Jump to content

Rufus

Guardian [HNS]
 • Content Count

  629
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  27

Rufus last won the day on April 15

Rufus had the most liked content!

Community Reputation

393 One taper

Social Info

About Rufus

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Grzybowa Kraina
 • Kategoria
  Hide And Seek
 • Zainteresowania
  Co lubię robić w życiu? Oddychanie jest całkiem spoko :)
 • O sobie
  Jeden z lepszych graczy HNS, jeżeli nie najlepszy :P

  Now tell me how did all my dreams
  Turn into nightmares
  How did I lose it, when I was right there
  Now I'm so far
  That it feels like it's all gone to pieces
  Tell me why the world never fights fair
  I’m trying to find

Recent Profile Visitors

6,371 profile views
 1. Nie ten dział i brak wzoru :v Zamykam.
 2. Niech może jeszcze nowo założone konta, które przyszły na forum pisały post "pożegnanie" :v Albo nawet lepiej, niech tworzą konta, żeby napisać, że już nie grają u nas. To byłoby dopiero super.
 3. Rufus

  Żegnam

  Fajnie się grało Casp3r i ogólnie nie mam nic do Ciebie, ale może zmienić nazwę tego działu z "Przywitaj lub pożegnaj się!" na "darmowe atencje & kontrowersje". Cmon, jak już się odchodzi to chyba z honorem, a nie jeszcze, żeby komuś nagadać jaki to on jest zły i najgorszy. PS. ja też słyszałem, że chcą odejść i zgadnij co? Dalej siedzą 😮 Wierzenie komuś na słowo, że coś zrobi jest bezsensu. I jeszcze jedno "żeby oszczędzić czas Comftiemu, bo wiem i dam sobie rękę uciąć że to on kablował na innych, a wiesz co się dzieje jak ktoś zaczyna od kapowania to na czym skończy? Na Powązkach" A może to ja "na kablowałem"? Sam bywam tu i tam :v. Ale jak chcesz to dalej wyznawaj sobie zasadę "zawiśnie w lesie kto doniesie". Trzymaj się
 4. Serio masz problem w znalezieniu Steam_ID, gdy masz podany link do konta? :v Tutaj jest steam_id - STEAM_0:1:230917600 PS. Pogrubienie i podkreślenie nie służy do tego, żeby używać go bez sensu jak się tylko chce A i to, że inni zrozumieli nie oznacza, że polecenie było zrozumiałe (zgodne z regulaminem)
 5. Z dostępnych źródeł dowiedziałem się, że nie posiadasz 16 lat, tylko 13 i jesteś z rocznika 07. Niestety nie chce mieć admina, który stara się na siłę wciskać kit, że ma te 16 lat pomimo wielokrotnego pytania o to. Podanie odrzucam. Proszę napisać w momencie, kiedy dorośniesz mentalnie do tego, że ludzi się nie okłamuje, żeby dojść do sukcesu.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich ! Potrzebujemy tylko waszej pomocy ! Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić że razem możemy wszystko ! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń , ludzi którzy są godni aby dołączyć do globalnej elity społeczności którą traktuje się jak drugą rodzinę !

Istniejemy od 2014r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...