAM_0:1:520577206

Mapa: Nie pamiętam ;(

Data (razem z godziną): 2020-08 23:03:52

Admin który cie zbanował: Web Ban

Powód Bana: Aimbot

Wyjaśnienie: Więc tak, piszę UB ponieważ doszły mnie słuchy, że HnS się odnawia. Z tego powodu chciałem wbić na serwer obczaić wszystko itp. Nagle piszę, że zostałem zbanowany. Wchodzę na forum a tu PERM za "aimbota" którego NIGDY nie posiadałem, nawet rangi nie mam na mm więc troszeczkę XD. Więc jak mówie prosił bym o unbana. Miłej nocy i pozdrawiam z rodzinką ;))

Edytowane przez n e i k s
Rzeczywiście Insane, przepraszam pomyłka przy wklejaniu ;)
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie wiem co mam z tobą zrobić, ty jak i twoi "znajomi" wiele razy mnie prowokowali. Dodatkowo wchodziłeś na serwer z reklamą innej sieci serwerów. Poza tym bana dał Ci BobPixel, i może powód miał być inny, ale wyszło jak wyszło. Dlatego tak samo jak w przypadku Naruto, podaj mi 1 sensowny argument, czemu miałbyś mieć ub. Bo jeżeli ty dostaniesz ub i zaczniesz tylko odwalać na serwerze to nie ma sensu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy Cię prowokowałem na serwerze ale okej, jak wchodziłem na serwer to ja nie miałem reklamy w nicku tylko OLD SPICE. Bana na pewno nie dostałem za aimbota, bo nawet wtedy mnie nie było na serwerze + nie gram mm'ów więc po co mi by to było. Myślę, że dostałem bana ponieważ old spice po dostaniu bana napisał, że ja też chcę choć nie chciałem. Wiem, że może kiedyś coś mogłem odwalić, ale myślę, że każdy zasługuję na drugą szanse. Poza tym wiekszość osób z HnS mnie zna i może potwierdzić, że nie mam aimbota oraz nikogo nie prowokuje lub wyzywam.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...