Insane

Admin [HNS]
 • Content Count

  30
 • Posts on chatbox

  76
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Insane last won the day on November 14 2019

Insane had the most liked content!

Community Reputation

23 Helpful

Social Info

1 Follower

About Insane

 • Rank
  Lame

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Okolice Kielc

Recent Profile Visitors

381 profile views
 1. Insane

  Ogólnie sprawa wygląda tak ,że to nie jest pierwszy raz jak zachowujesz się w ten sposób. Mustang boss zapytał się dlaczego nie przyjąłeś go do znajomych a Ty do niego wyskoczyłeś coś o jego rodzicach o ile dobrze pamiętam. Wtedy dostałeś mute na 30 min. auto-20200116-1641-hide_park.dem Następna sytuacja ,gdy ziomek przeszkadzał wam w otworzeniu bunkru i skoro miałeś mute to postanowiłeś rzucać różnymi wiązankami na czacie. auto-20200116-1714-hide_skyhouse.dem Może i troche ta kara przesadzona ale zostawie to do oceny dla Rufusa jeżeli on stwierdzi ,że kara zbyt surowa to skróci.
 2. Insane

  zamknięty

  Jeżeli uważasz ,że się poprawisz to ja byłbym w stanie Ci zaufać i skrócić tego bana albo zamienić na mute. Z drugiej strony wiadomo ,że nie jest to Twój pierwszy ban tutaj i Rufus zna dużo lepiej sytuacje niż ja , więc zostawiam te decyzje jemu.
 3. Insane

  odrzucone

  To już zależy od Boba. Co do podania to jestem na NIE Masz zaledwie 15 godzin przegranych na serwerze i ja osobiście nie widziałem Cie ani razu. Pograj z nami troche ,daj sie poznać i pokaż ,że zasługujesz na admina.
 4. Insane

  szansa

  Według mnie to wszyscy z tej "grupki wzajemnej adoracji " powinni polecieć na zawsze i skończyłaby się dziecinada. Siedzisz z nimi i wiesz o wszystkim a później udajesz niewiniątko. Akurat teraz jak zaczęły się jazdy z Lemonem i Mdeathem to wpadłeś na pomysł żeby ustawić sobie nick Kosmiczny JR ? Ciekawe dlaczego... Jak dla mnie to jest zwykła zniewaga i próba wyśmiewania sie z Rufusa a ,że nie ma w tego w regulaminie to nie mogą Cie zbanować przecież... Jak dla mnie ban jest słuszny.
 5. Insane

  zamknięty

  Ludzi obrażających kogoś pod jego nieobecność Przeklinam , to fakt... ale nie obrażam nikogo
 6. Insane

  zamknięty

  Wyzywałeś Rufusa kilkukrotnie i ten permban jest w 100% słuszny. @Rafał jeżeli możesz to pokaż rozmowy ze steam Pomijając ten cały bunt przeciwko @Rufus,który zapoczątkowaliście z Lemonem Mam nadzieję ,że takich ludzi jak Ty będzie coraz mniej na serwerze.
 7. Insane

  zamknięty

  Przecież serwer nie jest osobą fizyczną to jak mógł o tym wiedzieć? :v Edit : @KosmicznyPapież to nie było po to żeby pośmieszkować sobie z Ciebie ,tylko po to żeby nakreślić błąd. I sprawa z mojego punktu widzenia wygląda tak: Wchodząc na serwer akceptujesz regulamin i czy było to dla beki czy nie jest kategoryczny zakaz obrażania innych graczy,więc jak dla mnie mute jest zasłużone.
 8. Insane

  hns

  Dziękuję bardzo! @michuba02 Pewnie ,że się widzimy !
 9. Insane

  zamknięty

  Siemano! Wpadaj na HNS ;]
 10. Insane

  przyjęte

  Jakiej rangi Ci brakuje: Admin HNS Link do podania lub powód do dostania rangi:
 11. Nick: insane [t] Wiek: Już prawie 21 Coś o sobie: Witam, mam na imię Kacper , moje zainteresowania to boks, piłka nożna , siatkówka oraz lubię sobie pograć w CS. Byłem już administatorem na tym serwerze ale z przyczyny takiej ,że spalił mi sie komputer musiałem odejść.W czasie mojej kadencji sądzę ,że nie było na mnie skarg i że swoje zadania wykonywałem bardzo dobrze. Znajomość SM: 6 tylko trzeba kilka komend sobie przypomnieć. Doświadczenie: Dosyć spore moim zdaniem. Zaczynałem na serwerach 1.6 po przejściu na CS:GO byłem opiekunem jednego serwera. Link do gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/insane [t]/188.68.252.62:27015/ https://www.gametracker.com/player/2iq INSANE/188.68.252.62:27015/ https://www.gametracker.com/player/Insane %23нns/188.68.252.62:27015/ https://www.gametracker.com/player/InsaNe .%3Bx/188.68.252.62:27015/ p.s lubie nicki zmieniać Kontakt: steam,pw oraz facebook.
 12. Witam administacje i graczy HNS , przychodzę tu z propozycją zrobienia konkursu na TOP3 serwera. Jeżeli @Rufus i @BobPixel#DJ#Back pozwoliliby zorganizować to mógłbym przeznaczyć jakieś tam pieniążki na nagrody. Myślałem tu o TOP1 - vip na 3 miesiące, TOP2 - na 2 miesiące , TOP3 - 1 miesiąc.
 13. Jestem na TAK. + Pomocny + Potrafi się zachować + SM + Doświadczenie - Aktywność (ale mam nadzieję, że nadrobisz)
 14. Jakiej rangi Ci brakuje: Admin [HNS] Link do podania lub powód do dostania rangi:
 15. Insane

  Ja zaryzykuję i dam Ci na TAK. + Wiek. + Piszesz do mnie w celu nauki poszczególnych komend oraz żebym Ci pare rzeczy pokazał. + Lubiany na serwerze. - Staż na serwerze