Jump to content

Hej, Guest

Dziś wgrałem kilka nowych rzeczy na forum.
Oprócz takich ogłoszeń, dodałem też "cegiełki", czyli kwadraciki w ramach nagrody za konkretne rzeczy na forum.

Na razie są tylko 3, ale zapewne pododaję więcej.

Daj znać, jeśli masz pomysł na coś nowego.

Dante Dante

Magik

Newbie
 • Content Count

  439
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Magik last won the day on February 13

Magik had the most liked content!

Community Reputation

265 One taper

Social Info

7 Followers

About Magik

 • Rank
  el Sweeperos
 • Birthday November 3

Kontakt

 • Skype
  zadymiaż2011
 • Płeć
  inna
 • Kategoria
  Żywe
 • O sobie
  https://globalelite.pl/topic/6773-siema-siema/

Recent Profile Visitors

4729 profile views
 1. Jak dla mnie bez zmian za dużo nie zmienicie (72828191 iq tip) więc użytkownik z takim stażem jak najbardziej według mnie na takie stanowisko. Jestem na tak
 2. Witam, ostatnio zrobiłem fajne reklamy do serwera w postaci grafiki. Każdy jest mile widziany do rozsyłania! Grafiki:
 3. Magik

  podanie

  Po szybkiej analizie i przegadaniu sprawy, zostajesz przyjęty, gratulacje.
 4. Magik

  Podanie

  Miałem okazję ciebie poznać na poprzednim serwerze, pomogłeś też w budowie aktualnego spawna a więc wydaję mi się że na spokojnie można ciebie przyjąć
 5. Dzisiaj o 17:30 zostanie otwarty nowy serwer Minecraft "Elitarne Kwadraty"! Zostajemy przy starym IP więc spokojnie, tak samo na white liste zostaną dodane wszystkie osoby z przyjętym podaniem na forum (Nie licząc zbanowanych). Osoby które grały bez podania (w większości admini) prosił bym o nick na pv lub o na pisanie podania, a to dlatego że przy resecie serwera zrestartowała się też white lista której niestety nie zapisaliśmy :L. Więcej informacji o serwerze tutaj!:
 6. Magik

  mc Regulamin MC

  Dodano punkt 8 w Regulaminie Serwera oraz punkt 4 w Regulaminie Chat'u.
 7. Propozycja z pluginem na "Shoopkeepers" zostaje przyjęta. Na serwerze do spawn'a została dołączona platforma na której to właśnie można się handlować z wieśniakami. Itemy do handlu oczywiście zostały wybrane przez Opiekuna serwera. Dlatego jeżeli macie pomysły lub prośby co można jeszcze dodać do handlu również zapraszam do mnie na pv lub do odpowiedzi tutaj.
 8. Witam graczy serwera Minecraft. Ostatnio aktywność graczy na serwerze mocno spadła.. Dlatego też postanowiłem zwiększyć trochę poziom akcji na serwerze i dodać kilka ciekawych reguł i pluginów. Zaczynając od początku mapa została zrestartowana, i border został ustawiony na 3000. To oznacza że portal kresu którego nie widzieliśmy na poprzednich edycjach/sezonach serwera jest teraz prawdo podobnie na terenie borderu. Smok ma poziomy które rosną co każde jego zabicie. Elytry (powinny) wypadać co każde zabicie smoka, nie licząc pierwszego. Na serwerze zobaczycie też stare dobre LuckyBlocki które są jedną wielką tajemnicą, nikt nie wie z kąt, jak, gdzie, ile.. Na serwer zostały dodane także kity które będzie można zdobyć a niektóre dostać za donate'y dla serwera, aktualnie jest kit StarterPack który dostaje każdy nowy gracz z automatu, jednak tylko na 1 wejściu na serwer potem już kit jest nie dostępny. Jest też kilka drobnych dodanych rzeczy które wymienianie jest nie potrzebne bo po prostu nie wpływają za dużo na rozgrywkę, lub wpływają tylko wizualnie. Na serwer mamy jeszcze kilka sporych pomysłów, jednak chciałbym usłyszeć też czego wam brakuje na serwerze i co ciekawego można tam jeszcze dołożyć. Wszystkie propozycję są mile widziane, tak jak wasze opinie do nich. Każdego wysłucham Nasz nowy wspaniały spawn został wybudowany przez @Rufusa i @Cintora za co oczywiście należą im się podziękowania.
 9. Tutaj znajdziesz wszystkie małe i większe zmiany na serwerze Minecraft 23.01.2020 Zmieniono silnik serwera z 1.14.4 na 1.15.1 23.01.2020 Zmniejszono częstotliwość save'ów świata (Rzadsze ścinki) 01.02.2020 Sformatowano pliki serwera 01.02.2020 Dodano plugin "GreatKits" 01.02.2020 Mapa świata została zrestartowana 01.02.2020 Usunięto plugin "AuthMe" 01.02.2020 Dodano Plugin "LoginSecurity" 01.02.2020 Dodano AutoSave'y (Mniejsze Lagi) 01.02.2020 Dodano plugin dla administracji "OpenIV" 01.02.2020 Dodano nową wersję WorldQuard, WorldEdit, WorldBroder 01.02.2020 Odświeżono whitelistę 01.02.2020 Dodano plugin "Hats" 01.02.2020 Ustawiono border świata na 3000 01.02.2020 Wgrano pluginy zmniejszające lagi 01.02.2020 Dodano plugin "LuckyBlock" 01.02.2020 Cofnięto silnik serwera z 1.15.1 na 1.14.4 02.02.2020 Przyznano permisje do LogBlocka zwykłym graczom 02.02.2020 Przyznano permisje do pluginu Hats zwykłym graczom 04.02.2020 Dodano drop Elytry po zabiciu smoka 04.02.2020 Dodano plugin /sethome
 10. Magik

  urlop

  Urlop zakańczam teraz z powodu że dzięki mojemu informatycznego doświadczeniu udało mi się jakoś naprawić komputer tak aby był gotowy do normalnego użytku.
 11. Proste zlecenie. Od razu kiedy ogarnę problemy z komputerem wezmę się do roboty. Co do loga CSGO, 1.6 i sourca to według mnie są nie potrzebne przy awatarze do grupy. Zdjęcie i tak będzie w dużym stopniu pomniejszane przez STEAM i wszystkie te loga będą nie czytelne. Jednak według życzenia zrobię kilka wersji. Kolory myślę że zrobię pod typowego CSa. Za to wymagam w najbliższym czasie boosta w trybie turniejowym xD. Gdy ukończę grafikę pojawi się ona prawdopodobnie w tym miejscu lub według życzenia ewentualnie na pw //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Dobra, mam dobrą i złą wiadomość. Dobra jest taka że praca jest zrobiona i podesłana poniżej Zła wiadomość to to że mój komputer przeszedł nie zapowiedziany reset i usunęło mi wszystkie bajery do grafik xd 1. Jasna 1.1 Ciemniejsza 2. Złota Jasna 2.1 Złota Jasna (Ciemniejsze Logo Mirage) 2.2 Złota Ciemna (Ciemne Logo Mirage) Można dodać jeszcze jakieś pierdoły żeby nie było tak pusto, ale nie zapominajmy że jest to avatar który w dużym stopniu zostanie pomniejszony a te wszystkie duperele stały by się nie widoczne (Widoczne pixele również znikną). Myślałem nad dodaniem winiety, ale to już możecie wy zdecydować. Jak się nie podoba, to się nie cykać tylko pisać, dawno mnie przy gimpie nie było więc no. @michuba02

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...