Jump to content

Saurafel

Guardian [MRG]
 • Content Count

  130
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Saurafel last won the day on December 11 2019

Saurafel had the most liked content!

Community Reputation

40 Helpful

About Saurafel

 • Rank
  Special spammer
 • Birthday 07/31/1997

Kontakt

 • Skype
  ctrlaltdelte
 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Lublin

Recent Profile Visitors

1129 profile views
 1. Zasady ogólne - Poniższy regulamin dotyczy serwera Only Mirage sieci GLOBALELITE.PL - Każdy z graczy jest zobowiązany zapoznać się z regulaminem oraz go przestrzegać - Przystąpienie grania na serwerze jest równoznaczne z akceptacją regulaminu - Nie znajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania - Nie przestrzeganie regulaminu grozi karą Rzeczy zakazane i tabela kar - Używanie wspomagaczy = Perm Ban - Reklamowanie innych sieci = Ostrzeżenie --> Perm Ban - Reklamowanie stron ze wspomagaczami = Perm Ban - Podszywanie się pod admina, opiekuna, h@, właściciela = Perm Ban - Nie wykonywanie celów mapy = Ostrzeżenie --> Ban na 15 min - Zakaz wybierania skinów podczas rundy = Kick --> Ban na 10 min - Zakaz nadużywania mikrofonu przez osoby, które nie przeszły mutacji = Ostrzeżenie --> Perm Mute (Można używać mikrofon tylko do przywitania się, podawać info, pytać się administracji o coś, pożegnać się) - Zakaz puszczania muzyki na chacie głosowym = Ostrzeżenie --> Perm Mute - Granie na drugim koncie podczas aktywnego bana = Perm Ban - Zakaz używania modulatora głosu = Ostrzeżenie --> Perm Mute - Zakaz wyzywania graczy serwera = Ostrzeżenie --> Mute na 30 min - Zakaz wyzywania admina / opiekuna serwera = Ban na 1 dzień - Zakaz ghostingu np VOIP, Steam etc = Ban na 1 dzień - Zakaz przechodzenia do drużyny wygrywającej (od tego jest auto balans) = Kick - Zakaz nadużywania chatu = Gag na 30 min - Admin może dać bana za coś, czego nie ma w regulaminie (w ramach normy!) - Admin może dostosowywać rodzaj kary w zależności od częstości łamania regulaminu. Regulamin będzie ulepszany jeżeli zajdzie taka potrzeba. Pisał: Casp3r
 2. Opiekun: Admin: Admin (próbny):
 3. Saurafel

  Wzór skargi

  Wzór: Niezastosowanie sie to wzoru skutkuje natychmiastowym zamknięciem skargi!
 4. Wzór: Wymagania: Znajomość SourceMod'a: Jedno podanie na tydzień! Niezastosowanie sie do wzoru skutkuje natychmiastowym zamknięciem podania! Wypowiedzieć się pod podaniem mogą wyłącznie osoby biorące czynny udział w życiu serwera lub mające jakieś zastrzeżenia/uwagi do aplikanta.
 5. Wzór: Niezastosowanie sie do wzoru skutkuje natychmiastowym zamknięciem podania!
 6. Zmiany do wprowadzenia na Only Mirage po pierwszych odczuciach. Nowe propozycje składajcie w tym dziale, po ich zaakceptowaniu - pojawią się na tej liście. 1. Zmiana ilości wymaganych punktów na globala. (Aktualnie ilość wymaganych punktów wynosi 120k) 2. Możliwość obserwacji każdego (wraz z cieniami) dla adminów. 3. Dodanie !votekick (/votekick) dla graczy. 4. Dodanie przeładowanie mapy na koniec - dodanie rozgrzewek. 5. Wywalić "play" na początku rundy. 6. Regulamin serwera dostępny pod komendą !regulamin (/regulamin) 7. Wprowadzić no-block postaci z wyjątkiem boostów. 8. Wyraźniejsza sygnalizacja na jaki BS prowadzona jest gra. 9. Dorzucić system darmowego VIP na mapę dla losowego gracza. 10. Możliwość rozmowy zmarłych między drużynami. 11. Defuse kit dla każdego gracza 12. Usunąć dmg od upadku dla VIP 13. Skrócić czas zamrożenia na respie do 10 sekund 14. Na początku mapy jeden terro/CT respi się na przeciwnym respie 15. Zablokować automatyczne snajperki
 7. To co za pierdółki są powrzucane że taki var powodują. Te cyferki przy trafieniach? roundsoundy? skiny? Poza tymi skryptami, tak naprawdę nie widzę nic innego. Jest cała masa serwerów z wybierałką skinów, stoją nawet na 128 tick i nie mają nawet w połowie takich lagów. Ponoć nawet only mirage który stoi na 128 tick nie ma takich problemów. Chyba w czymś innym musi być jakieś dno.
 8. Dodanie komend !voteban i !votekick, nie zawsze jest administracja na serwerze, już z 4 raz w sumie spotykam się z taką akcją. Komenda pozwoliłaby częściowo na radzenie sobie graczom z cheaterami na serwerze.
 9. Ja w sumie jestem neutralny. Pewne jest to że jeżeli ma wejść w życie - musi być opcja wyłączenia tego. Plusami według mnie są tak naprawdę wspomnienia, kiedyś to było prawie na każdym serwerze CS`a 1.6, niektórym się to podobało/podoba (w tym mnie), z drugiej strony w momencie kiedy zabije się kogoś i słychać double kill, triple kill, dominating, mmmmmmmonster kill czy godlike nie słychać poza tym nic innego, dźwięku chodzenia, skakania. Moooże gdyby ustawić jakąś niższą głośność tego - miałoby opcje to przejść u mnie.
 10. Twój Nick: Saurafel Nick oskarżonego: MSI SteamID oskarżonego: STEAM_0:0:527557288 Czas i data zajścia: 06.01.2020 17:17 Mapa: de_dust2 Opis sytuacji: autobh, aim, wh Dowody: serwerowe demo,
 11. Ja tam nie wiem, ja osobiście za każdym razem widzę ten napis, nigdy nie miałem z nim problemu. Większy bardziej by irytował moim zdaniem. Z resztą napis masz na środku ekranu u dołu delikatnie i na czacie. Wystarczająco
 12. heh, śmieszków nie brakuje. Liczyłem bardziej na odpowiedzi serio
 13. Taki temacik, luźno motoryzacyjny. Można pochwalić się swoik wozikiem. Ja zacznę. Renault Megane 2 cabrio-coupe 1.9dci 130km, 178k potwierdzonego przebiegu (ASO/hist serwisowa), czerwona skóra, twardy dach, podgrzewanie tyłeczka i czujniki parkowanka. Fajne wozidełko dla 22 letniego gówniarza z narzeczoną bez dziecka 😂 Planuje dać jakieś fajne felgi 17" lub 18" (podpowiedzcie coś, błagam), przemalować listwy, dać ją nizej i zrobić polerke lamp. A jak u was?
 14. Właśnie się zaczęła wyprzedaż steam, ktoś coś kupił fajnego? Ja szczerze nie mam w tym momencie innej gry na oku niż call of duty najnowsze (battle.net). Może skusze się na tekkena 7 tą edycje ultimate. Jak u was?
×
×
 • Create New...