Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] UNBAN Neyster


Neyster

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Neyster

UNBAN/UNMUTE: Unban

STEAM_ID: STEAM_1:0:446825957

Mapa: 

Data (razem z godziną): 2020-08-16 23:46:35

Admin który cie zbanował: Rufus

Powód Bana: Reklamowanie

Wyjaśnienie: A więc tak, kiedyś wszedłem na serwer reklamując inną serwerownie. Było to dla żartu i żaluje tego, ponieważ to było tak dawno a chciałbym pograć sobie na globalku a tak dawno na nim nie grałem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Szczerze, czekałem aż ty napiszesz prośbę o ub. Ponieważ ty jesteś jedną z 1 osób, które to zapoczątkowały pisząc jakieś durnowate reklamy nie tylko na serwerze, ale też na pv przez co jesteś jednym z czynników, przez które nasz serwer zdecydowanie stracił na aktywności. Pomijając już to, że regularnie mnie obrażałeś ze swoimi "koleżkami".

Aktualnie nie widze żadnego powodu, żeby dać Ci ub. Niech jeszcze wypowie się @Lisuuu, bo ciekawi mnie twoje zdanie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Mówiąc szczerze to w tedy jak się zachowywałeś było dla mnie nie zrozumiałe. Kiedy było mniej graczy to rozumiem, że niektórzy wchodzili na inne serwery, ale przychodzić do nas i reklamować to trochę śmieszne. I jeszcze takie nie potrzebne wyzywanie graczy czy adminów/opiekunów to trochę nie chcę mi się wierzyć, że przestaniesz się tak zachowywać.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Po pierwsze, skąd masz informacje że ciebie obrażalem? Nigy prosto w twarz cię nie obrażałem i nie miałem zamiaru. A po drugie no to reklamowalem tak ale to było w wakacje prawie pół roku temu i ludzie się zmieniają i myśle że ludzie zasługują na drugą szanse jeszcze jak mineło tyle czasu i jeszcze to by była pierwsza ''druga szansa'' bo niektórzy mieli ich owiele więcej.

Edytowane przez Neyster
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wypowiem. Neyster może faktycznie zawalił, ale biorąc pod uwagę, że zdarzyło się to raz pół roku temu to myślę, że zasługuję na UB. Ja dostałem już, któreś z rzędu mimo, że więcej przeskrobałem niż Neyster. Myślę, że byłoby to nie fair w stosunku do innych. Grał na serwerze 3 lata jest naprawdę miłym człowiekiem mimo, że tak jak każdy czasami coś odwali. Przez te 3 lata zdarzyło mu się to tylko raz. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ja wam wytłumaczę może o co tu chodzi ,bo widzę ,że nie do końca rozumiecie co robiliście. Zniechęcając graczy do grania na naszym serwerze oraz zabierając ich na inną sieć zabieracie przychód ,który idzie na opłatę serwera, reklame przez co serwer umiera. Przez dobre kilka miesięcy na serwerze nie było nikogo. Teraz próbujecie wrócić jak gdyby nigdy nic i my mamy udawać,że wszystko jest okej ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda
47 minut temu, Neyster napisał:

Nigy prosto w twarz cię nie obrażałem i nie miałem zamiaru

To dobrze, że jedziesz po mnie za plecami, ale w twarz już nie potrafisz lmao.

29 minut temu, n4Te napisał:

Grał na serwerze 3 lata

Chyba czas kupić kalendarz :v. 3 lata temu to nie było żadnego z was, który wypowiedział się w tym poście... 

47 minut temu, Neyster napisał:

prawie pół roku temu i ludzie się zmieniają

Nie sądzę, żeby ludzie się zmieniali. A jeżeli w ogóle to nie w pół roku.

47 minut temu, Neyster napisał:

pierwsza ''druga szansa'' bo niektórzy mieli ich owiele więcej

To zależy za co dostali bana. Ty dostałeś bana za reklame (głównie), która mocno przyczyniła się do upadku serwera. Nie chce powtórki z rozrywki, więc aktualnie odrzucam 

spróbuj kiedyś tam znowu, może zmienię zdanie.

 

P.S. Masz bana na IP więc nie próbuj mk.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...