Jump to content

Tygryssek #ниѕ

Gracz
 • Posts

  36
 • Entries from Chatbox

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

Tygryssek #ниѕ last won the day on August 27 2021

Tygryssek #ниѕ had the most liked content!

Reputation

12 Troll

About Tygryssek #ниѕ

 • Rank
  Experienced spammer
  Experienced spammer

Recent Profile Visitors

1,309 profile views
 1. Jestem na tak. Gerber był już administratorem na tym serwerze i żadna z osób, którą znam na niego nie narzekała. Pragnę też zauważyć, że gerber jako jeden z nielicznych STARAŁ się aby ten serwer wrócił. Gdyby nie on, to w ogóle nie było by tego co jest teraz. Moim zdaniem gerber powinien zostać administratorem. Widać, że chce i bardzo się stara.
 2. Myślę, że serwer na stałe nie ma sensu, ponieważ community globalelite i cs'a jest za małe żeby utrzymać serwer. Ale dobrym pomysłem jest to, żeby przywrócić serwer na ten miesiąc z okazji świąt i zebrać to całe OG community, które kiedyś tutaj grało. Sam bym sobie chętnie pograł na takim hns'sie. Mógłbym napisać do ludzi, że serwer powraca i zorganizować kilka osób.
 3. Ja bym tylko wywalił seek_aztek bo go nie lubię. Ale usuwanie takich map jak hide_park czy seek_town to jest bez sens ponieważ na tych mapach mozna pokazać swojego skila grając bez vip'a. A te wszystkie mapy nadają taki vibe dla tego serwera i te mapy są spoko. Jedynie bym wywalił azteka ponieważ na nim się biega tylko w kółko i to strasznie denerwuje. Jeszcze co do wypowiedzi @Rufus to jest dobry pomysł ale zrobić ankietę gdzie dało by się wszystkie mapy które obecnie są i niech ludzie zagłosują które mapy wypadają. W skrócie niech głosuje community.
 4. Co do wypowiedzi @Rufus odnośnie patoli to, jak wcześniej wspomniałem mało aktywna administracja serwera, Gdyby była aktywna to by była szybka reakcja i problemu by niebyło. Oczywiście nie chce nikogo obrażać.
 5. Nick: Tygryssek Co chciałbyś zmienić: Wsm nie chciałbym nic zmienić tylko dodać iż przez to że serwery zostają zamykane na jakiś czas to chciałem dodać od siebie dlaczego serwer hns upadł i co by przydało się zmienić z serwerem nie mając nikogo urazić. Dla mnie serwer się graczom znudził się z kilku podwodów. Pierwszy powód że tak powiem(obijanie dupy przez administracje hns) ponieważ nie restartowali topki i co mieli gracze robić jak przykładowo mieli globala. Przez długi okres czasu nie było restertu i graczom się nudzi. Po 2 przez pewien okres czasu stamina była na 0 i można było robić bh i z tego co pisałem z stałymi graczami i dużo z nich przez to przestało grać. Po restartach powinno być głosowanie na 2 mapy które wypadają i gracze by zadecydowali która mapa ma odejśc lub zostać. I przede wszystkim zmienić punktacje serwera bo globala można wbić w 2 dni i ja dobrze o tym wiem żeby mieć globala powinno się mieć 530 pkt i za każdego fraga 1 pkt a za śmierć -2 to by sprawiło że gracze by dłużej grali bo by chcieli wbić globala. Mimo tego że to się wydaje głupie i skrajne to by trzymało stałych graczy. Też kolejny - za to że administracja rzadko wchodziła na serwer przez to była straszna patola na czacie tekstowym i głosowym. I wsm to koniec mimo wszystko mam dużo fajnych pomysłów i rozwiązań więc jak by co to wiecie xD... I nie zazdroszczę temu który będzie to czytał. Moje głowa ma dużo pomysłów. Tylko czekać aż serwery wrócą i będzie można to po trochu wprowadzić w życie i to co ja napisałem nie miało w żadnym stopniu urazić administracji tylko przedstawić plusy i minusy tego serwera dla moje odczucia i kilku innych osób z którymi rozmawiałem. +unbanall kc<3
 6. Jestem na NIE. +wiek 50/50 sm +duża aktywność -Stosunek do innych graczy, relacje z nimi. - TOXIC -Doświadczenie Wypowiadam się jak by nie było konfliktu między tobą a mną(jak by co). Oczywiście ode mnie to nie zależy tylko od Administracji z wyż, a to jest tylko moja opinia. Po 1 dodałeś że, nie jesteś toxic przez to że, na serwerze nikt nie gra i nie ma kto to potwierdzić, pewnie byś powiedział że, Avanth by mógł potwierdzić ale jego potwierdzenie jest nic nie wartę przynajmniej w moim uznaniu. To tyle trzymaj się.
 7. Ja bym proponował dodanie starego pluginu na spadochrony. Czyli skrzydła
 8. Nick: Tygryssek UNBAN/UNMUTE: Unban STEAM_ID: STEAM_1:1:527788594 Mapa: Hide_park Data (razem z godziną): 08.05.2021/14:38 Admin który cie zbanował: Idzi Powód Bana: Obraza i spam Wyjaśnienie: Przepraszam. Nie będę tak robił.
 9. Czyli mam rozumieć, że nawet jeśli złamali regulamin to nie dostaną bana. OK?
 10. Bo złożyłeś skargę na Avantha a na Chleba nie choć na pv pisałeś mi że on też team-ował się z ct. Boisz się go? mam ss tej rozmowy i o niczym takim nie mówiłem, przeczytaj sobie jeszcze raz co pisałem I zakończmy ten temat. Bo z Skargi zrobiła się kłótnia jak chcesz się ze mną kłócić to na pv a nie na forum, gdzie może to zobaczyć dużo osób. A ja czekam aż w tej sprawie wypowie się @Rufus.
 11. Nie za to xD bo o tym nawet nie wspomniałem w tym co pisałem na pv. Ja chciałem żeby któryś z adminów zbadał tą sytuacje a nie żebyś mi pisał co ci pisałem na pv.
 12. Twój wiek:13 Twój Nick: Tygryssek Nick oskarżonego: Avanth Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:521757214 Data: 08.05.2021 Mapa: seek_street_rework Opis: współpraca z ct, nie spełnianie celów mapy. Dowody: demko
 13. Nick: Tygryssek Co chciałbyś zmienić: Chciałbym zmienić, żeby wybieranie szukających było losowe ponieważ dużo osób spami do szukających, przez to nie które osoby przez całą mapę nie szukają dlatego chciałbym zaproponować aby szukający byli losowani automatycznie, i w ten sposób można by było zbalansować grę aby każdy miał równe szanse a nie ten który ma lepszy ping i szybciej klika.
 14. Ja bym chętnie zobaczył stare spadochronu bo za nimi bardzo tęsknie a najbardziej za skrzydłami więc ja jestem za Punisherem

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...