Jump to content

Fafik

Admin [JB]
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Fafik last won the day on January 30

Fafik had the most liked content!

Community Reputation

47 Wingman

About Fafik

 • Rank
  Experienced spammer

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Białystok

Recent Profile Visitors

415 profile views
 1. Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji. Jestem na TAK.
 2. Bardzo fajny pomysł jestem za dodaniem do spisu zabaw.
 3. Dobra obejrzałem demko i sprawa wygląda tak: Gracz0 "fajny ziomus 2011" zaczął zabawę w odmieńca ( 2 razy powtórzył). @MokrySuchar jako ostatni napisał 1, czyli przegrał. Gdy "fajny ziomus 2011" chciał go zabić on rzucił się na niego z nożem, ponieważ przy scrollu łatwiej było z kosy na zeusa zmienić to "fajny ziomus 11" zakajdankował delikwenta (nikt nie spamił zeusem). Nie wiem czy coś się zepsuło ale u mnie demko się kończy po 4 rundzię (7 min i 46s), gdzie ostatnia była na 2 tt i itak nie prowadził. I wsm tyle. Skarga do odrzucenia.
 4. @Ewel♡ @Boguś byłem z nim na discordzie i moim zdaniem ma odpowiedni głos, więc można muta zdjąć.
 5. Te STEAM ID należy do innego gracza... to jest twoje STEAM_1:0:547141215 (według banów) @Dzagupodał linka na steam id którego użyłeś. http://globalelite.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:547141215&advType=steamid tu masz bana.
 6. Na mapie Aztec jest błąd mapy, który pokazuje na radarze odwrotne bombside A i B względem rozłożenia na mapie, gdy jest włączony tylko jeden bombside gracze się gubią i nie wiedzą na którym można zaplantować, a na kórym nie. Nie wiem jak to naprawić ale mam nadzieje, że jakoś dacie rade
 7. Fafik

  Witam

  Siema byczku, polecam zajrzeć też na inne serwery od globalelite
 8. Wiek masz, godzinki masz, sm znasz, regulamin posiadany, chęci też są, aktywność jest (teraz widzę że spadła, ale to raczej brak graczy na serwie ). Jak dla mnie można dać szansę. Jestem na TAK
 9. Jestem na TAK Godzinki masz, wiem że sm się uczyłeś i pewnie już ogarniasz, regulaminem cię skatowałem więc wiem że znasz. Tylko mam jakieś przeczucie że Admina to jeszcze za szybko bo nie masz żadnego doświadczenia, Strażnik powinien być jak najbardziej dla Ciebie.
 10. Fafik

  Urlop

  Wracaj szybciej
 11. Fafik

  Skarga na gracza

  bo jeżeli już na początku jest tak traktowany to po co ma grać? Szary ma na serwerze przegrane już ponad 50h, wszedł do ct obchodząc blokade MUTE, i najprawdopodobniej bana na ct, choć nie popieram zachowania Pogromcy Kaczek, ale sam Szary nie jest bez winy
 12. @Ezikdobrze podsumował, jestem na TAK.
 13. Na tej edycji masz dopiero 32 godziny. Wiem że wcześniej grałeś ale jeżeli teraz masz taką aktywność to jestem na NIE. Dorób do tych 60h to jak złożysz podanie moje stanowisko może się zmienić.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich ! Potrzebujemy tylko waszej pomocy ! Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić że razem możemy wszystko ! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń , ludzi którzy są godni aby dołączyć do globalnej elity społeczności którą traktuje się jak drugą rodzinę !

Istniejemy od 2014r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...