Skocz do zawartości

Saurafel

Legenda
 • Liczba zawartości

  180
 • Zawartość na Chatboxie

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9
 • Haracze

  20,00 zł 

Ostatnia wygrana Saurafel w dniu 4 Marca 2021

Użytkownicy przyznają Saurafel punkty reputacji!

Reputacja

88 Srebrzysty mistrz

Social Info

1 obserwujący

O Saurafel

 • Tytuł
  Były opiekun MRG i FFA
  Zawodowy spamer
 • Urodziny 1997.07.31

Kontakt

 • Skype
  ctrlaltdelte
 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Lublin

Ostatnie wizyty

2 314 wyświetleń profilu
 1. Klasycznie, po 6 propozycji na osobę, coś tam powybieram
 2. Dobra, dzięki kilku 13-15 latkom, spędziłem 40 minut oglądając sobie demko z danego zajścia. Napiszę krótko i treściwie. KAŻDA osoba która przyłożyła rękę do wyrzucenia Cię z serwera, otrzymała bana w zależności od jej zachowania po wyrzuceniu na 4-8 godzin. Nie będę tolerował takiego gówniarskiego zachowania na serwerze, komenda istnieje po to, żeby móc pozbywać się cheatera kiedy nie ma żadnego admina na serwerze. Nie macie jej po to żeby rozstrzygać osobiste spory, próbując bawić się w Boga. A tym bardziej nie macie jej po to, żeby kickować kogoś kiedy "nie zrushował z wami B". Co do samego oskarżonego - Michaszko3cytryny, on dostaje bana na dwa dni za prowokowanie takich akcji, wyjątkową arogancję i chamstwo. Jesteś wredny i bezczelny, Ty i ta cała twoja grupa "Pesos!". Będę się wam teraz przyglądał, Tobie i Twoim kumplom. Dla was rezerwujemy teraz wyższe wymiary kar niż przewiduje regulamin. Jeżeli nie boisz się bana, jeżeli Ci nie zależy, po co grasz na tym serwerze? Idź sobie pograj w Fortnite, teraz masz nie tylko osiem godzin ale aż dwa dni na to. Jak to sam ująłeś - zawsze są jakieś pozytywy, nie? Nie zgrywaj cwaniaka, a przynajmniej na starcie, przejdź tą mutacje i dorośnij trochę dzieciaku. Skargę zamykam i akceptuję. Jak któryś z Head Adminów czy @Sierżant z Iraku będą mieli coś do dodania, to dopiszą.
 3. Miałem się tym dziś po treningu zająć, ale zdążyłeś mnie wyręczyć. Konsekwencje będą wyciągnięte wobec każdego gracza który głosował za wyrzuceniem "bo tak xD", i to obiecuje ja osobiście. Zastanawiam się czy nie będzie dobrym pomysłem ograniczenie możliwości !votekick, ale to trzeba przedyskutować.
 4. Moje zdanie wygląda następująco: O ile chłopak będzie utrzymywał aktywność na 3maps, a na OM będzie wyrabiał wymaganą aktywność, jestem w stanie się zgodzić. Nie ma chyba co blokować chłopakowi jak jest chętny. Jedynie mój apel do składającego podanie - Faktycznie jesteś w stanie utrzymać aktywność na dwóch serwerach? Zastanów się dobrze. Nie chcę żebyś zaniedbywał 3maps lub OM. Czekamy na @CzesterMolester Warunek konieczny bycia adminem na OM: Nie zmieniona aktywność na 3 maps. Będę w kontakcie z @Comfti ja albo @CzesterMolester, więc szybko wyjdzie na jaw.
 5. Okres próbny niezaliczony - aktywność znikoma.
 6. Nie może używać bez konsekwencji ponieważ administracja za to banuje, a doskonale widać kiedy gracz używa trybu trzeciej osoby. A ogarnięcie tego jest w planach.
 7. Witamy w zespole only mirage. Okres próbny 2 tygodnie (koniec 12.09.2020). Napisz wniosek o nadanie rangi admina próbnego na forum.
 8. Witamy w zespole only mirage. Okres próbny 2 tygodnie (koniec 12.09.2020). Napisz wniosek o nadanie rangi admina próbnego na forum.
 9. nope. Na MM też musisz zwracać uwagę gdzie kto rzuca flasha albo nie wychodzić pierwszy.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Dodaj nową pozycję...