MaxZz

User
 • Content Count

  32
 • Posts on chatbox

  14
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

MaxZz last won the day on September 21

MaxZz had the most liked content!

Community Reputation

13 Beginner

About MaxZz

 • Rank
  Lame

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Białystok

Recent Profile Visitors

145 profile views
 1. MaxZz

  Bardzo dobry pomysł na urozmaicenie rozgrywki. Jestem jak najbardziej na tak.
 2. MaxZz

  Ostatnio, głównie przez naukę jestem przytłoczony i nie mam już wystarczająco dużo czasu aby przesiadywać na serwerze. Jest mi z tym źle, bo dzięki serwerowni poznałem wiele wspaniałych osób...:( Ale to tylko motywuje mnie do nauki, aby jak najszybciej powrócić... Do zobaczenia:(
 3. MaxZz

  Jako gracz jestem oczywiście na TAK
 4. MaxZz

  Ponad połowa serwer JB uważa że ten serwer umiera. Pomimo usunięciu nieaktywnych adminów, obecnie na serwerze można liczyć tylko na Pepe i Dominika. Nawet Fafik(który niedawno dostał Strażnika) rzadko jest widywany na serwerze. Liczba osób grających w weekendy jest niewielka... W tygodniu to nawet nie przekracza 2 osób.(oczywiście są wyjątki) Jest to irytujące ponieważ bardzo lubie ten serwer i chciałbym dla niego jak najlepiej. Przydałoby się coś co zachęciłoby graczy do grania, a takich rzeczy nie ma. Szkoda mi to mówić ale wątpie że serwer się odbuduje.
 5. MaxZz

  odrzucone

  Wątpie że jesteś opanowaną osobą, skoro jak coś ci się nie spodoba to odrazu wyzywasz i się rugasz.
 6. MaxZz

  zbanowany

  Oby, bo ostatnio na serwerze robi się bardzo duże zamieszanie przy twojej osobie.
 7. MaxZz

  odrzucone

  +Wiek +Chęci -Kultura -Osobowość -Wulgarany Bez zbędnego gadania jestem na NIE. Gracz obraża innych graczy, co drugie słowo się ruga bez powodu. Moim zdaniem te podanie to jakiś żart... Chłop już dawno powinien dostać muta.
 8. MaxZz

  jb

  Trzymajcie się panowie
 9. MaxZz

  zamknięty

  Black Arrow nie rozumiem po co piszesz aż tyle pod własną prośbą... Tutaj wypowiadają się graczę na temat danej sytuacji a ty odbijasz piłeczkę z Ezikiem. Ogólnie to jestem za tym aby skrócić tego bana.
 10. MaxZz

  przyjęte

  Ale Fafik to, że on wtedy dostał bana na CT, nie znaczy, że możecie robić aferę na cały serwer, bo nie wiecie jaki Pepe ma nick. Osobiście nic do ciebie nie mam, bardzo cię lubię + obecnie znasz regulamin perfekcyjnie, ale w tej edycji dopiero powracasz i nie masz tych godzin dużo.
 11. MaxZz

  Całkiem fajny pomysł, ale to, że nauczyłeś się obsługiwać forum nie znaczy, że masz wrzucać 6 postów w ciągu 3 dni. Ale pomysł fajny...
 12. jb_spy_vs_spy moim zdaniem jedna z lepszych map na JB...Co prawda mało możliwości buntu i średnia ilość zabaw, ale jest zaprojektowana w bardzo dobry sposób. Nowe mapy by się przydały, to prawda. Jak najbardziej myślę, że zachęciłoby to graczy do przesiadywania na serwerze. Pozdro?
 13. MaxZz

  zamknięty

  Po przeanalizowaniu twoje wypowiedzi muszę się z tobą zgodzić. Ostatnio zachowania tego gracza w CT to jeden wielki żart. Ale możesz mi wierzyć lub nie BlackArrow jeszcze jakiś czas temu całkiem sobie radził. Pozdro Rufus? Wpadaj częściej na JB
 14. MaxZz

  JB

  Wydaje mi się, że nie było tu jeszcze zabawnych tekstów z serwera JB, więc pozwólcie że zapiszę kilka...miłego czytania? ,,Pozycja do boju"------cheatz ,,Napiszcie sandwich ale poprawnie po polsku''----BlackArrow -Cloudsy są grane. -Terro:Dobra kto pierwszy zginie ten frajer. 0,0001s później: Spada w przepaść i słychać tylko takie: ,,No kur......" ,,Po otwarciu się waszych cel macie kur..... dzień wolny, bo mi się nie chce." -CT nas kajdankuje. -Jeden terrorysta się odzywa. -CT mówi że było TT mówi. -Terro:,,Ale ty wiesz, że CT nie może mówić, że było TT mówi TT ginie bo za to jest ban!?" Terro mówi do mnie:,, Ej daj 3k fajek!' Ja:Mam tylko 1k" Terro:,, To daj mi ten 1k, a 2k będziesz mi wisiał..." Terro:,,Złamałem spinacz!" CT:,,Wiesz, że to jest przyznanie się do buntu?!" Terro:,,Nieeee! Ja taki w prawdziwym życiu złamałem...do kartek taki." I ostatnią sytuacja, która bardzo mnie rozbawiła... CT:(bodajże Dominik):,,Dobrze, co byś mi zrobił na śniadanie?" Terro:,,Melon" CT:,,Okej hahaha, a ty co byś mi zrobił na śniadanie?' Terro(drugi):,,Arbuz........2 arbuzy" Strasznie mnie to rozbawiło. Piszcie na dole jakie jeszcze były bo pewnie zapomniałem większości. Pozdrowionka MaxZz?
 15. MaxZz

  zamknięty

  Zmieniam jednak zdanie... Ten ban ci się należy. Ostatnio w CT twoje prowadzenie jest nudne, monotonne. Często się mylisz, czasami zdarza ci się faworyzacja. Ban jak najbardziej zasłużony. Sorry że tak opinie zmieniam ale napisałem zanim pomyślałem....