Jump to content

Magik

Multi-admin
 • Content Count

  402
 • Posts on chatbox

  1020
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Magik last won the day on November 12

Magik had the most liked content!

Community Reputation

226 Git

Social Info

5 Followers

About Magik

 • Rank
  el Sweeperos
 • Birthday November 3

Kontakt

 • Skype
  zadymiaż2011
 • Płeć
  inna
 • Miejscowość
  Internet
 • Kategoria
  Profesjonalna liga CS:GO
 • Zainteresowania
  Panienki
 • O sobie
  Łatwo palny

Recent Profile Visitors

3744 profile views
 1. Magik

  Można dodać coś co proponował wcześniej Halmer o ile się nie mylę. Aczkolwiek chodzi tu o plugin na Bet’y po śmierci. Dla przykładu kiedy umrę mogę obstawić jedną ze stron „/bet t - /bet ct”, wtedy nasz fundusz automatycznie zostaje przelany na bet’a. Kiedy się wygra dostaję się swoje obstawione fundusze x2, a jak przegra - wszystkie.
 2. Magik

  Pamiętaj jak cię uczyłem w MC budować. Masz szanse to wykorzystać, no i p0wodzonka
 3. + Doświadczenie + Kultura + Rozpoznawalny + Aktualna Aktywność -/+ Ranga -/+ Regulamin - Na serwerze jesteś dopiero od półtorej tygodnia, jak dla mnie żeby brać od razu na admina ze względu na jego staż i doświadczenie na forum nie było by fair dla innych zwykłych graczy MRG. Pograj tak jeszcze z tydzień-dwa, i jeżeli wyniki twojej tabeli w Trackerze się nie zmieni, ten negatyw można automatycznie usunąć. Na obecną chwile jestem na NIE, tylko i wyłącznie ze względu na twój powrót który nastąpił nie tak dawno. Jak napisałem, pograj jeszcze trochę a zdanie automatycznie przejdzie na Tak.
 4. Magik

  :)

  Siema, zapraszam na... w sumie każdy serwer od naszej serwerowni jest zajebisty dlatego wbijaj po kolei!
 5. Zawsze wierzyłem. Gratulacje mój przyjacielu, miłej pracy na nowym stanowisku. O i ten, ładnie ci w tym kolorze xD
 6. Magik

  Cała mądrość tego świata, skill, kreatywność, zabijanie @MARTINa bota na FFa
 7.  Nie dawno odszedł od nas więlki gość o wielkim sercu.. Aczkolwiek każdy z nas zapamięta na długo jego czyny. Mowa tu o BaSroSie, który został zbanowany na forum, i prawdo podobnie już nigdy do nas nie powróci. Dlatego też chciałbym zapalić tu znicz i pozostawić piosenkę która idealnie wypełnia wszystkie myśli.

  [*]

   

  1. michuba02

   michuba02

   Dobra muzyka na taką sytuacje

   Mogłeś jeszcze dać see you again 

    

  2. noskillPL

   noskillPL

   Chodzą pogłoski, że jak 1-8L miało koncert w moim mieście X-lat temu to jajami w nich rzucali xD

 8. Magik

  zamknięty

  A tu się mylisz, jest to rodzaj magii lenistwa której mam całe regały zaklęć.
 9. Magik

  Pod jaką tematykę ma podchodzić logo? (Przykładowo: Zwierzęta, Figury, Cyfry/Litery, Urządzenia związane z gaming’iem, Nature, itd.) Chyba że nie masz pomysłu :l
 10. Magik

  ffa

  Graty Bocie Ale i tak zaraz degrad to się za dużo nie ciesz
 11. +Aktywny +Godziny CSGO +Ranga +Pomocny +Ambitny +Oryginalny Jestem na TAAAAAK
 12. Magik

  Przedłużam do 26 Października, powodem jest brak chęci do gry w cs’a. Robię sobie małą przerwę, znając życie z czasem znowu zacznę strzelać headziki więc bez obaw boty
 13. Magik

  No nawet się nie patrz na moją skrzynkę z Diaxami Spocznij bocie.
 14. Magik

  Głupie. Żalisz się na braki ludzi oraz brak czegoś co zachęciło by graczy do wejścia na serwer, zamiast spiąć poślady i wymyślić jakąś kreatywną propozycje czegoś co by właśnie przyciągnęło graczy. Co do chłopaków z Administracji nie widzę wielkiego problemu, Ezik przesiaduję na serwerze prawie cały swój czas Online, Pepe też zaczął częściej wbijać, Dominik połowę swojego czasu gra na JB a resztę poświęca na Only Mirage czy jakieś MMy. A co do Fafika, nauczył się on w zaskakującym czasie większość komend/bindów Admina/Strażnika co daje mu duży + (przynajmniej u mnie). Z aktywnością też nie widziałem u niego większego problemu. Przed wzięciem mojego urlopu (11 Października) na serwerze graczy było standardowo 7-12, a więc jak już piszesz o małej ilości graczy to nie w „Weekendy” tylko w „1 Weekend”. Mam nadzieje że trochę zastanowisz się nad tym, i zrobisz coś pożytecznego niż tylko narzekać. Tak jak już mówiłem na początku, jeżeli lubisz ten serwer i ci na nim zależy, pomyśl o jakiś fajnych propozycjach - bugach do naprawienia i napisz je w tym dziale: Pozdrawiam ~ Magik.
×