Skocz do zawartości

Dante

Head Admin
 • Liczba zawartości

  2 380
 • Zawartość na Chatboxie

  89
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  183
 • Haracze

  237,50 zł 

Zawartość dodana przez Dante

 1. Dante

  Zmiany na forum

  13.11.2021 r. przeniesiono poddziały rekrutacji i podań do działu "team" przeniesiono tam również przywitania i lotnisko ukryto widoczność działu "team" dla gości włączono widoczność ChatBoxa dla wszystkich zmieniono kolejność: 1. Dział informacji GE 2. Dział "team" 3. Dział "CS:GO" 4. Forum dyskusyjne 5. Redakcja 6. Strefa techniczna 7. Grafika
 2. Przypominamy o obowiązującym regulaminie forum. Udostępniane kanały oraz klipy nie mogą zawierać reklam sieci innych niż globalelite.pl (a i to raczej za zgodą administracji sieci).
 3. Przypominamy o obowiązującym regulaminie forum. Udostępniane kanały oraz klipy nie mogą zawierać reklam sieci innych niż globalelite.pl (a i to raczej za zgodą administracji sieci).
 4. W ostatnim miesiącu podjęto decyzję o zamknięciu kilku polskich sieci serwerów CS:GO, natomiast większość boryka się z problemami braku graczy na serwerach. To czy GE dobrze zrobiło wstrzymując serwery tak wcześnie? Co będzie dalej? Ciekawostka dodatkowa. Wiecie, że nasze forum skupiało się przede wszystkim na sieci CS:GO, prawda? Ale mamy również mnóstwo tematów do pisania innych pierdół? Grafika? Cyk. Motoryzacja? Cyk. Sport? Tutaj. Streamujesz? Tutaj tylko odnośnie CS:GO a tu tematyka ogólna. Nawet o filmach i serialach coś mamy.
 5. Dante

  Rangi forum

 6. Dante

  Zmiany na forum

  17.09.2021 r. zainstalowano plugin "kto był online" teraz widać kto był online przez ostatnie 48 godzin ze względu na zawieszenie serwerów, zmieniono grupy adminów i opiekunów na dwie ogólne Admin [CS:GO][CS:GO] Opiekun [CS:GO][CS:GO] zmiana z powodu tego, aby wstrzymać się z degradacjami, bo większość serwerów zostanie usunięta usunięcie dostępu do działu serwerów oraz rekrutacji na opiekuna
 7. Niezupełnie. @Dzagu już od dawna jest przygotowany na taką okoliczność, dlatego od wielu lat można u nas znaleźć tematy związane nie tylko z CS-em (dyskusje o sprzęcie, sporty, pomoc techniczna, poradniki itp.). Jasne, markę trzeba by zrobić od początku, ale nie zaczynamy od całkowitego 0. @Harmless dzięki za wypowiedź. EDIT: Jak na razie sytuacja nadal dość niestabilna
 8. @Tygryssek #ниѕ na to już Ci odpowiedziałem. Rekrutacja była otwarta, można było składać podania. Do każdego podania zagląda również administracja sieci i gdyby podanie było odrzucane bez powodu, to zainterweniowalibyśmy. Skoro widziałeś potrzebę, trzeba było złożyć podanie. Teraz to tak zwany mądry Polak po szkodzie i musztarda po obiedzie.
 9. Na ten tzw. "upadek HNS" złożyło się znacznie więcej rzeczy niż tylko to. CS stał się o wiele mniej grywalną grą przez to, jak zmienia się rynek i jakie technologie wchodzą. Widzę również czemu niektórych mogły zniechęcać "rządy" @Rufus, a zdecydowanie przyczyniło się negatywnie to, że @BobPixel trochę odszedł z pracy nad serwerami. Cieszy mnie mimo to, że nadal są gracze, którzy chcą uczestniczyć jakkolwiek w życiu serwera tworząc takie tematy. Dodam tylko, że rekrutacja na admina była otwarta od dłuższego czasu, wielu graczy mogło mieć szansę na dołożenie cegiełki od siebie dołączając świeżą krew do administracji, która... jest stara. Czasem warto odświeżyć ekipę nową twarzą. Nie wiemy nawet czy HNS powstanie na nowo, więc ciężko mi jakkolwiek wypowiedzieć się do punktów tu zawartych. @Insane, @Witeczek nie zamykajcie tego tematu, może kiedyś nam się przydać, a i może ludzie będą chcieli się wypowiedzieć.
 10. Dante

  podanie

  Serwery zamknięte do października, więc rekrutacja zamknięta.
 11. Serwery tymczasowo zamknięte, więc nie ma po co UB dawać na razie Napisz w październiku.
 12. Dante

  2 Konta Faceit

  Najrozsądniej będzie zapewne napisanie do supportu, jednak z tego co się orientuję, to ciężko jest odzyskać konto do którego nie zna się pasów. Nie mówiąc już o tym, że czasami robią problem za multikonta. Tak czy siak wydaje mi się, że gry nie przeniesiesz już na nowe konto, musisz odzyskać stare, przynajmniej tak mi się kojarzy polityka FaceIt (co ma sens w zasadzie).
 13. Dante

  Zmiany TS3

  Na ostatnim zebranku postanowiliśmy zmienić formę TSa. Od... wtedy... tj. 29 lipca, serwer jest serwerem prywatnym. Co to znaczy? To znaczy, że jest przeznaczony dla naszych adminów CS:GO, przyjaciół sieci, jakichś dobrych kolegów czy stałych graczy i bywalców. Każda z tych osób może mieć swój własny kanał. Dodatkowo, jeśli ktoś ze stażem na sieci będzie chciał, to może po prostu dostać admina, wymagania są zniesione. W związku z tym usuwam rangę "Admin TS3" z grup na forum. Technikiem nadal jest @Blyetu i ja.
 14. Nie ten dział, ale daję UB, najwyżej jeszcze raz dostaniesz mute.
 15. Jeśli do piątku nie będzie sensownych głosów za pozostawieniem bana, to daję UB. Chyba, że @BobPixel zarządzi inaczej.
 16. Na platformie EpicGames można zdobyć Discord Nitro za darmo: https://www.epicgames.com/store/pl/p/discord--discord-nitro Czas do 24 czerwca
 17. Dante

  Zmiany na forum

  10.06.2021 r. zaktualizowano plugin na ilość pozostałych reakcji do oddania zmieniono wygląd: zmieniono zawartość: "BEZ LIMITU" dla osób bez limitu reakcji dziennych i bez oddania żadnej reakcji tego dnia (patrz wyżej) x/∞ gdy oddamy konkretną ilość reakcji tylko wartość maksymalnych reakcji dziennych ilość oddanych reakcji łamane na maksymalna ilość reakcji dziennych naprawiono niezauważalny błąd wyświetlający do profilu z poprawnym ID użytkownika, lecz "X" zamiast nazwy (tylko link, sam profil działał dobrze) dodano wibrujące logo dodano grupę Główny moderator awansowanie @Witeczek zmieniono lekko grupę Moderator GM dostaje nieograniczony dostęp moderacyjny do forum (niewielka zmiana) odbanowano @BaSroS za zgodą opiekunów usunięto ilość reakcji, postów ustawiono wartość punktów ostrzeżeń na 4 ustawiono moderację zawartości przycisk "informacje" na stronie głównej w dziale GLOBALELITE.PL został upodobniony do stylu informacji o ilości reputacji do wydania poprawnie połączono serwer Discord z forum dodano powiadomienia na Discordzie o nowym poście na forum wgrano powiadomienia o urodzinach użytkowników dla wszystkich grup poza Świeżakami
 18. Ciąg dalszy ciekawostek. Wiedzieliście, że obecna sieć GLOBALELITE.PL powstała z połączenia z TIVOLT.PL, którego właścicielem był @keke? Sieć GE miała wtedy 2 serwery (AWP i DM), a tivolt sam serwer FFA.
 19. Em, rozumiem zgłoszenie problemu, ale nie wiem czy była potrzeba, żebyś nam wyjaśniał np. Albo wyjaśniał nam to Radzimy sobie z konfiguracją serwera, kwestia wpływania pluginów na to

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

This theme is made by doc

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Dodaj nową pozycję...