Jump to content

Insane

Guardian [1vs1]
 • Content Count

  98
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Insane last won the day on December 23 2020

Insane had the most liked content!

Community Reputation

79 Silver Master

Social Info

2 Followers

About Insane

 • Rank
  Experienced spammer

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Okolice Kielc

Recent Profile Visitors

882 profile views
 1. Informuję ,że @Ciastek przeszedł pomyślnie okres próbny. Gratuluję
 2. 12.01.2021 +Dodano nowe mapy : -am_burg_ge -am_devbeach_ge -am_lego_ge -am_rob_a_ge -am_surfburken_ge
 3. Dziś zresetowaliśmy ranking na serwerze tj. 05.01.2021r. Serdecznie zapraszam do rywalizacji.
 4. Ostatnio bardzo znikoma aktywność. Jak będziesz bardziej aktywny na serwerze to wtedy złóż podanie i zobaczymy. Odrzucam.
 5. Masz bardzo słabą aktywność w ostatnim czasie na serwerze a ja potrzebuje aktywnych ludzi. Narazie zostawiam podanie otwarte i czekam na poprawe.
 6. Z racji ,że potrzebuję adminów to przyjmuję podanie i od teraz będziesz na okresie próbnym do 12.01.2021. Wszystko Ci wytłumacze na ts Zgłoś się w odpowiednim dziale po rangę.
 7. Witam W związku z tym, że serwer zaczyna normalnie funkcjonować i przychodzą nowi gracze, to żeby zachęcić was do zaglądania na nasze forum postanowiłem dać VIPa na serwerze 1vs1 na okres tygodnia każdemu, kto się zarejestruje oraz napisze posta w tym temacie. Wzór : Pozdrawiam
 8. Ja wam wytłumaczę może o co tu chodzi ,bo widzę ,że nie do końca rozumiecie co robiliście. Zniechęcając graczy do grania na naszym serwerze oraz zabierając ich na inną sieć zabieracie przychód ,który idzie na opłatę serwera, reklame przez co serwer umiera. Przez dobre kilka miesięcy na serwerze nie było nikogo. Teraz próbujecie wrócić jak gdyby nigdy nic i my mamy udawać,że wszystko jest okej ?
 9. Jak dla mnie nic ciekawego. Obejrzałem całe demo z inferno i była może 1 akcja do której na siłe by sie można było przyczepić ale nie jest to na pewno podstawa do bana. Kolejną sprawą jest to ,że nikt nie będzie pobierać demek po 500 mb. Mamy swoje dema i Ty musisz tylko podać mape i godzine tak jak we wzorze. Widzę @joseph2009 ,że masz jakiś problem do tego ziomka i po prostu za wszelką cenę próbujesz go "udupić?" ( po obejrzeniu demka można wywnioskować). Ostatnią rzeczą jest to ,że tym demkiem ukręciłeś bata na siebie ,bo można dać Tobie bana za wyzywanie ale to już rola opiekuna.
 10. Najgorzej , ale może to będzie dobra okazja do spędzenia więcej czasu z rodziną

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...