Skocz do zawartości

Rufus

Admin HNS
 • Zawartość

  242
 • Postów na shoutboxie

  131
 • Dotacje

  40.00 PLN 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Rufus w dniu 14 Luty

Użytkownicy przyznają Rufus punkty reputacji!

Media społecznościowe

8 obserwujących

O Rufus

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Lubań
 • Kategoria
  HNS
 • Zainteresowania
  Tenis Stołowy/Cs
 • O sobie
  Bóg HNS I Głupi Gimbus

Ostatnie wizyty

2149 wyświetleń profilu
 1. Rufus

  a że Slow nie potrafi odmówić przechodzi na ich stronę, ale Rufus nie ma zamiaru do tego dopuścić ,więc...
 2. Rufus

  autyzm
 3. Rufus

  1Ze względu na to, że nie obchodzę walentynek, to nie mogłem zrobić wczoraj konkursu 😛 Ale, że dzisiaj moje ulubione święto 😛, 8a dokładniej dzień singla postanowiłem zrobić swego rodzaju "konkurs" dla któregoś z was Nie mogłem się zdecydować, na który serwer zrobić ten konkurs, ale doszedłem do wniosku, że jest coś lepszego dla was graczy niż tylko Vip. Więc do wygrania jest psc o wartości 50 zł! 3Wygrać może każdy, ale niestety nagroda będzie tylko dla jednego! Zasad są tym razem delikatnie skomplikowane 😛 Na 0serwerach JB i HNS będę mówił lub pisał jedną literę o różnycH godziNach, kolejnoSć także będzie różna, więc będę pisał np A-1 (jedynka oznacza która to litera w słowie) Ile będzie liter w ogóle i o której godzinie będzie litera zostaną dane na forum w postaci zagadki lub będą pochowane na forum przeze mnie. Będzie to trwało do momentu kiedy ktoś odgadnie hasło(przynajmniej jak na ten moment) UWAGA! Hasło zgadujemy po tym jak zostaną dane wszystkie litery!! Zaczynamy już teraz razem z zagadką 😛 Dzień Singla jak i pierwszej zagadki, która chowa się już gdzieś na serwerze, a może i nawet w tym poście??
 4. Rufus

  nie znając mapki ani godziny dokładnej jest słabo, ponieważ sądzę, że nikt nie chce spędzić 2h sprawdzając demka bo ktoś cię sprzedał. Jak dla mnie może być przez ten czas obserwowana i jeżeli incydent się powtórzy dać w tym momencie bana.
 5. Rufus

  Dostosuj się do wzoru, na zrobienie tego masz 1h
 6. Rufus

  to nie twój dział, więc czemu się wypowiadasz? xd
 7. Rufus

  Ruter
 8. Rufus

  Dust2 był ale się bugował, mirage nie ma do hns gdzie szuka tt, był tez cashe ale się bugował, dodatkowo ostatnio były dodane mapy a i tak grają wszyscy na tych samych mapach
 9. Rufus

  Siemka jestem Rufus mam 16 lat i jestem adminem Jb i hns. Mam nadzieję ze zobaczymy się na serwerach
 10. Rufus

  gastronomia
 11. Rufus

  nostalgia
 12. Rufus

  integracja
 13. Rufus

  imperator
 14. Rufus

  Może i zabawa się nie przyjmie i może już trochę ich za dużo, ale warto spróbować 😛 Gra polega na tym, że ja zaczynam słowem, które znam i ma najwięcej liter "a" w sobie, nie musi być koniecznie długie bo ważna jest litera "a" w tym przypadku. Osoba pod spodem jeżeli zna słowo, która ma więcej liter "a" lub innej wyznaczonej litery pisze je. Potem oczywiście najwięcej liter "b" idt. nie licząc oczywiście Polskich znaków typu "ą". Jeżeli ktoś nie zna słowa, które ma więcej tej litery, pisze takie, które po prostu zna i dla niej ma ono dużo tych liter "a". Prosił bym bez internetu to będzie zdecydowanie lepiej. Jeżeli skończy się alfabet lecimy od początku. Więc ja zaczyna od litery "a"- Awangarda (4)
 15. Rufus

  Rozentuzjazmowany
×