gOoD

Admin [FFA]
 • Content Count

  37
 • Posts on chatbox

  14
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

gOoD last won the day on July 19 2018

gOoD had the most liked content!

Community Reputation

17 Beginner

About gOoD

 • Rank
  Lame

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Konin

Recent Profile Visitors

661 profile views
 1. No no panie BARTO spodziewałem się twojego podania więc wypada się wypowiedzieć. A zatem: + Regulamin + Kultura + Ranga + SM + Godziny na serwerze + Wiek + Rozpoznawalny na serwerze ( Moim zdaniem @michuba02 dużo ludzi go zna xd) Minusów brak według mnie tak więc zostaje mi napisać że jestem na TAK.
 2. Funkcja wyłączenia tych dźwięków to jest mus w tym przypadku bo tak jak @Czesti napisał nie każdemu może się to podobać. Co do samego pomysłu to jestem za chociaż sam grałbym z wyciszonymi dźwiękami bo tak mi po prostu lepiej
 3. gOoD

  odrzucone

  Trzecie podanko od pana Trebuha, a więc: + Znajomość Regulaminu + Znajomość SM + Godziny na serwerze + Doświadczenie + Rozpoznawalność + Znaczna poprawa w ostatnim czasie +/- Wiek +/- Ranga - Degrad z HNS Dodatkowym plusem jest to że ciągle starasz się i to widać aby dostać tego admina.Tak więc analizując wszystkie plusy i minusy mogę szczerze powiedzieć iż w obecnej sytuacji jestem na... TAK.
 4. gOoD

  odrzucone

  + Regulamin + Doświadczenie + SM + Rozpoznawalny + Aktywność + Potrafi coś tam zagrać -/+ Wiek - Zostałeś zdegradowany z HNS - Zbyt szybko oceniasz ludzi (ktoś strzelił kilka dobrych strzałów i już osądzasz go o cheaty) - Ogólnie lekki toxic jesteś ( i właśnie przez to wprowadzanie złej atmosfery dostałeś degrada o ile się nie mylę) Powiem tak, na moje oko starasz się dostać admina, masz dobre chęci i walczysz o admina. Niestety ale aktualnie jestem na NIE. Jednakże uważam tak jak @michuba02 że trzeba ci dać trochę czasu żebyś pokazał że mimo tych wszystkich minusów zasługujesz na admina.
 5. gOoD

  odrzucone

  Ehh Pituś Pituś + Wiek + Aktywność + Ludzie cię znają + SM + Coś tam potrafi ustrzelić +/- Ta toksyczność, niby jak ja jestem to starasz się nie być toksyczny ale nie mogę się wypowiedzieć o twoim zachowaniu kiedy mnie nie ma na serwerze Plusy plusami ale czasami musisz się opanować, bo to podstawa. Ja jestem tak neutral ale z bardzo dużym nastawieniem na TAK.
 6. gOoD

  przyjęte

  Czestii No to zaczynamy : + doświadczenie + godziny w csie + ranga + kiedyś już tutaj adminowałeś Natomiast te godzinki aktualne to myślę że się poprawią bo narazie to taki troche minus z nich jest xd Ja jestem tak bardziej na TAK. Tak jak @Dante napisał zostawmy podanie na tydzień i poczekajmy jak Czester nadrobi godziny.
 7. gOoD

  przyjęte

  No i pan michuba02 ? Ode mnie to tak: + Doświadczenie + Wiek + SM + Godziny + Regulamin + Rozpoznawalność + Ranga Natomiast co do minusów to chyba oprócz rage raz na jakiś czas to nic innego nie mogę napisać. Ja jestem na TAK
 8. Od siebie mogę powiedzieć że bardzo często go widuje na serwerze, nie jest toksyczny, dodatkowo ma doświadczenie. Plusy: + Aktywność + Kultura + Doświadczenie + Wiek Nie do końca przekonuje mnie obecna ilość godzin na serwerze ale skoro ostatnimi czasy jest na serwerze codziennie to napewno ta liczba wzrośnie więc +/- Minusy: - Z mojej strony to chyba do niczego bym się nie przyczepił Ja na TAK 
 9. gOoD

  Od dnia: 22.06 Do dnia: 08.07 Powód: Wyjazd do Niemiec
 10. gOoD

  Nooo michuba. Co tu mówić, jesteś spoko ziomek, ogarniasz gierke. Rage ci się włącza jak zbyt dużo razy z rzędu cie zabije w csie xd Jesteś pierwszą ofiarą na mojej kosie na FFA XD ale co jak co jesteś przeważnie uprzejmy i spokojny co najważniejsze. Także to tyle ode mnie. Pozdro z fartem mordo ??
 11. gOoD

  Ja dodałbym jeszcze Azteca ?
 12. gOoD

  No więc: + Aktywność + Wiek + Ogarnięty - SM (ale jeśli mówisz że się nauczysz ?) Można dać ci szansę ? Jak dla mnie na TAK.
 13. gOoD

  Od dnia: 18.07 Do dnia: 28.07 Powód: Wyjazd na wakacje
 14. gOoD

  Gdyby Bartek był toksyczny w obecności admina to dostał by mute od razu ale on stara sie tego unikać i przy adminach być wzorowym graczem a kiedy zobaczy że nie ma nikogo z administracji na serwerze to może zacząć wyzywać cały serwer, dlatego najlepiej sprawdzić demko i w przypadku potwierdzenia tego co pisał @Enzo dać mu odpowiednią karę.I zgadzam się z tobą że nie ma wyjątków na serwerze.
 15. gOoD

  Bartek jest osobą bez mutacji na pewno ale kiedy jest jakiś admin na serwerze stara sie nie być toksyczny dlatego trudno go złapać ma ,,gorącym uczynku". O to ,,pozwolenie" trzeba by spytać @Dzagu.