Skocz do zawartości

Dante

Head Admin
 • Liczba zawartości

  2 380
 • Zawartość na Chatboxie

  89
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  183
 • Haracze

  237,50 zł 

Ostatnia wygrana Dante w dniu 2 Września 2021

Użytkownicy przyznają Dante punkty reputacji!

Reputacja

1 245 Godlike

Social Info

8 obserwujących

O Dante

 • Tytuł
  Złota rączka
  Smocza Wiedza
 • Urodziny 1997.12.24

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Polska
 • Zainteresowania
  Interesuję się informatyką (w szczególności programowaniem). Lubię sport i grać na gitarze :D
 • O sobie
  Opiekun serwera AWP i najlepszy snajper na globalelite.pl

  Informatyk po technikum ;)

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dante

  Zmiany na forum

  13.11.2021 r. przeniesiono poddziały rekrutacji i podań do działu "team" przeniesiono tam również przywitania i lotnisko ukryto widoczność działu "team" dla gości włączono widoczność ChatBoxa dla wszystkich zmieniono kolejność: 1. Dział informacji GE 2. Dział "team" 3. Dział "CS:GO" 4. Forum dyskusyjne 5. Redakcja 6. Strefa techniczna 7. Grafika
 2. Przypominamy o obowiązującym regulaminie forum. Udostępniane kanały oraz klipy nie mogą zawierać reklam sieci innych niż globalelite.pl (a i to raczej za zgodą administracji sieci).
 3. Przypominamy o obowiązującym regulaminie forum. Udostępniane kanały oraz klipy nie mogą zawierać reklam sieci innych niż globalelite.pl (a i to raczej za zgodą administracji sieci).
 4. W ostatnim miesiącu podjęto decyzję o zamknięciu kilku polskich sieci serwerów CS:GO, natomiast większość boryka się z problemami braku graczy na serwerach. To czy GE dobrze zrobiło wstrzymując serwery tak wcześnie? Co będzie dalej? Ciekawostka dodatkowa. Wiecie, że nasze forum skupiało się przede wszystkim na sieci CS:GO, prawda? Ale mamy również mnóstwo tematów do pisania innych pierdół? Grafika? Cyk. Motoryzacja? Cyk. Sport? Tutaj. Streamujesz? Tutaj tylko odnośnie CS:GO a tu tematyka ogólna. Nawet o filmach i serialach coś mamy.
 5. Dante

  Rangi forum

 6. Dante

  Zmiany na forum

  17.09.2021 r. zainstalowano plugin "kto był online" teraz widać kto był online przez ostatnie 48 godzin ze względu na zawieszenie serwerów, zmieniono grupy adminów i opiekunów na dwie ogólne Admin [CS:GO][CS:GO] Opiekun [CS:GO][CS:GO] zmiana z powodu tego, aby wstrzymać się z degradacjami, bo większość serwerów zostanie usunięta usunięcie dostępu do działu serwerów oraz rekrutacji na opiekuna
 7. Niezupełnie. @Dzagu już od dawna jest przygotowany na taką okoliczność, dlatego od wielu lat można u nas znaleźć tematy związane nie tylko z CS-em (dyskusje o sprzęcie, sporty, pomoc techniczna, poradniki itp.). Jasne, markę trzeba by zrobić od początku, ale nie zaczynamy od całkowitego 0. @Harmless dzięki za wypowiedź. EDIT: Jak na razie sytuacja nadal dość niestabilna
 8. @Tygryssek #ниѕ na to już Ci odpowiedziałem. Rekrutacja była otwarta, można było składać podania. Do każdego podania zagląda również administracja sieci i gdyby podanie było odrzucane bez powodu, to zainterweniowalibyśmy. Skoro widziałeś potrzebę, trzeba było złożyć podanie. Teraz to tak zwany mądry Polak po szkodzie i musztarda po obiedzie.
 9. Na ten tzw. "upadek HNS" złożyło się znacznie więcej rzeczy niż tylko to. CS stał się o wiele mniej grywalną grą przez to, jak zmienia się rynek i jakie technologie wchodzą. Widzę również czemu niektórych mogły zniechęcać "rządy" @Rufus, a zdecydowanie przyczyniło się negatywnie to, że @BobPixel trochę odszedł z pracy nad serwerami. Cieszy mnie mimo to, że nadal są gracze, którzy chcą uczestniczyć jakkolwiek w życiu serwera tworząc takie tematy. Dodam tylko, że rekrutacja na admina była otwarta od dłuższego czasu, wielu graczy mogło mieć szansę na dołożenie cegiełki od siebie dołączając świeżą krew do administracji, która... jest stara. Czasem warto odświeżyć ekipę nową twarzą. Nie wiemy nawet czy HNS powstanie na nowo, więc ciężko mi jakkolwiek wypowiedzieć się do punktów tu zawartych. @Insane, @Witeczek nie zamykajcie tego tematu, może kiedyś nam się przydać, a i może ludzie będą chcieli się wypowiedzieć.
 10. Dante

  podanie

  Serwery zamknięte do października, więc rekrutacja zamknięta.
 11. Serwery tymczasowo zamknięte, więc nie ma po co UB dawać na razie Napisz w październiku.
 12. Dante

  2 Konta Faceit

  Najrozsądniej będzie zapewne napisanie do supportu, jednak z tego co się orientuję, to ciężko jest odzyskać konto do którego nie zna się pasów. Nie mówiąc już o tym, że czasami robią problem za multikonta. Tak czy siak wydaje mi się, że gry nie przeniesiesz już na nowe konto, musisz odzyskać stare, przynajmniej tak mi się kojarzy polityka FaceIt (co ma sens w zasadzie).
 13. Dante

  Zmiany TS3

  Na ostatnim zebranku postanowiliśmy zmienić formę TSa. Od... wtedy... tj. 29 lipca, serwer jest serwerem prywatnym. Co to znaczy? To znaczy, że jest przeznaczony dla naszych adminów CS:GO, przyjaciół sieci, jakichś dobrych kolegów czy stałych graczy i bywalców. Każda z tych osób może mieć swój własny kanał. Dodatkowo, jeśli ktoś ze stażem na sieci będzie chciał, to może po prostu dostać admina, wymagania są zniesione. W związku z tym usuwam rangę "Admin TS3" z grup na forum. Technikiem nadal jest @Blyetu i ja.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

This theme is made by doc

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Dodaj nową pozycję...