Skocz do zawartości

Dante

Opiekun Serwera
 • Zawartość

  703
 • Postów na shoutboxie

  1 212
 • Dotacje

  15,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  20

Ostatnia wygrana Dante w dniu 14 Czerwiec

Użytkownicy przyznają Dante punkty reputacji!

Media społecznościowe

5 obserwujących

O Dante

 • Tytuł
  Najlepszy snajper na globalelite.pl Opiekun serwera AWP
 • Urodziny 1997.12.24

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Łódź
 • Zainteresowania
  Interesuję się informatyką (w szczególności programowaniem). Lubię sport i grać na gitarze :D
 • O sobie
  Adam :D
  Strzelam lepiej z UMPa niż z Kałacha.
  Najlepszy snajper na globalelite.pl

  A prywatnie:
  Jestem informatykiem (dobra, w trakcie technikum - 4 klasa). Lubię sport, ale nie interesują mnie niusy ze świata. Jestem też zapalonym harcerzem i lubię grać na gitarze.
 1. Z samych nicków nie dam bana, a nie dam rady w tej chwili pobrać demka, bo mi Internet się skończył :v Oskarżony dostanie bana na tydzień. @ZubaR1337 podeślij mi na priv chociaż linki do Steam tych gości, a najlepiej Steam ID.
 2. Za. Będę częściej zaglądać
 3. Trochę spóźniony, ale proszę bardzo. Nastąpił kolejny reset rankingu na AWP. Trzecią odsłonę wygrał @Master.M (był top1 podczas pisania poprzedniego postu), jednak zrezygnował z VIPa, aby oddać go kolejnym graczom (niestety, ale nie pamiętam kto był kolejny, więc ustalę z Marcelem co i jak xd). Kolejna odsłona już się zaczęła
 4. Tak naprawdę to coś takiego powinno być wpierw zdecydowane przez Opiekunów serwerów gdzie miałoby to być (na AWP np. nie ma takiej potrzeby, a zbyt duża ilość VIPów na serwerze przeciąży nam gameplay (już przy 3 tak jest )). Ale jestem pewien, że naszym przeniesionym serwerom to nie przeszkodzi i jeśli opiekunowie będą chcieli, to Dzagu nie będzie mieć nic przeciwko. Tylko trzeba mu o to truć tyłek xD
 5. AWP

  Tu podstawiajcie jakieś śmieszne i typowe teksty z AWP. To ja zacznę. @kamil2115: "co za kamper z tego bota", "o bot przyszedł", "co jest bocie?" ~ Kamil, staty 4/1/10 xD marcelii200 - "nice kamp" ~ na każdej mapie, gdziekolwiek i jakkolwiek zginie :v
 6. W CSie 1.6 mi się tak robiło, jak miałem uruchomiony OpenGL. Wyłącz i sprawdź.
 7. Ktoś się zawiódł wynikiem? Nie oglądałem, ale dużo osób jest zadowolonych mimo tego, że ich faworyt (Hiszpania) nie wygrał :v
 8. @Deve® nie żeby coś, ale było ich 4. Nawet we 4 mogliby grać. A jeśli admin wchodzi tylko po to, żeby odbębnić godziny i nie ma z tego przyjemności, to nie ma co go trzymać na siłę.
 9. Przypominam wszystkim o istnieniu działu z propozycjami Tam możemy też je omawiać, więc nie krępować się Jak tylko pojawią się propozycje, to będę truć tyłek Dzagowi i Pixelowi na ten temat.
 10. Aktualizacja 15.06.2016 r.
 11. 1. It's not about you giving him a chance to get top1. He don't need it, he's good. It's about him giving you easy wins. That's first. 2. OK, how you know when you are going to noscope-fight when you are gagged and muted? Via Steam (or TS, I don't care which one). Kamil also says that (it's not hard to believe for me with my knowledge about you) you two probably are teaming to not kill each other too fast, to be last men standing to get 1vs1 fight. Zuba agrees and I believe in that version. 3. He's playing since a week, not 1 day. I saw his play, he's high skilled (not like you with just good knowing the map and using muscle memory btw. [no offence, that's should be neutral, I don't know how to write it neutral way :v]), but when I was on the server he left it after 3-4 rounds after 3-2 deaths. Maybe it's not on purpose, but 3 times in a row means that he can try to avoid lost points. [this point is just for me xD] 4. About your comment in the topic of your ban "Now from my expirience Im waiting you to say something unnecessary in my ub topic and you will close it" if you really want, I can close it. If not, don't write useless things, thank you (btw. I closed immediately your 1 ub topic about ungag and unmute and you know why. Don't make ma as a bad guy, unless it's true and just your "opinion") 5. About your "1003894th time" -> everyone is bad, isn't it? Maybe it's time to think about yourself as a source of this problems I'm waiting for comments (not "no demos, unban" because it won't convince me) and words from all admins, then I close the topic with verdict. EDIT: I can give JK UB if he ask for it (it's his first time, I can forgive it), but not you (insults, cheat advertising, trying to show yourself as innocent 1003894 times, now this). We're all tired of all your "problems" you are creating.
 12. @NomakPPL zdanie 3 adminów jest wystarczającym dowodem. Ufam i Kamilowi, i ZubaRowi na tyle, by móc poprzeć swoje zdanie na tym. Świadkowie są dowodem, więcej nie potrzeba, żeby dać bana za coś, co narusza regulamin. Zwłaszcza, że nie da się tego udowodnić w żaden inny sposób. Gdyby to były opinie osób, które pierwszy raz grają na serwerze, to bym olał, ale jest to zdanie 1. Kamila, który gra na tej serwerowni od wielu lat i ma duże doświadczenie w adminowaniu, 2. Zubara, który nie podejmuje decyzji bez wstępnego przemyślenia sprawy. To również uzasadnienia dla wszystkich, którzy chcą zapytać "a gdzie demko?!" itp.
 13. Dzisiaj żegnamy się z dwoma "topowymi" graczami serwera AWP. L6 i JK - dostają permbana za współpracę na serwerze w zdobywaniu punktów (gra nie fair play) + komunikację (Steam, TS; nie wiem, nie dam rady tego sprawdzić). Wszystko zauważone przeze mnie, @kamil2115 i @ZubaR1337. @L666666 - you have been banned, because of your cooperation with JK to get top. Admins like Kamil and Zuba have got the same opinion. This ban is permanent, so I have to say goodbye to you and thanks for being on our server. Good luck To nie jest temat do dyskusji, więc prosiłbym o 0 zbędnych komentarzy. Temat zamknę jak tylko Kamil i Zuba potwierdzą.
 14. Ach, grało się w takie zabawy za dzieciaka Tylko uprzedzenie z doświadczenia. Proponuję zabronić wyrazów kończących się na Y. (raz Yeti może paść, ale powtarzanie tego odpada ) I uznać, że "si" = "ś", "zi" = "ź" itp.
×