Jump to content

Dzagu

Owner
 • Content Count

  1734
 • Posts on chatbox

  1012
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  110

Dzagu last won the day on May 20

Dzagu had the most liked content!

Community Reputation

585 Godlike

Social Info

About Dzagu

 • Rank
  Ja tu tylko sprzątam
 • Birthday 10/05/1995

Kontakt

 • Skype
  Maciej
 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Gdynia

Recent Profile Visitors

9540 profile views
 1. Dzagu

  Masz tak na jakiś konkretnych serwerach?
 2. Dzagu

  Mały update
 3. Dzagu

  - dodany nowy sklep - !store - od teraz każdy model postaci trzeba kupić, skiny są podzielone na sekcje dla vipa i dla wszystkich. Zwykły użytkownik może wykupić sobie skina który kiedyś był tylko dla vipa. Zostały dodane również traile granatów i postaci oraz modele granatów. - dodana gra kamień, papier, nożyce na fajki - polecenie !kpn nick iloscfajek - usunięta ikona wardena oraz ct - wyłączony ogranicznik czasu dołączenia do ct jako warden - w grze one in the chamber tt muszą wyjść z celi zamiast automatycznego tp na respawn ct - więźniowie mają mute na 45s po rozpoczęciu rundy - reset gangów, kredytów, rang itd... - czas na chowanie w zabawie zmieniony z 30s na 120s - dodana komenda !god !speed dla strażnika [05.07.19] - ct za zabicie tt dostaje 10hp, maksymalna ilość hp ctka to 250.
 4. Drodzy użytkownicy, w wyniku kończącej się już licencji na TS3 chciałbym dowiedzieć się jaki program VOIP preferujecie. Opcje są dwie, czyli TS albo Discord z Mumble już chyba nikt nie korzysta. Możemy przenieść naszych użytkowników na Discorda lub ograniczyć ilość slotów na TS3 do 32. Jeśli ograniczymy ilość slotów to będziemy musieli jakoś weryfikować ludzi którzy wchodzą na serwer, może jakieś hasło, albo coś podobnego.
 5. Dzagu

  Sprawdź czy możesz doładować w sklepie.
 6. Dzagu

  Update
 7. Dzagu

  Dodałem w menu pozycje Na skróty. Mam nadzieje że ułatwi to nowym użytkownikom dotarcie do ważniejszych działów na forum.
 8. Dzagu

  Update
 9. Dzagu

  W porozumieniu z Comftim oraz Dante postanowiłem zmienić cykl map na serwerze FFA na only mirage. Po analizie najpopularniejszych serwerów w PL doszliśmy do wniosku że, będzie to najlepsza opcja. Jak długo FFA zostanie only mirage jeszcze nie wiem, zobaczymy czy serwer się rozkręci.
 10. SSD Crucial BX500 480GB SATA https://www.amazon.de/dp/B07G3KGYZQ?language=pl_PL&tag=pepperpl09-21
 11. Dzagu

  Już powinno być ok, dajcie znać.
 12. Dzagu

  Nie jestem pewien czy tutaj GPU jest wąskim gardłem a nie czasem CPU.
 13. Siemanko, od pewnego czasu planuje zamienić serwer 1v1 na jakiś inny. Głównie chodzi mi po głowie jakiś MOD np. Base Builder. Sporo nowych graczy f2p gra na serwerach innych niż zwyczajne tryby do 'skillowania'. Co sądzicie o takim pomyśle?
 14. Dzagu

  Pierw trzeba doładować wirtualny portfel a następnie wybrać serwer i zakupić usługę.
×