Jump to content

Przydupas

User
 • Content Count

  178
 • Posts on chatbox

  117
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Przydupas last won the day on April 14

Przydupas had the most liked content!

Community Reputation

41 Helpful

About Przydupas

 • Rank
  Special spammer

Kontakt

 • Płeć
  inna
 • Zainteresowania
  perła export

Recent Profile Visitors

1496 profile views
 1. Przydupas

  wybór jest chyba oczywisty
 2. Przydupas

  Dzień dobry
 3. Hurr stary to i dobry durr Sugeruję porzucenie jakiegokolwiek postępu i powrót do rozłupywania skałek kutasem. Od siebie dodam, że discord jest o wiele bardziej użyteczny, a mając w swoich szeregach gościa, który to ogarnie można zrobić rzeczy będące stale tylko i wyłącznie mokrym snem TSowców. Jedynym plusem (minusem?) TSa jest fakt dedykowanego serwera stawianego na maszynie właściciela, więc niezależność od jakichkolwiek usterek z góry.
 4. Przydupas

  well, zależy od pozycji motzno ale generalnie wychodzę z założenia, że w dwugodzinny film nigdy nie upchasz tak rozległej fabuły, jak w szcześćdziesięciogodzinnym serialu (bb to chyba do końca życia zapamiętam) Poziomka 13 / T-Series
 5. Przydupas

  Genesis, a korzystając z okazji mam do sprzedania słuchawki Genesis H22, nieużywane bo wygrane w jakimś gównokonkursie 40zł + wysyłka, jeżeli chodzi o kontakt to zapraszam na discorda Szaranczuk#7512 bo mordoksięgi boję się tu podawać xD Kupię słuchawki od Przydupasa/Nawet z napiwkiem
 6. Przydupas

  Przeglądając ostatnio tutejsze internetowe forum dyskusyjne natrafiłem na dość kontrowersyjny fakt. Ja, Przydupas we własnej osobie uważam, że pogwałcone zostały wszelkie normy wolności, niezależności i równouprawnienia płciowego. Rozpatrując sprawę w kontekście wszechobecnego seksizmu, dochodzę do wniosku iż przeprowadzony został zamach na godność i prawa nasze - prawa mężczyzn. Znalazłem bowiem profile użytkowniczek opatrzonych rangą "kobieta", jednocześnie nie znajdując rangi "mężczyzna". Wyróżnienie jednej płci, zostawiając drugą gdzieś z tyłu tego wielkiego sznura, sznura społecznego, sznura za który to jednostka ciągnie inną jednostkę, jak psa na smyczy, uwłacza nam na godności i nie jest O. K. Bracia, chwyćmy za broń i skończmy z tym barbarzyńskim wręcz aktem zanim będzie za późno! Nawołuje do was, napiszcie pod tym wątkiem "123", by pokazać swoje niezadowolenie dla ówczesnego systemu, systemu segregacji płciowej! Im was więcej, tym większa jest szansa na odpowiedź administracji i, być może, anihilacji tak ciążącej nam rangi. Razem stworzymy wolną od wszelkiej dyskryminacji wspólnotę ludzi kultury! Z wyrazami szacunku Przydupas
 7. Przydupas

  >Forza Horizon >PS4 Cała seria GT = dobra ścigałka, jeżeli zależy ci na realizmie Jeżeli chcesz rozwozić tofu na ręcznym słuchając deża wu, wypierdalaj do track manii Ale to z kolei nie spełnia innego wymogu ?
 8. Przydupas

  Kiedyś to były czasy, a teraz nie ma czasów Ja jak byłem adminem jb, znałem 5 swoich poprzedników w kolejności w jakiej odeszli. To że co najmniej kilku nie znałem osobiście to zupełnie inna sprawa. Poza tym od czasu do czasu grzebaliśmy z innymi w śmietniku znajdując thready z naprawdę samego początku. Dodatkowo o wielu ludziach słyszało się po prostu z opowieści. Także szczerze wątpię w to, co mówisz.
 9. Przydupas

  Robiłem coś podobnego, oczy wymiękły przy połowie
 10. Przydupas

  Zamieniła go w krowę, ale taką czerwoną z grzybami, więc...
 11. Przydupas

  Psylocybina, która spowodowała...
 12. Przydupas

  Utonięcie X czy Y
 13. Przydupas

  https://imgur.com/a/MCVorWF
 14. Przydupas

  Uważam jakąkolwiek dyskusję z faszystami za zbędną, jednocześnie prosząc istniejącą jeszcze administrację o nadanie OPowi rangi legenda, prezes KNPS jak i gruby portfel. OPa proszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku. Razem stworzymy wolnorynkowy serwer Counter Strike!
 15. Przydupas

  - Nick: dokładnie tak jak wyżej, nie inaczej - Wiek: x^n*sqrt(2) - Poglądy polityczne/światopogląd: (możesz tutaj napisać np. prawicowe lub lewicowe, albo odnieść się konkretnie do punktów od 1 do 7): tylko Krul lewaki. - Czy kiedykolwiek głosowałeś na prawicę? (jeśli tak to na jakie partie): UPR, KNP, Wolność itd. - Czy kiedykolwiek głosowałeś na lewicę/centrum? (jeśli tak to na jakie partie): [null] - Czy jesteś za zliberalizowaniem forum i serwerów Globalelite? (chodzi o to aby była większa wolność słowa i czynów i aby moderatorzy nie traktowali ludzi jak dzieci, lecz jak dorosłe odpowiedzialne osoby. Ważne jest też aby zmniejszyć liczbę punktów regulaminu.): Jacy moderatorzy? Anarchia! - Dlaczego chcesz zostać członkiem partii KNP Shady'ego?: W końcu jakieś wolnościowe środowisko w tym adminofaszystowskim ścierwie.
×