Jump to content

Sens-

Admin [MRG]
 • Content Count

  12
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Sens- last won the day on August 28

Sens- had the most liked content!

Community Reputation

3 Wood

About Sens-

 • Rank
  Lame

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Gdańsk
 • Zainteresowania
  Brum Brum
 • O sobie
  Tak

Recent Profile Visitors

62 profile views
 1. +Doświadczenie +Aktywność +Miły / Spokojny +Wiek +Rozpoznawalny +/- Ranga i godziny w grze Osobiście jestem na TAK.
 2. Sens-

  Siemson :D

  No siema zapraszam na only mirage 😄
 3. Jakiej rangi Ci brakuje: Admin OM Link do podania lub powód do dostania rangi:
 4. Nick: sens- Wiek: 18 Coś o sobie: Lubię pykać w CS'a, porzucać do kosza i pojeździć autkiem brum brum jestem raczej spokojną osobą. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/firstap SteamID: STEAM_0:1:101831891 Ranga w CS:GO: LEM (były supreme) Ilość godzin w CS:GO: 4,445 Znajomość SourceMod'a (1-10): 5 Doświadczenie jako admin: Byłem adminem na serverze FFA. Czemu ty miałbyś zostać adminem?: Jestem dość często na serverze i nieraz napotkałem się na graczy którzy cheatowali jednak nie było żadnego admina, tak samo z kulturą często zdarza się że dzieci lub inni gracze zaczynają krzyczeć lub wyzywać się nawzajem / trollować w związku z czym mam chęć polepszyć jakość gry na serverze. Link do Gametrackera: https://www.gametracker.com/player/sens-/188.68.252.62:27017/ Kontakt: Steam, Forum
 5. +Aktywność (Widuję cię dość często) +Wiek -Znajomość SourceModa (Jednak tego można się nauczyć) +/- Nie rozmawiałem z tobą na serverze więc nie mogę ocenić czy jesteś spokojny Mimo wszystko jestem na TAK
 6. Proponuje wprowadzenie AntyFlasha raczej nikt nie lubi dostawać flasha na twarz od swojego po czym ginąć, wiąże się to z tym że gracze się denerwują i jest wprowadzana nieprzyjemna atmosfera gdzie gracze zaczynają się wyzywać zamiast w spokoju pograć i porozmawiać. Wydaje mi się to przyjemnym rozwiązaniem i mam nadzieje że moja propozycja zostanie pozytywnie rozpatrzona.
 7. Moim zdaniem vip odpada bo wtedy server na pewno nic nie zarobi, za to głowy i jakieś tagi jak najbardziej pasowały by do Arenek lub AWP.
 8. Sens-

  Skarga Wh

  Moim zdaniem nic nie ma wystarczy. pomyśleć za pierwszym razem nie sprawdził bo był z kimś w kuchni za drugim razem sprawdził bo się skradał sam. Czysty jak łza.
 9. Sens-

  Siema

  Cześć wszystkim jestem nowy na forum ale stary na only mirage

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...