Jump to content

Chinczyk

Weteran
 • Posts

  548
 • Entries from Chatbox

  2
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16
 • Donations

  0.00 PLN 

Chinczyk last won the day on July 21 2019

Chinczyk had the most liked content!

Reputation

161 Typical Gold Nova

About Chinczyk

 • Rank
  izakooo
  izakooo

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Wrocław

Recent Profile Visitors

3,983 profile views
 1. 1. Nadużycia administracji to jedno ale usunięcie przydatnej funkcji ? Dlaczego admin ma nagle zabić się i wchodzić do specta, skoro beacon jest spowodowany sprawami administratora a nie własnego widzimisię. Ja w swojej bądź co bądź długiej karierze nie spotkałem się z nadużyciem tej funkcji a wręcz przeciwnie przydawała się nie raz i nie niszczyła w ten sposób prowadzonej rozgrywki. 2. Tutaj zgadzam się z @Ewel♡ , ale nic nie zmieni tego że w większości przypadków osoby bez mutacji to wydzierające się na całą pizdę samce alfa które zjadą ci rodzinę przy pierwszej okazji. Tutaj nie chodzi o sam brak mutacji, a o ich zachowanie, bo każdy dojrzewa w swoim zakresie. Niemniej jednak na pewno znajdą się tacy normalni którzy będą mogli również prowadzić po stronie Strażników. 3. Każdy beczy na te claudsy ale przy ogarniętej 3 osobowej drużynie strażników jest ona grywalna, czyli zawsze powinna być bo po tej stronie każdy ma kurwa ogarniać, jak dla mnie wejście do CT powinno być nagrodą, bo było wiele przypadków że powbijali z mutacją wielcy gracze a jednej rundy nie umieli do końca dociągnąć, nie ogarniasz to się nie pchaj posiedź w T pooglądaj jak inni to robią podpatrz i wtedy spróbuj bo przecież oczywiście też trzeba trochę pograć po stronie klawiszy z samego patrzenia wszystkiego się człowiek nie nauczy no ale wtedy można dołączyć do już ogarniętych graczy żeby to miało ład i skład.
 2. Na TAK elegancki kandydat na to stanowisko, wszystko się zgadza .
 3. Czekane na JB :(

  1. Punisher♿

   Punisher♿

   Oj tak byczku :D 

 4. Coś podobnego było, stał po prostu serwer z hasłem i jak się ekipa zbierała to mogli sobie 5v5 pociupać na configach swoich. Co do reszty, stoi FFA stoi MRG nie widzę sensu takiego serwera bo wszystko to samo masz na 2 WW serwerach.
 5. Nazwa Obecna: Chinczyk2 Nazwa która na którą ma być zmieniona: Chinczyk Powód Zmiany Nicka:Nie wiem sami mi zmieniliście :()
 6. A no chciałem trochę się poprzepychać słownie z koleżką natomiast nie miało to na celu w jakikolwiek go urazić myślałem, że przez wzgląd na stare dzieje i wspólne granie mm'ow/5v5 się pośmiejemy tak jak z Ezikiem. Widocznie nie miał dnia albo nie wiem ktoś go na HNS go zdenerwował. Postaram się aby taka sytuacja się nie powtórzyła bądź pogodzę się z karą.
 7. Za takie skargi to warn powinien być z bomby. Skarga bez sensu pewnie byliście we 2 na serwie a ty coś piszesz XD
 8. Do ryżu daj mikrofon ewidentnie albo admin źle sprawdził albo mógł po prostu teraz dać ci muta i od razu od mutować może to by pomogło.
 9. O kurde zapomniałem urlopu wypisać bo miałem służbę przygotowawczą czyt. wojskową, ale no to mój błąd, oczywiście widzimy się na JB bo dzisiaj wróciłem
 10. Nie ma to jak pisać podanie a następnie wypowiadać się u koleżki w podaniu, tak zwane lizanie sobie dupy wzajemnie. Aczkolwiek jestem na TAK myślę, że dasz sobie radę.
 11. Dany admin zrobił tak samo ? Hmmm.. pomyślmy bo tak się składa, że pisałem z tym adminem i on napisał w jaki sposób wypowiada się to polecenie. Chcesz to mogę screeny przytoczyć :() I nie wypowiadaj się pod swoim podaniem dzbanku
 12. Na NIE, nie znasz nawet podstawowych podpunktów w regulaminie i zasłaniasz się kolegami z administracji.
 13. Najlepszym Opiekunem/Adminem był Fuzhou, człowiek wielu talentów, filantrop, akrobata, hipokryta, no mógłbym tak wymieniać cały dzień ale nie będę już mu słodził ponieważ sam był i jest świadomy swoich umiejętności. Szkoda, że odszedł z sieci
 14. ZAKAZ zmylania graczy pt.: "Ustawcie szereg na linii" po czym, gdy ustawią - zabijasz pod pretekstem, że "nie pozwoliłeś iść". Tego nie robimy. Panie kolego jeden z punktów w regulaminie, radzę się z nim zapoznać a następnie wchodzić do CT. EDIT: Aczkolwiek jestem za UB, chłopak może dostać drugą szanse.
 15. Link do profilu STEAM : https://steamcommunity.com/profiles/76561198821256235/ Twój wiek (tu minimum to 16 są wyjątki) : 19 Twoja aktualna Ranga (MM i WM) : Brak Ilość wygranych meczy w CS:GO (MM) : 91 Nie mam rangi MM ponieważ dawno nie grałem MM ale skończyłem na Supereme czyli pewnie po jednym wrzuci mnie do Supereme/LEM/LE. Co do wingamana nie rozegrałem jeszcze wszystkich placemantów. Natomiast mam zamiar wrócić do regularnego grania i do poprzednich umiejętności w tej gierce. PIS JOŁ

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...