Skocz do zawartości

Hej,

widzę, że jesteś niezalogowany. O wiele łatwiej jest udzielać się w naszej społeczności, jeśli założysz własne konto.

Na początku będziesz mieć parę ograniczeń, dlatego im wcześniej to zrobisz, tym szybciej będziesz mieć pełne możliwości.

 

Nie zmuszamy do rejestracji, natomiast wiedz, że wspierasz nas aktywnością jak i samym logowaniem.

Dzięki za uwagę!

Dante Dante

Przydupas

Gracz
 • Liczba zawartości

  180
 • Haracze

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Przydupas w dniu 14 Kwietnia 2019

Użytkownicy przyznają Przydupas punkty reputacji!

Reputacja

44 Troll

O Przydupas

 • Tytuł
  Zawodowy spamer

Kontakt

 • Płeć
  inna
 • Zainteresowania
  perła export

Ostatnie wizyty

2 270 wyświetleń profilu
 1. za równo 101 wejść będę miał 2137 wejść na profilu

 2. Przydupas

  X czy Y

  wybór jest chyba oczywisty
 3. Hurr stary to i dobry durr Sugeruję porzucenie jakiegokolwiek postępu i powrót do rozłupywania skałek kutasem. Od siebie dodam, że discord jest o wiele bardziej użyteczny, a mając w swoich szeregach gościa, który to ogarnie można zrobić rzeczy będące stale tylko i wyłącznie mokrym snem TSowców. Jedynym plusem (minusem?) TSa jest fakt dedykowanego serwera stawianego na maszynie właściciela, więc niezależność od jakichkolwiek usterek z góry.
 4. Przydupas

  X czy Y

  well, zależy od pozycji motzno ale generalnie wychodzę z założenia, że w dwugodzinny film nigdy nie upchasz tak rozległej fabuły, jak w szcześćdziesięciogodzinnym serialu (bb to chyba do końca życia zapamiętam) Poziomka 13 / T-Series
 5. Przydupas

  X czy Y

  Genesis, a korzystając z okazji mam do sprzedania słuchawki Genesis H22, nieużywane bo wygrane w jakimś gównokonkursie 40zł + wysyłka, jeżeli chodzi o kontakt to zapraszam na discorda Szaranczuk#7512 bo mordoksięgi boję się tu podawać xD Kupię słuchawki od Przydupasa/Nawet z napiwkiem
 6. Przeglądając ostatnio tutejsze internetowe forum dyskusyjne natrafiłem na dość kontrowersyjny fakt. Ja, Przydupas we własnej osobie uważam, że pogwałcone zostały wszelkie normy wolności, niezależności i równouprawnienia płciowego. Rozpatrując sprawę w kontekście wszechobecnego seksizmu, dochodzę do wniosku iż przeprowadzony został zamach na godność i prawa nasze - prawa mężczyzn. Znalazłem bowiem profile użytkowniczek opatrzonych rangą "kobieta", jednocześnie nie znajdując rangi "mężczyzna". Wyróżnienie jednej płci, zostawiając drugą gdzieś z tyłu tego wielkiego sznura, sznura społecznego, sznura za który to jednostka ciągnie inną jednostkę, jak psa na smyczy, uwłacza nam na godności i nie jest O. K. Bracia, chwyćmy za broń i skończmy z tym barbarzyńskim wręcz aktem zanim będzie za późno! Nawołuje do was, napiszcie pod tym wątkiem "123", by pokazać swoje niezadowolenie dla ówczesnego systemu, systemu segregacji płciowej! Im was więcej, tym większa jest szansa na odpowiedź administracji i, być może, anihilacji tak ciążącej nam rangi. Razem stworzymy wolną od wszelkiej dyskryminacji wspólnotę ludzi kultury! Z wyrazami szacunku Przydupas
 7. Przydupas

  PlayStation 4 Pro - Gry

  >Forza Horizon >PS4 Cała seria GT = dobra ścigałka, jeżeli zależy ci na realizmie Jeżeli chcesz rozwozić tofu na ręcznym słuchając deża wu, wypierdalaj do track manii Ale to z kolei nie spełnia innego wymogu ?
 8. Przydupas

  Cała Historia

  Kiedyś to były czasy, a teraz nie ma czasów Ja jak byłem adminem jb, znałem 5 swoich poprzedników w kolejności w jakiej odeszli. To że co najmniej kilku nie znałem osobiście to zupełnie inna sprawa. Poza tym od czasu do czasu grzebaliśmy z innymi w śmietniku znajdując thready z naprawdę samego początku. Dodatkowo o wielu ludziach słyszało się po prostu z opowieści. Także szczerze wątpię w to, co mówisz.
 9. Przydupas

  Cała Historia

  Robiłem coś podobnego, oczy wymiękły przy połowie
 10. Przydupas

  Zabawa w historyjkę

  Zamieniła go w krowę, ale taką czerwoną z grzybami, więc...
 11. Przydupas

  Zabawa w historyjkę

  Psylocybina, która spowodowała...
 12. Przydupas

  X czy Y

  Utonięcie X czy Y

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Dodaj nową pozycję...