Dante

Head Admin
 • Content Count

  1618
 • Posts on chatbox

  2234
 • Donations

  15.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  129

Everything posted by Dante

 1. Wypowiem się jako obserwator z zewnątrz. Moim zdaniem ta komenda będzie nadużywana przez wiele osób na serwerze, ze względu na to, że dość spora część graczy jest... no, bardzo emocjonalna Jakaś kontrola nad tą komendą by się przydała, wtedy jak najbardziej jestem za, na razie przeciwko.
 2. Dante

  zamknięty

  Oki, jak osiągniesz mistrzostwo, to z radością dam Ci UB i przeproszę za moją pomyłkę. Być może proplayera też bym zbanował za za dobre akcje P.S. Co do podlizywania się, to post bez sensu, bo to Comfti ostatecznie by zdecydował co z tym zrobić P.S.S. Zamykam na prośbę autora.
 3. Dante

  zamknięty

  Jeśli myślisz, że dałbym bana po raz drugi za jedną akcję, to nie wiem za jaką administrację nas masz. Obserwowałem Cię całą mapę odkąd wszedłeś, a z każdą akcją miałem coraz większą pewność. A teraz proponuję poprawić powód, nazwę admina oraz więcej skruchy, gdy jesteś posądzony o czitowanie Jeśli tego nie zrobisz, to zamknę temat i będziesz musiał pisać kolejne podanie. Jestem na 100% pewien o Twoim czitowaniu, po prostu używasz przycisku do WH ew. radar hack, aby zdobyć informację o położeniu przeciwnika.
 4. Przenoszę z powrotem do tego działu, ponieważ w dziale z rsami nie mam uprawnień do moderowania tematu, więc nie mogę usuwać postów. Można pisać propozycje na kolejny okres. Gracze serwera po 3, admini AWP i VIPy serwera AWP po 6. (admini minimum 4 ) Na przyszłość wskazówka, na YT można udostępniać filmiki od konkretnych sekund. Jest to bardzo pomocne, z góry dziękuję Opcja "udostępnij" pod każdym filmem, gdzie możesz zaznaczyć, od którego momentu chcesz, żeby odbiorca obejrzał. Tak to wygląda:
 5. Dante

  podanie

  + widać, że masz pomysły + rozpoznawalny i lubiany wśród graczy (tej garstki, która bywa ) + dość świeże spojrzenie na serwer + godziny na serwerze +/- zmiana serwerów (jak chciałem zostać opiekunem AWP, to był to serwer na którym jako jedynym miałem admina, trochę nie podoba mi się taka zmiana serwerów 😛 ) +/- staż (ja dostałem opiekuna po 4 miesiącach, no ale mimo wszystko + to nie jest 😛 ) +/- trochę boję się rewolucji w działaniu serwera, ale to się okaże, czy będzie potrzebna : d +/- ostatnia aktywność - wiek - doświadczenie - mam wrażenie, że ostatnia aktywność wzrosła tylko po to, żeby dostać opiekuna Tak jak w przypadku Kamila, nie napiszę tutaj werdyktu. Obgadam z wszystkimi kandydatami na TSie co trzeba i wtedy dopiszę.
 6. Dante

  + wiek + staż + doświadczenie +/- był już jako opiekun (wiem jak działa) - nieaktywny przez ostatnie miesiące (powrót tydzień temu) - słabo z godzinkami na serwie - ostatnia aktywność wzrosła przez to podanie :v Nie napiszę tutaj czy jestem za czy przeciw. Spotkam się z chętnymi na TSie i obgadam, co i jak. Jestem pewien, że mają zupełnie różne pomysły.
 7. Dante

  1) Nie podoba mi się, że priorytetem jest dodanie dwóch nowych map, zamiast naprawa błędów : d 2) Zastanawiałem się po co Ci Free VIP tutaj, polecam autorski plugin @BobPixel#DJ#Back zamiast tego xD 3) Kwestia zmiany punktacji, jestem ZA 4) A tutaj to nie wiem czy nie przekombinowane. Chociaż nie mam nic przeciwko, to też nie mam nic przeciwko, żeby było standardowo, że jak jesteś żywy to gadasz tylko ze swoją drużyną, a jak martwy to i ze swoją (żywymi i martwymi), i z przeciwną (martwymi). To pomaga np. jak masz jakiegoś silvera jako ostatniego, możesz mu doradzić, co powinien zrobić. 5) Jesteś pewien, że chcesz usunąć te rangi? :v Lvl ranks jest od rang, więc trzeba by dorzucić plugin do RankMe, gdzie będzie pokazywać rangi (a wydaje mi się, że ten ranking jest źle dostosowany pod rangi, choć może się mylę). 6) Nie przesadzajmy z tym "trudno jest zobaczyć", wystarczy zerknąć na samym początku rundy. Na FFA działa i to, że ktoś narzeka nie znaczy, że jest źle. Jestem przeciwko. + no to dobrze, że jak oba są otwarte to nic nie pisze. Ten plugin to "Bombsite Limiter" a nie "Bombsite Compass" xd 7) Ja nie wiem co Ty masz z tym angielskim. Dla mnie nie ma znaczenia :v Wolałbym, żeby Dzagu albo Pixel zajęli się ważniejszymi rzeczami :d 8 ) Demka jak najbardziej za.
 8. Dante

  przyjęte

 9. Yo Otwieram rekrutację na opiekuna AWP. Oczywiście nie rezygnuję, ale potrzebuję kogoś, kto pomoże mi ogarniać na bieżąco rzeczy do zrobienia (resety, pilnowanie konkursów, pilnowanie adminów), ale też kogoś kto wprowadzi odrobinę świeżości na serwer. Dlatego szansę ma każdy, kto w jakiś sposób angażuje/angażował się w życie serwera (obecni i byli admini, osoby z dużym stażem na forum czy też po prostu długogrający gracze serwera z jakimś zapleczem admina). "Odrobinę świeżości" – mam na myśli jakieś zmiany pod aktualne wymagania graczy, a nie "kiedyś to było, to wróćmy do kiedyś". I Ty możesz zostać opiekunem
 10. Yo! Temat zbiorczy dla wszystkich propozycji i listy błędów do naprawienia na AWP. Dajcie znać co chcecie inaczej, a co zostawić jak jest
 11. Dante

  Zmiany: wgranie na "czysto" pluginów rankingów, dodanie strony z rankingiem online (tak jak FFA) obrażenia z kos do połowy obrażenia z tasera zniżone do połowy dla VIPów, pozostali zadają obrażenia 0 usunąć brak obrażeń od upadku dla VIPa
 12. Dante

  Temat otwarty Dawać kolejne propozycje
 13. Dante

  zbanowany

  Zbanowany wczoraj na serwerze.
 14. Ej, a dałoby radę też na AWP? Oczywiście za na FFA i MRG. Nie wiem jak z rankingiem to ma działać wtedy.
 15. Dante

  mrg

  Mały update na 3 serwerach: - plugin od komendy !custom - dodanie tagów różnokolorowych - dodanie tagów administracji - dodanie większej ilości kolorów w palecie wyboru Autorem pluginu jest @BobPixel#DJ#Back, obecnie lekko zaktualizowane przeze mnie.
 16. Dante

  awp

  Mały update na 3 serwerach: - plugin od komendy !custom - dodanie tagów różnokolorowych - dodanie tagów administracji - dodanie większej ilości kolorów w palecie wyboru Autorem pluginu jest @BobPixel#DJ#Back, obecnie lekko zaktualizowane przeze mnie.
 17. Dante

  mrg

  Mały update na 3 serwerach: - plugin od komendy !custom - dodanie tagów różnokolorowych - dodanie tagów administracji - dodanie większej ilości kolorów w palecie wyboru Autorem pluginu jest @BobPixel#DJ#Back, obecnie lekko zaktualizowane przeze mnie.
 18. Dante

  Dlatego FFA i AWP > jakieś 4fun xd Zapraszam na AWP xd Eloszka That's my job
 19. Dante

  Darksiders, Darksiders 2 i Steep za free na Epic Games Store https://www.gry-online.pl/newsroom/pierwsze-dwie-czesci-darksiders-i-steep-za-darmo-w-epic-games-sto/zd1d32c
 20. Dante

  zamknięty