Jump to content

h1szpan

Świeżak
 • Posts

  9
 • Entries from Chatbox

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Reputation

2 Świeżak

About h1szpan

 • Rank
  Noob
  Noob

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moim zdaniem bym dał drugą szanse bo każdy zasługuje na to
 2. h1szpan

  unmute

  Nick: hiszpan UNBAN/UNMUTE: unmute STEAM_ID: STEAM_0:0:545309032 Mapa: Data (razem z godziną): Admin który cie zbanował: rufus Powód mute: mutacja Wyjaśnienie:
 3. Nick: h1szpan.AłciKakałci UNBAN/UNMUTE: UNBAN STEAM_ID: STEAM_1:0:545929052 Mapa: english Data (razem z godziną): 06-07-20 17:10 Admin który cie zbanował: HNS rufus Powód Bana: mk Wyjaśnienie: Bardzo bym prosił aby mnie odbanowac prosze niema fajny serweruw do Hns tylko ten jeden jest fajny wiem że dostałem muta i niepowinienem gaddać i bardzo pszepraszam.
 4. Nick: h1szpan UNBAN/UNMUTE: UNBAN STEAM_ID: STEAM_1:0:545929052 Mapa: Hide n Seek English Data (razem z godziną): 06-07-20 17:10 Admin który cie zbanował: [HNS] Rufus Powód Bana: mk Wyjaśnienie: Rzekomo dostałem bana za multi konto,aczkolwiek moje poprzednie konto(STEAM) zostało zbanowane z przyczyn nie zależnych ode mnie.Dlatego też wszedłem na serwer z nowego konta,ponieważ do poprzedniego nie mam juz dostępu. Zwracam się z prośbą o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku. ~ Hiszpn ~

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...