Jump to content

Rufus

Legenda
 • Posts

  1,026
 • Entries from Chatbox

  121
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  69
 • Donations

  60.00 PLN 

Rufus last won the day on February 27 2023

Rufus had the most liked content!

Reputation

630 Godlike

Social Info

About Rufus

 • Rank
  Hokage
  Cyrex
 • Birthday 18/06/2003

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Konoha
 • Kategoria
  Hide And Seek
 • Zainteresowania
  Konoha Shinobi
 • O sobie
  "Ludzie żyją otoczeni przez to, co przyjęli za prawidłowe i prawdziwe. Tak właśnie określają "rzeczywistość". To wszystko jednak może być zwykłą iluzją. Generalnie, można założyć, że ludzie żyją w świecie swoich własnych przekonań."

Recent Profile Visitors

12,314 profile views
 1. Też postaram się pojawić jeszcze
 2. EDIT; Zrobiłem bardziej czytelne, poprawiłem błędy, dodałem rozdziały i tomy. Mam nadzieje, że milej się teraz czyta i może ktoś doczyta do końca, jeżeli wcześniej tego nie zrobił
 3. Okres próbny minął. Gratuluje zdania dla @Faseczek @Oxvi @GerbereQ @wrzesiu z powodu 0 aktywności przez cały tydzień (nie ma ciebie w GT nawet i nikt z administracji w tym ja nie widział cię na serwerze przez jakiś czas) nie przechodzi okresu próbnego. Rozumiem, że nie każdy ma czas, żeby grać non stop, ale jakaś aktywność jest potrzebna. Pozostałym gratuluje jeszcze raz. Zgłoście się po rangę do odpowiedniego działu, chyba, że ktoś was wyprzedzi.
 4. Częściowo przechodzą mapki. (Bez skyhouse i tej 4 mapy z powodu dalszego skoku varu w tym samym miejscu co kiedyś)
 5. Wszystko spoko i fajnie, ale... Czy faktycznie po dodaniu tych map będą grane, a nie rzucone standardowe rtv, żeby zmienić na mapy pixela, czy hide parka etc? Mapy jak najbardziej spoko z jednej strony, z drugiej strony wolał bym dodać inne mapy, żeby też starzy gracze wchodząc na nowo na serwer nie mieli wrażenia, że serwer stoi tak jak stał od paru lat i nic się nie zmienia.
 6. "ale od tego jest rtv". Właśnie tego nienawidzę, jeżeli tak będziemy dobierać mapki, że najwyżej damy rtv i tyle to na serwerze znowu będą grane 4 mapy w kółko, tylko po to, żeby zdobyć punkty. Myślę, że dużo osób zapomniało na czym polega serwer. Gierka 4fun, żeby pogadać i się pośmiać, pochować w jakiś wymyślnych miejscach i mieć z tego jakąś przyjemność, a nie uczenie się schematów mapy i bieganie w kółko. Upewniłeś mnie w przekonaniu, że należy zrobić jeszcze 1 rzecz na serwerze, bo inaczej stanie się to co wcześniej, czyli granie w kółko tych samych map.
 7. Rekru zamknięta, aktualnie nie widzę sensu 5 admina. Spróbuj ponownie gdy będziemy znowu szukać
 8. 3 mocno pod vipa, ale 1 (roof) ma jeszcze inne kampy i jestem przychylny żeby ją dodać. Co do reszty to nie wiem, czy to dobry pomysł
 9. Przykro mi, ale rekrutacja jest off. Spróbuj swoich sił gdy otworzy się na nowo.

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...