Skocz do zawartości

Dante

Opiekun Serwera
 • Zawartość

  1063
 • Postów na shoutboxie

  1541
 • Dotacje

  15,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  46

Zawartość dodana przez Dante

 1. Z powodu bardzo dużej pozytywnej aktywności na serwerze, skracam okres próbny @Necas • ♛ o 2 dni, więc z dniem dzisiejszym - kończę mu pozytywnie okres próbny. Gratuluję i mam nadzieję, że równie aktywny będziesz na forum Napisz prośbę o rangę w odpowiednim dziale.
 2. Dante

 3. Dante

  Więc na razie zamykam podanie negatywnie. Zobaczmy Twoją aktywność na wszystkich 3 serwerach przez dwa tygodnie i po tym czasie napisz ponownie.
 4. Dante

  Powód poprawiony na WH. @Dzagu można demko mapki, która była grana o 16:53?
 5. Dante

  @Comfti @Blyetu @SH4DY Co macie do powiedzenia na ten temat? (zły dział, przenoszę do odpowiedniego) EDIT: Chciałbym, zeby wypowiedzieli się opiekunowie serwerów, na których michuba jest adminem. Nie mam pojęcia co o tym sądzić.
 6. Dante

  Ci co jeszcze nie wiedzą, to przenoszę się na swoje drugie konto. Dlaczego? Każdy meczyk Dantego <- to jest przykład tego jak wyglądają moje obecne mecze Obejrzyjcie sobie mój ostatni MM i powiedzcie, czy warto na takim Trust Factorze grać. Od dzisiaj korzystam głównie z drugiego konta, które ma o wiele wyższy Współczynnik Zaufania. Pewnie niedługo spadnie przez szybkie awanse rangowe, ale cóż :v Nie ukrywam też, że od roku siedzę w Supreme głównym kontem niezależnie od ilości wygranych. Mam wrażenie, że na koncie z wyższym TF będzie to prostsze. Link do nowego konta (ma status Prime): https://steamcommunity.com/id/AdamTrololololo/ (czyli taki sam jak poprzedni )
 7. Dante

  Kilka zmian na AWP: zmieniono tagi z "GLOBALELITE.PL" na odpowiednie dla graczy, VIPów i adminów dodano graffiti dla VIPa pod "E" AFK Menager zamiast wykopywać z serwera przenosi do obserwatorów usunięto informacje na czacie kto kogo zabił z czego i ilu metrów dodano ESP dla adminów, gdy są w obserwatorach A jeszcze więcej się ich szykuje Bądźcie na bieżąco, zmiany będą podawane w tym temacie
 8. Dante

  @michuba02 Comfti wypowiedział się na ich temat, o ile dobrze pamiętam, w poprzednim temacie. Zmiany na + Muszę też walnąć post o update na AWP.
 9. Kompletna lista: - przerwa po rundzie 15 sekund, a kolejna mapa po 5 sekundach (nadal nie działa) (rsy po 15 sekund trwają :v ) - dodać przywitanie dla gracza, VIPa, admina, opiekuna, h@ itp. + tagi w tabeli dla gracza, VIPa, admina, opiekuna itp. (zamiast globalelite.pl dałbym np. - GRACZ - , - VIP - , - ADMIN - , - OPIEKUN -) Przekreślona część zrobiona (obecnie tych darmowych cziterów bardziej odstrasza admin, więc wolę mieć to wgrane; dodatkowo gracze będą wiedzieć kogo się pytać, w sprawie VIPa czy zmian na serwerze) - dodać komendę !call (wołanie admina) - wywalić !skin - dodać graffiti jak na arenkach dla VIPa Zrobione - AFK Menager, żeby zamiast kickować przenosił na specta Zrobione - dodać grenade dla VIPa - usunąć plugin do wyświetlania kto kogo zabił z ilu metrów z jakiej broni Zrobione - na spect'cie nie działa ESP u adminów Zrobione - usunąć informacje od SMAC (czat jest zaśmiecany przez te informacje o podejrzeniach o czity) Brak możliwości wyłączenia - osłona na początku rundy nie jest widoczna, wywalmy ją na razie, żeby sprawdzić jak to będzie działać - autobilans na FFA przenosi pod koniec rundy, tak samo lepiej na AWP (jak czasem chcę sam dopilnować bilansu pod koniec rundy się przenosząc, to w kolejnej rundzie autobilans mnie przenosi z powrotem i znowu jest problem, a on czasem też źle go pilnuje sam xd) - komenda na przenoszenie graczy do drugiej drużyny (!swap czy coś)
 10. Dante

  Krótkie podsumowanie - Dowód na AIMa oraz Dowód na WH (linki usuwam dzisiaj, żeby sobie dysku nie zaśmiecać, więc jak ktoś będzie potrzebować później, to pisać ) Oba nagrane przez @BaSroS, bo ze zdziwienia podczas oglądania zapytał mnie, co to jest xD Jedynie co zrobiłem źle to to, że nie zbanowałem przy pierwszej podejrzanej akcji Skargę zamykam, UB nie będzie. Ban słuszny.
 11. Dante

  Podczas oglądania demka powiem tak - XD Zaczekam na głos adminów, żebyś sobie nie myślał, że sam podjąłem decyzję Link do demka - obejrzyj sobie dla świętego spokoju
 12. Dante

  Nie dostałeś bana za stare czity (za które też powinieneś dostać parę miesięcy temu btw, ale uznałem, że odpuszczę), tylko za te, których używałeś obecnie na serwerze I nie przenoszę spraw prywatnych na serwer :v Dodatkowo reklamujesz inną serwerownię, za co też jest ban. PS. Admin nie musi być na spectcie, żeby obserwować gracza. Mamy możliwość obserwowania każdego gracza, gdy zginiemy, a często ginąłem właśnie po to Prośbę zamykam, bo jestem pewny na 100%, że ich używałeś. Dzięki za zajrzenie na naszą serwerownię, ale nie tolerujemy cziterów.
 13. Dante

  Ranga przyznana.
 14. Dante

  Alkohol
 15. Dante

  Olimpijczyk
 16. Dante

  Czy regulamin nie zabrania też pisania pod swoim podaniem? Tak kojarzę, jak się mylę, to mnie poprawcie. Gracz również z FFA. Lubi prowokować innych. Byłbym na nie, gdyby składał podanie na FFA.
 17. Dante

  Archikolegiata
 18. Dante

  Dzaga nie ma do poniedziałku, demko od Pixela (o ile ma dostęp, czas i chęci w niedzielę :v). Przejmowanie się tekstami "ez, łatwo, bocie" jest bez sensu, bo pokazuje, że traktuje się tę grę nie jak rozrywkę, ale jak część życia. Okej, podchodźmy poważnie jako admini, ale z dystansem Po zagraniu na serwie powiem, że widać, że Masło się stara, żeby być okej, więc ja bym zwrócił uwagę obu i kazał się przeprosić najwyżej xd PS. Demko by było potrzebne, gdyby któryś z nich się wypierał, ale obaj przyznają
 19. Dante

  Ja zawsze piszę "ez" xd Moim zdaniem prowokatorów (może innych niż "łatwo" albo "ez", bo przejmowanie się takimi głupotami to przesada :/ ) należy mutować od razu. Z serwera wiem, że obaj jesteście prowokatorzy, więc dałbym mute i gag na kilka dni, żeby był spokój na serwerze.
 20. Dante

  xD Za UB, nie znam całej sytuacji, ale perm? :d Wiem, że Hamler lubi prowokować, ale raczej dla beki, więc nie wydaje mi się, żeby zrobił nic poważnego. Ale dobrze, doigrałeś się Nie widzę ani mute ani gaga w SB :o P.S. Być zbanowanym na (kiedyś) swoim serwerze xD
 21. Dante

  ... To nie jest temat do gratulacji. Nie będę tego roztrząsać po raz kolejny. Zamykam.
 22. Dante

  Osz Ty Aktywuj system Windows piracie. (chociaż od wczoraj MS ma problemy i dezaktywował systemy niektórym moim znajomym xD)
 23. Dante

  Że tak powiem w imieniu H@ - "to zrób". Temat wałkowany dziesiątki razy. Najbliższy serwer jaki powstanie (o ile jakiś), to będzie to DeathMatch. A przynajmniej takie są oficjalne ustalenia. A do tego może zamiast robić nowe serwery, naprawmy te, na których umiemy działać (w dziale JB widziałem mnóstwo skarg na błędy serwera, AWP też musi się odświeżyć). Jak zrobisz taki serwer - spoko, pisz do Dzaga, czy możesz się podłączyć do sieci. Jak nie zrobisz, to nie dawaj H@ więcej pracy, gdy mają obecną :v
×