Jump to content

Dante

Head Admin
 • Content Count

  1831
 • Donations

  40.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  172

Dante last won the day on October 24

Dante had the most liked content!

Community Reputation

1091 Pro90

Social Info

About Dante

 • Rank
  Wilczy poster
 • Birthday 12/24/1997

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Polska
 • Zainteresowania
  Interesuję się informatyką (w szczególności programowaniem). Lubię sport i grać na gitarze :D
 • O sobie
  Opiekun serwera AWP i najlepszy snajper na globalelite.pl

  Informatyk po technikum ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dante

  Rangi TSik

 2. Siemano Szukam kogoś na stanowisko opiekuna AWP. Warunek obowiązkowy: Pomysł na serwer (obowiązkowo powinien mieć tryb AWP, reszta dowolnie). Będzie miał dość duży luz w doborze tego, co ma być na serwerze, ja będę raczej tylko te rzeczy wprowadzać i ew. zabierać głos w podaniach.
 3. Podanie odrzucam. Serwer Mirage nie jest w dużej potrzebie na adminów, tym bardziej nie widzę powodu na robieniu multiadminów. Będę obserwował sytuację na bieżąco, może obecny lock down zmieni moje zdanie.
 4. Zapytajmy co @Casp3r na to. A, czekaj xD Ja swoje zdanie wypowiem, ale rozpatrzcie najpierw podanie WIteczka. Chciałbym mieć jaśniejszą wizję na "potrzeby" adminów na tym serwie.
 5. @Witeczek atak na kogoś innego nie jest dobrą linią obrony. Ja Ci mówię, czego Ty nie zrobiłeś. Jeżeli czujesz się w obowiązku wytarcia twarzy kimś innym, to nie wiem, czy to dobry sposób. Nigdzie nie mówiłem, że sprawowałeś się beznadziejnie, czy że słabo Ci szło. Weź to pod uwagę i następnym razem nie odwracaj kota ogonem. Bardzo dobrze będzie świat działał, gdy najpierw będziemy pilnować siebie, potem zwracać uwagę innym. Tym bardziej zostaję przy swoim NIE. A teraz jeszcze przestaję Cię lubić 😛 Proszę mi Comftiego nie szkalować, ja od tego jestem xD
 6. + doświadczenie + raczej lubiany +/- bliska relacja z jednym z opiekunów (nie lubię, jak ktoś ma coś po znajomości) - rezygnacja z innego serwera, gdy ten sobie nie radził po to, żeby pójść na ten, który działa (brak zaangażowania więc) - nie minął nawet miesiąc od rezygnacji z 3MPS, nie podoba mi się Osobiście nie podoba mi się to, więc jestem na NIE.
 7. Wstrzymuję podanie z podobnego powodu do podania Karcziego. 1. Nie wiadomo mi nic na temat tego, żeby ktoś z H@ się zgodził na złożenie podania (a wystarczyło zagadać) 2. Nie wiadomo mi nic na temat tego, żeby @Comfti się zgodził (tak samo, wystarczyło zagadać, choćby na TSa zaprosić na 5 minut) Czekam na zdanie Comftiego, on otworzy podanie, jeśli @Saurafel i @CzesterMolester będą chcieli. Sorry chłopaki za komplikacje, ale jeśli mamy mieć jakieś zasady, to to jest ten moment, gdzie należy ich przestrzegać.
 8. Wstrzymuję podanie, póki nie wyjaśni się jedna sprawa. To nie są trudne do spełnienia wymagania, ale Ty się nawet nie pokusiłeś. Ode mnie: - słabe jakiekolwiek działanie w sprawie AWP (nie angażujesz się w ogóle w sprawę małej ilości graczy, żadnej chęci ruszenia serwera) - nie spełniasz wymagań rangowych - co idzie za punktem wyżej, nie spełniasz wymagania na multi admina (brak spełnienia WSZYSTKICH wymagań na serwerze; serwer NIE JEST w aż takiej potrzebie, gdzie nie ma kogo przyjąć; NIE MASZ pozwolenia od opiekuna serwera gdzie masz admina; NIE dostałeś pozwolenia od administracji sieci) - *ujowe zachowanie wobec mnie (nie wiem, czy @BaSroS cokolwiek wiedział, jeśli też nie, to wobec niego też) Plusy: + do tej pory nie było żadnych większych problemów, chociaż jakieś by się znalazły. Ja jestem na NIE. Na razie wstrzymuję podanie do wyjaśnienia sytuacji.
 9. Czy VIP nadal nie działa? 😆
 10. Nie spełniasz wymogów 5 postów, zacząłeś tworzyć bezsensowne posty ze spamem, nie przeczytałeś regulaminu forum. Odrzucam, ciesz się, że nie dostałeś większej blokady pisania.
 11. Dante

  Updejcik TSa

  Siemka Zmieniłem trochę drzewo kanałów naszego TSa. Na samym dole są teraz kanały konkretnych serwerów, gdzie każdy opiekun i admin ma swój kanał. Żeby zostać właścicielem kanału, wystarczy poprosić o to opiekuna, natomiast żeby opiekun mógł dać Wam "właściciela kanału", najpierw admin tsa musi mu dać "właściciela kanału" na podkanale "administracja" na kanale jego serwera. Do tego podpisałem kanał każdego, aby było wiadomo kto jest kto. Na kanałach "serwerów" są też kanały bez limitu dla graczy tl;dr: w zasadzie zrobiłem, że TS teraz działa tak jak kiedyś, czyli kanały dla adminów w dziale administracji CS:GO xd
 12. Done, gratki chłopaki
 13. Dante

  Rangi TSik

  Siemka, dodałem rangi wiekowe na TSie. Wyglądają tak: Postaram się pododawać jakieś inne w najbliższym czasie, jak będę mieć chwilę.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...