Jump to content

Insane

Guardian [1vs1]
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Insane last won the day on November 14 2019

Insane had the most liked content!

Community Reputation

57 Advanced

Social Info

1 Follower

About Insane

 • Rank
  Experienced spammer

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Okolice Kielc

Recent Profile Visitors

499 profile views
 1. Insane

  Konkurs TOP3

  Dziś zresetowaliśmy ranking oraz zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie top3 na serwerze! Pierwsze 3 osoby zostaną nagrodzone vip'em 1 miejsce - VIP na miesiąc 2 miejsce - VIP na 2 tygodnie 3 miejsce - VIP na tydzień Regulamin : Jeżeli dana osoba posiada już rangę vip zostanie wydłużona o tyle na ile wygrała vip'a Nie można przekazać swojej wygranej innej osobie Używanie wspomagaczy - PERM BAN! ( to jest raczej jasne?) GL & HF
 2. Insane

  [1v1] VIP

  Co posiada vip ? -Przywitanie oraz pożegnanie VIP'a na czacie -Vip może pisać w hud (!vipsay) wiadomość -Vip posiada dodatkowe zdrowie na start rundy (106 hp) -Vip posiada darmową kamizelkę oraz hełm na początku rundy -VIp posiada prefix w tabeli [ Arena 1 l VIP] W celu zakupu vip'a należy udać się do Bob'a Pixela steam : https://steamcommunity.com/id/BobPixel/ Koszt rangi VIP: SMS : 11.07 zł Przelew : 10zł PSC : 10 zł PayPal: 10 zł
 3. Insane

  Skarga seb3k3321

  Moim zdaniem to nie było tutaj potrzeby kickowania , wystarczyłoby napisać / pogadać i na pewno by sie wszystko na spokojnie wyjaśniło. Admin moim zdaniem jest po to żeby dawać przykład a nie pokazywać jakiej to on władzy nie ma.
 4. Siema, zapraszam również na inne nasze serwery
 5. Insane

  retardy

  W takim przypadku polecam udać się do działu złóż skargę i tam wszystko opisać według podanego wzoru, na pewno się tym ktoś zajmie.
 6. Mówisz,że ostatnio wróciłeś a z tego co widzę to wróciłeś dokładnie 3 dni temu . Skąd mamy wiedzieć ,że za kolejne 3 dni znowu nie znikniesz? Kolejną rzeczą jaką chciałbym podkreślić to jest Twój wiek. Jestem na NIE.
 7. Zbyt kolorowo być nie może, więc ktoś tu musi być złym glina :v -Ze swoich źródeł wiem, że nie masz tych 16 lat :v -sm. -czasem dajesz sie ponieść emocjom. Jestem na nie.
 8. Tak jak napisałem w podaniu - jest opcja "zgłoś" post. @BIENIUŚ =) nie powinien skomentować tego jak grasz i jaką masz rangę ale pisanie skargi o tego typu rzeczy jest jak dla mnie bezsensowne. Zamykam.
 9. @BIENIUŚ =) składając podanie musisz liczyć się z tym ,że ludzie będą to komentować i nie wszyscy napiszą to co jest po Twojej myśli ,więc następnym razem nie komentuj tego ,bo to nie działa na Twoją korzyść. @SzymenPro Jest opcja "zgłoś" post i wtedy moderacja forum się tym zajmie i nie musisz składać tego typu skarg. Co do podania to odrzucam póki co ze względu na aktywność oraz krótki staż na serwerze. Spróbuj za jakiś czas.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich ! Potrzebujemy tylko waszej pomocy ! Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić że razem możemy wszystko ! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń , ludzi którzy są godni aby dołączyć do globalnej elity społeczności którą traktuje się jak drugą rodzinę !

Istniejemy od 2014r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...