Skocz do zawartości

Dante

Opiekun Serwera
 • Zawartość

  815
 • Postów na shoutboxie

  1 300
 • Dotacje

  15,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  28

Ostatnia wygrana Dante w dniu 7 Październik

Użytkownicy przyznają Dante punkty reputacji!

Media społecznościowe

6 obserwujących

O Dante

 • Tytuł
  Najlepszy snajper na globalelite.pl Opiekun serwera AWP
 • Urodziny 1997.12.24

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Łódź
 • Zainteresowania
  Interesuję się informatyką (w szczególności programowaniem). Lubię sport i grać na gitarze :D
 • O sobie
  Adam :D
  Strzelam lepiej z UMPa niż z Kałacha.
  Najlepszy snajper na globalelite.pl

  A prywatnie:
  Jestem informatykiem (dobra, w trakcie technikum - 4 klasa). Lubię sport, ale nie interesują mnie niusy ze świata. Jestem też zapalonym harcerzem i lubię grać na gitarze.
 1. Łuhuhu. Siema. U nas trochę nowości, trochę po staremu (ekipa dużo się nie zmieniła).
 2. W sumie bump @Dzagu + na TSie. Może dać opiekunom możliwość nadania rangi serwerowej i rejestracji? Niby żaden problem, ale wtedy admini mogą po prostu pisać do opiekuna (do którego mają lepszy kontakt) zamiast szukać admina online. Można w dziale "Rekrutacja" -> "Opiekun serwera" umieścić kolejne poddziały ze stanowiskami opiekunów i dopiskiem [OFF] lub [ON] (to nie pierwszy raz, gdy ktoś pisze podanie na opiekuna, gdy rekrutacja jest zamknięta - choć nazwa działu mówi, że jest otwarta ).
 3. Skoro Dzagu zapowiada, że się przyda to wypowiem się tak: - kurde, jak ja nienawidzę, jak ktoś swoim słownictwem próbuje pokazać, że jest mądrzejszy niż jest naprawdę (np. dawanie "iż" zamiast "że" i udawanie, że jest w porządku mimo to, że to tak nie działa + dawanie zawsze zamiast "że") - słownictwo, osoby patrzące na stronę nie interesuje Twoje wyrachowane słownictwo (zrobione na siłę i źle na dodatek), tylko załapywanie kontaktu z odbiorcą (prowadzę FP, wiem co mówię :v ) - to Ty byłeś tym gościem przez którego usunięto kolory tekstów dla każdego użytkownika (oprócz h@ i opiekunów), bo wkurzałeś mnie i @Ewel♡ swoim stylem pisania. Po usunięciu kolorów nadal pisałeś każde słowo z dużej litery, mimo że zwracałem Ci uwagę, że łamiesz zasady pisowni na forum (jest taka zasada ) + ortografia i interpunkcja + kultura Jestem na NIE Nic do Ciebie nie mam, ale do Twojego pisania (czyli de facto zajęcia redaktora) już tak. P.S. Nie mówię o wywiadzie nad którym się starałeś, żeby napisać dobrze, ale o punkcie 5 w podaniu.
 4. Przyjmuję na okres próbny trwający 2 tygodnie. Od dzisiaj (04.10.2018) do 18.10.2018. Złóż podanie o rangę w odpowiednim dziale.
 5. Dostajesz minusa za regulamin. Nie wypowiadamy się pod swoim podaniem bez wyraźnej prośby.
 6. + doświadczenie u nas + doświadczenie w CSie + godziny na serwie + kręci się w pobliżu topki, więc coś tam gra +/- regulamin - ranga - znajomość SM - widzę, że umiesz tworzyć pluginy? Mhm... Ale ogółem jestem na TAK. Ranga jest dla mnie ważna i chciałbym, żebyś starał się o wyższą
 7. To tak: Czy dobry, czy niedobry nie powiem, bo przez ostatnie 2 tygodnie nie grałem. A Ty zacząłeś grać z 2 tygodnie temu. W rekrutacji na admina mamy pewne wymagania, których moim zdaniem, nie spełniasz. + miałeś pozytywne opinie pod poprzednim podaniem (2 lata temu) + wiek + godziny w CSie + skromny widzę + brak zatargów z administracją (no bo nikt Cię nie zna xD) - grasz od niedawna - większą aktywność ma Kaczak - nie znasz regulaminu +/- dla mnie osobiście ranga trochę mała, ale to dużo nie zmienia Mimo wszystko jestem na NIE i zamykam podanie. Napisz ponownie za tydzień-dwa, gdy wyrobisz sobie nawyk regularnego wchodzenia na serwer i przeczytasz regulamin.
 8. Nikt oprócz @Blyetu nie zrobił zbyt ciepłego powitania :/ To ja zrobię. Cześć, jestem Wojtek i też mam 18 lat. Dobra, w sumie nie. Jestem Adam mam 20 na karku, fajnie że wpadłaś. Pracowałem w Żabce - nie polecam, 8,5 h pracy (za tyle płacą, a tak na serio pracuje się czasem ponad 9 popołudniami), marne pieniądze i raczej brak szansy awansu, bo szefowa/szef wie, że nie zawitasz tam do końca życia :v Jakie studia, jeśli można wiedzieć? (i gdzie) A grałaś już na naszych serwerach, czy raczej zaczynasz? PS. @Ewel♡ masz imienniczkę
 9. OK, to degrad się szykuje. Wait, to nie mój serwer Już we wrześniu masz dużo nauki? W której Ty jesteś klasie? Problem z CSem przenieś gdzie indziej, bo spam będzie
 10. To nie jest Steam ID, napisz poprawnie prośbę. Proponuję użyć Google jak znaleźć swoje SteamID. A powodem jest brak mutacji, tak jak regulamin mówi: " 21.7. Permanentne wyciszenie bez podanego powodu będzie traktowane jako wyciszenie z powodu braku mutacji."
 11. Prawda, ludzie tu zaglądają, gdy chcą dostać rangę "grafik", tylko nie do końca rozumiem "po co?", skoro mają potem głęboko gdzieś cokolwiek, co się dzieje.
 12. OK, szykuję degrada A tak serio, to powodzonka, nie zemrzyj nam tam przez tyle czasu
×