Jump to content

gOoD

Admin [FFA]
 • Content Count

  43
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

gOoD last won the day on July 19 2018

gOoD had the most liked content!

Community Reputation

21 Troll

About gOoD

 • Rank
  Lame

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Konin

Recent Profile Visitors

816 profile views
 1. gOoD

  Urlop

  Od dnia: 08.08.2020 Do dnia: 12.08.2020 Powód: Wyjazd na wakacje
 2. Pod poprzednim nie zdążyłem się wypowiedzieć ale tutaj mi się udało a więc: + Kultura + Aktywność + Rozpoznawalność + Wiek + Opanowanie +/- Ranga - SM Podsumowując, moim zdaniem nadajesz się na admina i myślę że można dać ci szanse (tylko naucz się tego SM xd). Ja jestem na TAK.
 3. Tak jak napisał @Witeczek @BARTO! @Czesti i @ΛИĞΞГ ØҒ ĐΞΛŦĦ za nachalność i spam na PW nie powinieneś dostać unmute, jednak uważam że minęło bardzo dużo czasu od dostania tego mute i myślę że zrozumiałeś swój błąd i nie powtórzysz go po raz kolejny. Również jestem za propozycją @ΛИĞΞГ ØҒ ĐΞΛŦĦ. Jak dla mnie unmute.
 4. No no panie BARTO spodziewałem się twojego podania więc wypada się wypowiedzieć. A zatem: + Regulamin + Kultura + Ranga + SM + Godziny na serwerze + Wiek + Rozpoznawalny na serwerze ( Moim zdaniem @michuba02 dużo ludzi go zna xd) Minusów brak według mnie tak więc zostaje mi napisać że jestem na TAK.
 5. Funkcja wyłączenia tych dźwięków to jest mus w tym przypadku bo tak jak @Czesti napisał nie każdemu może się to podobać. Co do samego pomysłu to jestem za chociaż sam grałbym z wyciszonymi dźwiękami bo tak mi po prostu lepiej
 6. Trzecie podanko od pana Trebuha, a więc: + Znajomość Regulaminu + Znajomość SM + Godziny na serwerze + Doświadczenie + Rozpoznawalność + Znaczna poprawa w ostatnim czasie +/- Wiek +/- Ranga - Degrad z HNS Dodatkowym plusem jest to że ciągle starasz się i to widać aby dostać tego admina.Tak więc analizując wszystkie plusy i minusy mogę szczerze powiedzieć iż w obecnej sytuacji jestem na... TAK.
 7. + Regulamin + Doświadczenie + SM + Rozpoznawalny + Aktywność + Potrafi coś tam zagrać -/+ Wiek - Zostałeś zdegradowany z HNS - Zbyt szybko oceniasz ludzi (ktoś strzelił kilka dobrych strzałów i już osądzasz go o cheaty) - Ogólnie lekki toxic jesteś ( i właśnie przez to wprowadzanie złej atmosfery dostałeś degrada o ile się nie mylę) Powiem tak, na moje oko starasz się dostać admina, masz dobre chęci i walczysz o admina. Niestety ale aktualnie jestem na NIE. Jednakże uważam tak jak @michuba02 że trzeba ci dać trochę czasu żebyś pokazał że mimo tych wszystkich minusów zasługujesz na admina.
 8. Ehh Pituś Pituś + Wiek + Aktywność + Ludzie cię znają + SM + Coś tam potrafi ustrzelić +/- Ta toksyczność, niby jak ja jestem to starasz się nie być toksyczny ale nie mogę się wypowiedzieć o twoim zachowaniu kiedy mnie nie ma na serwerze Plusy plusami ale czasami musisz się opanować, bo to podstawa. Ja jestem tak neutral ale z bardzo dużym nastawieniem na TAK.
 9. Czestii No to zaczynamy : + doświadczenie + godziny w csie + ranga + kiedyś już tutaj adminowałeś Natomiast te godzinki aktualne to myślę że się poprawią bo narazie to taki troche minus z nich jest xd Ja jestem tak bardziej na TAK. Tak jak @Dante napisał zostawmy podanie na tydzień i poczekajmy jak Czester nadrobi godziny.
 10. No i pan michuba02 ? Ode mnie to tak: + Doświadczenie + Wiek + SM + Godziny + Regulamin + Rozpoznawalność + Ranga Natomiast co do minusów to chyba oprócz rage raz na jakiś czas to nic innego nie mogę napisać. Ja jestem na TAK
 11. Od siebie mogę powiedzieć że bardzo często go widuje na serwerze, nie jest toksyczny, dodatkowo ma doświadczenie. Plusy: + Aktywność + Kultura + Doświadczenie + Wiek Nie do końca przekonuje mnie obecna ilość godzin na serwerze ale skoro ostatnimi czasy jest na serwerze codziennie to napewno ta liczba wzrośnie więc +/- Minusy: - Z mojej strony to chyba do niczego bym się nie przyczepił Ja na TAK 
 12. gOoD

  Urlop

  Od dnia: 22.06 Do dnia: 08.07 Powód: Wyjazd do Niemiec
 13. No więc: + Aktywność + Wiek + Ogarnięty - SM (ale jeśli mówisz że się nauczysz ?) Można dać ci szansę ? Jak dla mnie na TAK.
 14. gOoD

  Urlop

  Od dnia: 18.07 Do dnia: 28.07 Powód: Wyjazd na wakacje

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...