Jump to content

Insane

Opiekun [HNS][HNS]
 • Posts

  199
 • Entries from Chatbox

  47
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23
 • Donations

  0.00 PLN 

Everything posted by Insane

 1. Witam! TOP 3 wygląda następująco: 1. Avanth (VIP na 1 miesiąc) 2. H1szpan (VIP na 2 tygodnie) 3. insanelegendaryprorunr123 ( VIP na 1 tydzień) W celu odebrania nagrody zapraszam do kontaktu steam : https://steamcommunity.com/id/InsaneGlobalElite/
 2. 1. hide_shyhouse 2. hidenseek1_d 3. hns_hostiland 4. hs_roof 5. seek_house2020_pixel 6. seek_pixel_house_v2 7. seek_mix_backyard_pl 8. 46school 9. byfynchi4 10. de_safehouse_d 11. has_bysamura 12. hide_and_seek 13. hide_and_seek_house 14. hide_park 15. hideandseek-06 16. hns_bunker (do wyrzucenia) 17. hns_house2017 18. hnscastle 19. home 20. map001css 21. mymap 22. new_mapmapp1 23. relax 24. seek_agency 25. seek_aztec 26. seek_bank_night (do wyrzucenia) 27. seek_bs_house 28. seek_building[hideandseek]_d 29. seek_dacha 30. seek_ebinhouse 31. seek_enterprise 32. seek_foresthouse_snowy 33. seek_frostroad 34. seek_haus_night (do wyrzucenia) 35. seek_industrial_zone 36. seek_lakehouse 37. seek_memap_new 38. seek_mesa 39. seek_sandy_area 40. seek_snowcovered 41. seek_street_rework 42. seek_supermarket 43. seek_town 44. seek_train 45. seek_underground (do wyrzucenia) 46. seek_village[hideandseek] 47. seek_violetto 48. seek_woodhouse 49. shoppingcenter[hideandseek] 50. sponge 51. winterday[hideandseek]
 3. Gracze czekają na OM. Jeżeli masz czas możesz go zrobić według mnie o ile @Dzagu i @Dante nie mają z tym problemu. OM zawsze miał bardzo dużą aktywność i skoro nie masz co robić przez tydzień to z mojej perspektywy to jest dobry pomysł. P.S Dorzucam się jeżeli się zdecydujesz.
 4. Będzie na serwerze dziś albo jutro.
 5. @GerbereQ Dzięki za podlinkowanie map ! Mapy będą wieczorem na serwerze.
 6. Z racji , że mamy taką sytuacje na świecie a nie inną to dodam tutaj ten kawałek xD
 7. Są dwa rozwiązania tej sprawy z mojej perspektywy (jednak xD) Pierwsze jest takie żeby zrobić blokadę ostatnio granej mapy np. na 5 w kolejce. Wywalenie hide_park'a i seek_town nic nie da oprócz spadku graczy na serwerze, bo jak widać zdania są podzielone. Drugie to rozwiązanie @Rufus'a z kolejką map. Jeszcze zagadam z Pixel'em ,bo może on ma inny pomysł jakiś.
 8. Ja akurat jestem ciekawy co powiedzą inni gracze na ten temat,bo np. według mnie mapy pokroju seek_town , hide_park to są mapy ,które kiedyś tworzyły dobry klimat na tym serwerze wspólnie z graczami ,którzy wybierali je żeby móc się poganiać,uciekać i pograć jakoś skillowo. Ciekawy temat i zobaczymy jak się rozwinie. Ja jestem neutralny.
 9. Insane

  Gierki

  Póki serwer nie jest online zapraszamy na naszego HNS'a
 10. Na ten moment mamy pełny skład i zamykamy rekrutacje. Jeżeli znowu będzie otwarta zachęcam do składania podania ponownie.
 11. Ostatnia osoba zostaje przyjęta na stanowisko admina HNS , więc rekrutacja zostaje zamknięta na ten moment.
 12. Kolejna osoba dołącza do team'u HNS! SM załatwione.
 13. Przecież Cie uprzedzałem ,że zabijanie tt do momentu aż nie zostanie to naprawione będzie karane to czego nie zrozumiałeś w tamtym momencie? Jak się mówi raz ,drugi i trzeci to nie rozumiecie dopóki się nie dostanie kary a jak już po raz czwarty zostaniecie zbanowani to wtedy jest wielki płacz.
 14. Kolejna osoba dołącza do administracji HNS!
 15. Przejrzałem demo i moim zdaniem normalnie siadło ,trochę farta i tyle. fejmik i Jamal wiecie ,że zachowujecie się jak dzieci i mnie to np. śmieszy bardziej niż irytuje? Róbcie tak dalej to wam długiej kariery tutaj nie wróżę Daje UB.
 16. Generalnie obejrzałem całe demo i stwierdzam ,że nie było tam nic nadzwyczajnego na co powinienem zwrócić uwagę. Jeżeli myślicie ,że ja nie mam nic lepszego do roboty niż oglądanie waszych demek na których kompletnie nic nie ma oprócz "pozdro poćwicz" oraz "jesteś noobem" to się mylicie.. Radzę wam się pogodzić ,bo następnym razem jeżeli zobaczę kolejne puste demo to z automatu ładuje bana na tydzień jednej jak i drugiej stronie. Dziękuję,że zmarnowaliście mi jakieś 30 minut z życia
 17. Następnym razem nie pisz posta pod postem tylko użyj opcji edytuj.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Social Links

Where you can find us?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...