Jump to content

Dante

Head Admin
 • Content Count

  1,770
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  155

Everything posted by Dante

 1. Dante

  [AWP] Sklep

  Czołem! Wgraliśmy całkiem nowy sklep na AWP, na razie w fazie testowej. Znajdziecie go pod komendami /shop i /store
 2. Oprócz gaga i mute'a sugerowałbym jakiegoś banika, bo gość ewidentnie troluje gierki. Strzela do swoich, hałasuje jak się skradamy itp.
 3. @dumsoN to nie wina serwera sama w sobie. W niedawnej aktualizacji Valve wprowadził nową wartość serwera, na który się wchodzi. Nie pamiętam o co dokładnie chodziło, ale teoretycznie serwery społeczności mają zezwolone korzystanie z programów trzecich (myślę, że pluginy też są za takie uznawane). Jeśli od razu po przejściu z serwera społeczności, będziesz chciał zagrać MMa to: Wywali Cię z lobby podczas rozpoczęcia wyszukiwania MMa (wywali Cię z poczekalni i da informację o wykryciu programów trzecich) LUB Wywali Cię w trakcie meczu mówiąc, że wykryło coś takiego. Jeżeli nie używałeś programów zewnętrznych, to jesteś bezpieczny. Zrestartuj CSa i nie wchodź po prostu na serwer społeczności jeśli chcesz MMa. A jeśli wejdziesz, to restart przed MMem ponownie. W najgorszym wypadku, wyłącz CSa, sprawdź spójność plików i włącz ponownie. P.S. Tak jak jest w poście od Dzaga, przeciek był nieaktualny, Valve zdementowało te plotki.
 4. Nie mam na razie czasu wbijać na serwer, więc przyjmuję na okres próbny. Jeszcze nie wiem jak długo, ale niezbyt krótko na pewno Gracz oskarżony o używanie wspomagaczy, jeśli plotki okażą się prawdą, osobiście Ci wklepię bana P.S. Ostatnie co robię, to przyjmuję ludzi liżących tyłki, bo chcą wejść po znajomości, więc to oddaje moje zapracowanie ostatnio. Proszę o zachowanie zachowanie godne administracji.
 5. Ranga zabrana, thx na próbę
 6. @Jedrunieke Key-Drop.pl tak go nie namierzymy. Zastosuj się do wzoru: I napisz temat od początku.
 7. Co rozumiesz przez "role"? @JeDrUnIeKe ZPM Key-Drop.pl
 8. @Head-Admin Ty coś takiego kombinowałeś. Jak idzie?
 9. Dante

  [AWP] Reset rankingu

  Comiesięczny koniec konkursu i reset topki na serwerze Only AWP!
 10. xD Ja bym UB nie dawał, najwyżej zmienił powód na "obraza administracji". P.S. Bana dał Ci @Exec za WH
 11. Ze względu na stan serwera i zaangażowanie, kończymy wcześniej @BaSroSowi okres próbny. I dostaje opiekuna. Serio, teraz nie ma prima aprilis. Graty, pokaż że Cię na to stać i nie skończ jak ostatni xd
 12. Dante

  FFA

  [SourceBans++] Warning: Player "@CzesterMolester" has 1 previous ban. Polecam bind: bind ] "say [SourceBans++] Warning: Player 'CzesterMolester' has 1 previous ban."
 13. Zgadzam się z Czesterem. Nie będziemy narzucać adminom ustawiania zdjęcia profilowego, a w moim odczuciu to jest po prostu głupi pomysł :v Napisu "admin" i tak nie byłoby widać :v Próżna robota wg mnie :v Jak masz ochotę, to sobie zrób :v Zamykam, to nie jest kwestia nawet tego, co opiekunowie zatwierdzą :v
 14. @ᴀʟɪᴋ™ miałeś tak na jednej mapie tylko czy na kilku? Mogło coś się zbugować i zniknąć na jedną mapę.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich ! Potrzebujemy tylko waszej pomocy ! Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić że razem możemy wszystko ! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń , ludzi którzy są godni aby dołączyć do globalnej elity społeczności którą traktuje się jak drugą rodzinę !

Istniejemy od 2014r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...