Jump to content

Saurafel

Guardian [MRG]
 • Content Count

  171
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Saurafel last won the day on September 9

Saurafel had the most liked content!

Community Reputation

73 Advanced

Social Info

1 Follower

About Saurafel

 • Rank
  Special spammer
 • Birthday 07/31/1997

Kontakt

 • Skype
  ctrlaltdelte
 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Lublin

Recent Profile Visitors

1406 profile views
 1. Okres próbny niezaliczony - aktywność znikoma.
 2. Nie może używać bez konsekwencji ponieważ administracja za to banuje, a doskonale widać kiedy gracz używa trybu trzeciej osoby. A ogarnięcie tego jest w planach.
 3. Witamy w zespole only mirage. Okres próbny 2 tygodnie (koniec 12.09.2020). Napisz wniosek o nadanie rangi admina próbnego na forum.
 4. Witamy w zespole only mirage. Okres próbny 2 tygodnie (koniec 12.09.2020). Napisz wniosek o nadanie rangi admina próbnego na forum.
 5. nope. Na MM też musisz zwracać uwagę gdzie kto rzuca flasha albo nie wychodzić pierwszy.
 6. Witaj ponownie społeczności. Tak jak obiecaliśmy tutaj, ruszamy z kolejną edycją konkursu dla naszej elity w miesiącu Wrzesień. Zasady są identyczne jak w MAJ`u(klik). Tym razem zmieniła się jednak pula nagród. Na chwilę obecną prezentuje się tak: 1 miejsce: Skin(lub skiny) do łącznej wartości 70 zł oraz VIP na 30 dni na serwerze Only Mirage. 2 miejsce: Skin(lub skiny) do łącznej wartości 30zł oraz VIP na 30 dni na serwerze Only Mirage. 3 miejsce: VIP na 30 dni na serwerze Only Mirage. Jednak żeby nie faworyzować wyłącznie graczy, każdy z adminów który załapie się w TOP 3, dostanie jakiś drobny upominek w postaci tańszego skinka czy naklejeczki/nametagu czy kluczyka do wybranej skrzyneczki. Także zapraszam do zabawy i powodzenia! Admin w końcu też po części gracz więc nie można was skreślać. (Chłopaki z Only Mirage dostaną już bez topki fajny prezent ze względu na swój angaż w życie serwera) Spis pojęć: admin - osoba posiadająca uprawnienia admina na serwerze only mirage (odebranie sobie uprawnień na miesiąc nie czyni was graczem 😉 ) gracz - każda osoba która nie posiada uprawnień admina na serwerze only mirage Konkurs wchodzi w życie wraz z resetem rankingu na wrzesień. Powodzenia dla wszystkich. 😀
 7. Zbieramy RSki na miesiąc: WRZESIEŃ
 8. Okej, postaram się być delikatny. Wszystko spoko, ale pierwsza sprawa - nie ma u nas takiej funkcji jak moderator na only mirage. Uznam więc że to podanie o admina, takowe odrzucam, masz zdecydowanie za mało czasu przegrane na serwerze. Ostatni raz na serwerze byłeś 5 dni temu na niecałą godzinę, a wcześniej coś koło 12 dni temu. To zdecydowanie za mało, godzin masz trochę przegranych ale w za dużych odstępach czasowych. Popraw swoją obecność na serwerze i wtedy razem z całą administracją only mirage zastanowimy się co z Tobą zrobić. Tymczasowo odrzucam, kolejne podanie możesz napisać za tydzień czyli: 03.08.2020. Pozdro!
 9. Okej. Kilka słów z mojej strony. Konkurs wyszedł myślę całkiem nieźle. Poza kilkoma nieprzyjemnymi sytuacjami wszystko poszło fajniutko. Zwycięzcy z dniem dzisiejszym dostali już swoje nagrody. sKY wybrał sobie na wygraną m4a1-s hyperbeast, ze względu na blokadę handlu, przekazanie broni przesunęło się ale myślę że nie jest to żaden problem. Dominik odebrał swoje AWP. Każdy z tej trójki dostał VIPa na 30 dni na serwerze Only Mirage. Dzięki za udział wszystkim (dla tych którzy oszukiwali serdeczny palec), w przyszłości może się zbiorę na kolejny konkurs dla graczy. A tymczasem piona dla każdego.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...