Jump to content

Saurafel

Guardian [MRG]
 • Content Count

  181
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Saurafel last won the day on December 16 2020

Saurafel had the most liked content!

Community Reputation

85 Silver Master

Social Info

1 Follower

About Saurafel

 • Rank
  Special spammer
 • Birthday 07/31/1997

Kontakt

 • Skype
  ctrlaltdelte
 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Lublin

Recent Profile Visitors

1586 profile views
 1. Po kilku miesiącach przerwy, wraz z drugim opiekunem @CzesterMolester, organizujemy dla was konkurs. Dla przypomnienia, chodzi o wyłonienie TOP 3 graczy naszego serwera z rankingu !top w miesiącu styczeń. Nagrody z powodów logistycznych(komunikacja, trade bany i inne) otrzymacie w okolicach połowy lutego. Aktualny prize pool prezentuje się następująco: Top1: Dowolny skin do 120zł + VIP na serwerze Only Mirage na 30 dni Top2: Dowolny skin do 50zł + VIP na serwerze Only Mirage na 30 dni Top3: Dowolny skin do 30zł + VIP na serwerze Only Mirage na 30 dni Spis pojęć: admin - osoba posiadająca uprawnienia admina na serwerze only mirage (odebranie sobie uprawnień na miesiąc nie czyni was graczem 😉 ) gracz - każda osoba która nie posiada uprawnień admina na serwerze only mirage Zapraszam do wspólnej zabawy i uczestniczenia w konkursie, wszystkich graczy sieci globalelite.pl!
 2. Dobra, dzięki kilku 13-15 latkom, spędziłem 40 minut oglądając sobie demko z danego zajścia. Napiszę krótko i treściwie. KAŻDA osoba która przyłożyła rękę do wyrzucenia Cię z serwera, otrzymała bana w zależności od jej zachowania po wyrzuceniu na 4-8 godzin. Nie będę tolerował takiego gówniarskiego zachowania na serwerze, komenda istnieje po to, żeby móc pozbywać się cheatera kiedy nie ma żadnego admina na serwerze. Nie macie jej po to żeby rozstrzygać osobiste spory, próbując bawić się w Boga. A tym bardziej nie macie jej po to, żeby kickować kogoś kiedy "nie zrushował z wami B". Co do samego oskarżonego - Michaszko3cytryny, on dostaje bana na dwa dni za prowokowanie takich akcji, wyjątkową arogancję i chamstwo. Jesteś wredny i bezczelny, Ty i ta cała twoja grupa "Pesos!". Będę się wam teraz przyglądał, Tobie i Twoim kumplom. Dla was rezerwujemy teraz wyższe wymiary kar niż przewiduje regulamin. Jeżeli nie boisz się bana, jeżeli Ci nie zależy, po co grasz na tym serwerze? Idź sobie pograj w Fortnite, teraz masz nie tylko osiem godzin ale aż dwa dni na to. Jak to sam ująłeś - zawsze są jakieś pozytywy, nie? Nie zgrywaj cwaniaka, a przynajmniej na starcie, przejdź tą mutacje i dorośnij trochę dzieciaku. Skargę zamykam i akceptuję. Jak któryś z Head Adminów czy @Sierżant z Iraku będą mieli coś do dodania, to dopiszą.
 3. Miałem się tym dziś po treningu zająć, ale zdążyłeś mnie wyręczyć. Konsekwencje będą wyciągnięte wobec każdego gracza który głosował za wyrzuceniem "bo tak xD", i to obiecuje ja osobiście. Zastanawiam się czy nie będzie dobrym pomysłem ograniczenie możliwości !votekick, ale to trzeba przedyskutować.
 4. Okej, po 22 dniach od zakończenia konkursu. W końcu mogę się pochwalić pozytywnie zakończonym konkursem. Zwycięzcy otrzymali swoje nagrody. Stosunkowo późno przez tradeban 14 dni na steamie. Ale myślę że wszyscy są zadowoleni. Każdy dobrał sobie skin jaki chciał. Gratulacje za 1 miejsce dla gracza siekiersky oraz za 2 miejsce dla gracza Apinity. Dodatkowo chciałem pochwalić i podziękować @kepucz na dropsach oraz @Stevie G za trwającą już trochę współpracę oraz pomoc z serwerem. Stwierdziłem że skoro nie możecie dostawać nagród za nasze konkursy, otrzymaliście prezenty które sami sobie wybraliście. Przekazane ponad miesiąc temu, ale nie było okazji do publicznych podziękowań. To byłoby chyba takie podsumowanie września i konkursu z września. Napewno będą kolejne konkursy w przyszłości, pogadam z @CzesterMolester i może pomyślimy coś na święta, tak żeby sprawić przyjemność graczom naszego serwera na gwiazdkę. Tym czasem do zobaczenia i dzięki że wybieracie serwer Only Mirage. 😘
 5. Moje zdanie wygląda następująco: O ile chłopak będzie utrzymywał aktywność na 3maps, a na OM będzie wyrabiał wymaganą aktywność, jestem w stanie się zgodzić. Nie ma chyba co blokować chłopakowi jak jest chętny. Jedynie mój apel do składającego podanie - Faktycznie jesteś w stanie utrzymać aktywność na dwóch serwerach? Zastanów się dobrze. Nie chcę żebyś zaniedbywał 3maps lub OM. Czekamy na @CzesterMolester Warunek konieczny bycia adminem na OM: Nie zmieniona aktywność na 3 maps. Będę w kontakcie z @Comfti ja albo @CzesterMolester, więc szybko wyjdzie na jaw.
 6. Okres próbny niezaliczony - aktywność znikoma.
 7. Nie może używać bez konsekwencji ponieważ administracja za to banuje, a doskonale widać kiedy gracz używa trybu trzeciej osoby. A ogarnięcie tego jest w planach.
 8. Witamy w zespole only mirage. Okres próbny 2 tygodnie (koniec 12.09.2020). Napisz wniosek o nadanie rangi admina próbnego na forum.
 9. Witamy w zespole only mirage. Okres próbny 2 tygodnie (koniec 12.09.2020). Napisz wniosek o nadanie rangi admina próbnego na forum.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...