Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Opiekun serwera [ FFA CS:GO ]


MICHU

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa serwera: GLOBALELITE FFA
Imię: Michał
Wiek: 18
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: 5 godzin do 6 godzin
Staż na serwerze: Bardzo długo, gram na serwerze od czasów Tivolt.pl
Znajomośc sourcemoda (1-10): 7/10
Zaufanie wobec graczy (1-10): To już nie mnie oceniać ;)
Dlaczego akurat Ty: Posiadam długi staż na serwerze, poznałem trochę już sourcemoda ( nie potrafie napisać pluginu ). Dużo ludzi mnie zna i potrafię się z każdym dogadać.
Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: Na pewno poprawiłbym regulamin serwera, dokładnie chodzi mi o kulturę. Na serwerze gra dużo osób które nie mają jeszcze mutacji czy też ukończonych 14 lat i klną/wyzywają wszystkich/wszystko. To bardzo drażni jak młody człowiek używa tylu wulgaryzmów. Kolejna rzecz jaką bym poprawił to adminów ( oczywiście żaden mi nie przeszkadza ) po prostu chodzi o to żeby zapoznali się bardziej z regulaminem i nie nadużywali swojej mocy której mają, admin jest dla gracza a nie gracz dla admina. Często to jest łamane. Jest dużo rzeczy do zrobienia jednak są to sprawy nie aż tak wymagalne.

 

Myślę że administracja sprawiedliwe oceni moje podanie tak samo jak i gracze serwera FFA. I proszę o wypowiedź najwyższych ( czerwonych ) oraz graczy i adminów tego serwera ;).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Może wypowie się jakiś świeży tej sieci ;) , zacznę od tego że użytkownik składający podanie przedstawił jasne powody do kandydatury jako opiekun.

Z tego co wyczytałem , użytkownik chciałby wnieść jakieś nowości czyli ma jakieś pomysły na start.

Jestem za daniem szansy temu użytkownikowi , zawsze można spróbować.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...