Dante

Head Admin
 • Content Count

  1622
 • Posts on chatbox

  2240
 • Donations

  15.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  132

Dante last won the day on January 24

Dante had the most liked content!

Community Reputation

885 Godlike

Social Info

About Dante

 • Rank
  Elita
 • Birthday 12/24/1997

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Polska
 • Zainteresowania
  Interesuję się informatyką (w szczególności programowaniem). Lubię sport i grać na gitarze :D
 • O sobie
  Opiekun serwera AWP i najlepszy snajper na globalelite.pl

  Informatyk po technikum ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dante

  zamknięty

 2. Dante

  24.01.2020 r. zablokowanie dostępu do Borx Xmas aktualizacja slidera (wcześniej) zmiana w pasku narzędzi edytora podczas pisania posta: poprawa uprawnień do przycisków odpowiednim grupom dodanie możliwości zmiany tła i czcionki na urządzeniach mobilnych poprawa pluginu z automatycznie zamykanymi tematami: ustawienie odpowiednich działów dodano w działach z informacjami i pogaduszkami usunięto z podań, problemów, propozycji, jak i pytań oraz próśb usunięcie dopisku "stary temat", a dodanie prefiksu "[Zamknięty automatycznie]"
 3. + dobre opinie wśród adminów + ranga + rozpoznawalność +/- nie wiem czy podoba mi się zdanie "jak wiadomo fajnie się gra na serwerze gdzie nie ma (...) dzieci". Rozumiem, że w takim razie dzieci banujemy, a zostaje 5 graczy? :v Dzieciaki to podstawa CSa obecnie. - godziny w CS:GO (800 h to bardzo mało) - teraz poświęcasz dużo czasu na serwer. Sam napisałeś, że żyjesz w dużym stopniu tym. Tak łatwo się wypalić, co bardzo mi się nie podoba w podejściu. Nie mam pojęcia co myśleć. Nie ukrywam, że trochę mi się nie podoba, ale Comfti lubi mieć nolife'ów adminów :v P. S. @michuba02 powiedzenie "siemka" na serwerze nie jest oznaką kultury, tak jak brak powiedzenia tego nie jest oznaką braku kultury.
 4. Zamknięte, ale dodam jedno. Na naszym kochanym Only DD2 [*] było tak, że ogólnie nie można było przenikać przez siebie, ale przez pierwsze x sekund był włączony noblock, co pomagało w przejściu z respa w swoim kierunku. Polecam rozważenie tego. P. S. Polecam też nie zamykać tematów po godzinie, żeby każdy mógł się wypowiedzieć
 5. Dante

  zamknięty

  Czyli nie umiesz w komputer i myślałeś, że jest zepsuty. OK.
 6. Wypowiem się jako obserwator z zewnątrz. Moim zdaniem ta komenda będzie nadużywana przez wiele osób na serwerze, ze względu na to, że dość spora część graczy jest... no, bardzo emocjonalna Jakaś kontrola nad tą komendą by się przydała, wtedy jak najbardziej jestem za, na razie przeciwko.
 7. Dante

  zamknięty

  Oki, jak osiągniesz mistrzostwo, to z radością dam Ci UB i przeproszę za moją pomyłkę. Być może proplayera też bym zbanował za za dobre akcje P.S. Co do podlizywania się, to post bez sensu, bo to Comfti ostatecznie by zdecydował co z tym zrobić P.S.S. Zamykam na prośbę autora.
 8. Dante

  zamknięty

  Jeśli myślisz, że dałbym bana po raz drugi za jedną akcję, to nie wiem za jaką administrację nas masz. Obserwowałem Cię całą mapę odkąd wszedłeś, a z każdą akcją miałem coraz większą pewność. A teraz proponuję poprawić powód, nazwę admina oraz więcej skruchy, gdy jesteś posądzony o czitowanie Jeśli tego nie zrobisz, to zamknę temat i będziesz musiał pisać kolejne podanie. Jestem na 100% pewien o Twoim czitowaniu, po prostu używasz przycisku do WH ew. radar hack, aby zdobyć informację o położeniu przeciwnika.