Jump to content

Dzagu

Owner
 • Content Count

  1,848
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  129

Dzagu last won the day on May 29

Dzagu had the most liked content!

Community Reputation

716 Elite Sniper

Social Info

About Dzagu

 • Rank
  Wilczy poster
 • Birthday 10/05/1995

Kontakt

 • Skype
  Maciej
 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Gdynia

Recent Profile Visitors

11,361 profile views
 1. Musiałbym wiedzieć jakie dokładnie pliki wykryto podczas skanu. Samo wejście na nasz serwer nie modyfikuje żadnych plików, jedynie pobierasz kilka mp3. Co do wycieku plików źródłowych: https://go-code.pl/temat/1421-ważne-wyciek-kodu-źródłowego-csgo-i-tf2/
 2. Od dziś na każdym serwerze będzie dostępna komenda !calladmin pod którą gracze mogą zgłosić daną osobę. Opiekunowie poszczególnych serwerów muszą dodać adminów do poszczególnych grup.
 3. Dzagu

  Cześć

  Dzięki za informacje, już poprawione.
 4. Wypełnione. Czy jak zaznaczyłem że kciuk jest prosty i mam możliwość wyginania to jest ze mną okej? Zapytaj siostry. 😀
 5. Tak to już jest na świecie, policja jak mierzy prędkość na ulicy to zgarnie jednego, a dwóch-trzech kolejnych przejedzie i to też jest niesprawiedliwość.
 6. Tu jest twój ban http://globalelite.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=542479045 &advType=steam Dostałeś prawdopodobnie za cheaty od admina @BARTO
 7. A masz drugą kartę graficzną w komputerze?
 8. Jak klikasz w gametracker to masz top graczy.
 9. Siemanko, właśnie odpaliłem nową edycję JB. Co się zmieniło: poprawiliśmy gangi, już nie powinny uciekać kredyty naprawiliśmy bank w gangach dodane tłumaczenia zmieniony silnik sklepu (!shop), zmienione ceny modele dla vipa są teraz za darmo (/models) nowe modele zaktualizowana lista map reset wszystkich statystyk Będę jeszcze dodawać rzeczy do sklepu oraz zrobię jakieś poprawki kosmetyczne.
 10. Wygląda świetnie! Jak można na niej zagrać?
 11. Gas

  Najlepszy właściciel najlepszej serwerowni. Robiasz to świetnie nie zmieniaj się twoje serwery wymiatają. 

   

  Pozdrawiam GAS :)

 12. Tutaj poradnik, co i jak:
 13. Witam, postanowiliśmy uruchomić serwer przeznaczony na mixy, turnieje itd. Dostęp do serwera mają wszyscy admini, donatorzy, vipy oraz użytkownicy którzy napiszą podanie w tym dziale. Po zatwierdzeniu podania odblokuje się dział z wszelkimi informacjami o serwerze. Wzór: Nick steam: Link profilu steam:

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich ! Potrzebujemy tylko waszej pomocy ! Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić że razem możemy wszystko ! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń , ludzi którzy są godni aby dołączyć do globalnej elity społeczności którą traktuje się jak drugą rodzinę !

Istniejemy od 2014r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...