Jump to content

Rufus

Guardian [HNS]
 • Content Count

  751
 • Donations

  60.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

Rufus last won the day on December 27 2020

Rufus had the most liked content!

Community Reputation

469 Lurker

Social Info

About Rufus

 • Rank
  Hokage
 • Birthday 06/18/2003

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Konoha
 • Kategoria
  Hide And Seek
 • Zainteresowania
  Konoha Shinobi
 • O sobie
  "Ludzie żyją otoczeni przez to, co przyjęli za prawidłowe i prawdziwe. Tak właśnie określają "rzeczywistość". To wszystko jednak może być zwykłą iluzją. Generalnie, można założyć, że ludzie żyją w świecie swoich własnych przekonań."

Recent Profile Visitors

7729 profile views
 1. Również wszystkiego dobrego
 2. Rufus

  X czy Y

  valorant kebab na; grubym/cienkim
 3. To dobrze, że jedziesz po mnie za plecami, ale w twarz już nie potrafisz lmao. Chyba czas kupić kalendarz :v. 3 lata temu to nie było żadnego z was, który wypowiedział się w tym poście... Nie sądzę, żeby ludzie się zmieniali. A jeżeli w ogóle to nie w pół roku. To zależy za co dostali bana. Ty dostałeś bana za reklame (głównie), która mocno przyczyniła się do upadku serwera. Nie chce powtórki z rozrywki, więc aktualnie odrzucam spróbuj kiedyś tam znowu, może zmienię zdanie. P.S. Masz bana na IP więc nie próbuj mk.
 4. Szczerze, czekałem aż ty napiszesz prośbę o ub. Ponieważ ty jesteś jedną z 1 osób, które to zapoczątkowały pisząc jakieś durnowate reklamy nie tylko na serwerze, ale też na pv przez co jesteś jednym z czynników, przez które nasz serwer zdecydowanie stracił na aktywności. Pomijając już to, że regularnie mnie obrażałeś ze swoimi "koleżkami". Aktualnie nie widze żadnego powodu, żeby dać Ci ub. Niech jeszcze wypowie się @Lisuuu, bo ciekawi mnie twoje zdanie.
 5. To ze spadochronem to wina aktualnego pluginu, który to wysyła. A reszta to do @BobPixel
 6. Rufus

  UNBAN neyks

  Niech i będzie, ban zdjęty.
 7. Rufus

  UNBAN neyks

  Nie wiem co mam z tobą zrobić, ty jak i twoi "znajomi" wiele razy mnie prowokowali. Dodatkowo wchodziłeś na serwer z reklamą innej sieci serwerów. Poza tym bana dał Ci BobPixel, i może powód miał być inny, ale wyszło jak wyszło. Dlatego tak samo jak w przypadku Naruto, podaj mi 1 sensowny argument, czemu miałbyś mieć ub. Bo jeżeli ty dostaniesz ub i zaczniesz tylko odwalać na serwerze to nie ma sensu.
 8. Rufus

  UNBAN n4Te

  Niech będzie, dam Ci tego ub. Ale to ostatni raz się lituję, kolejnego ub nie będzie, jeżeli coś zrobisz.
 9. Mały UPDATE; Awansowałem do 4 ligi i zmieniłem rakietkę Aktualne okładziny to; Forehand; Rhyzer Joola 42 Backhand; Chop krótki z podkładem Dr Neubauer Pistol 2 Deska; Bez zmian Stiga MASTER (classic) A za niedługo atakujemy mistrzostwa o puchar Polski

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...