Jump to content

gOoD

Legenda
 • Posts

  47
 • Entries from Chatbox

  2
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  0.00 PLN 

gOoD last won the day on April 29 2023

gOoD had the most liked content!

Reputation

41 Wingman

About gOoD

 • Rank
  Experienced spammer
  Experienced spammer
 • Birthday 21/05/2002

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Konin

Recent Profile Visitors

2,214 profile views
 1. Jeśli serwer Only Mirage jest dobrze i fajnie prowadzony i ogarniany to gra na nim dużo ludzi. Niektóre serwerownie mają po kilka serwerów tylko z Mirage i na kazdym jest pełno ludzi więc myślę że na nowy start powinien być dobrze ogarnięty OnlyMirage.
 2. Siema, tutaj będą pojawiać się propozycje rs'ów na OnlyDD2. Na początek proszę o propozycje na maj. Głównie chciałbym aby administracja podsyłała propozycje ale jeśli jakiś gracz jest chętny to również może podesłać. Prosiłbym o minimum 3 propozycje.
 3. Ogólne zasady: DEFINITYWNIE ZABRANIA SIĘ POSIADANIA ADMINA NA INNEJ SIECI SERWERÓW. Jeśli osoba pisząca podanie posiada admina na innym serwerze GLOBALELITE.PL , to wymagana jest zgoda obu opiekunów + H@ Wymagania: Minimum 16 lat (możliwe wyjątki) Sprawny mikrofon Wysoka kultura osobista na serwerze jak i na forum Rozpoznawalność na serwerze i dobra reputacja wśród graczy Znajomość SM (SourceMod) Brak VAC'a na koncie Min. 5 postów na forum Min. 30h na serwerze wg. GT Znajomość regulaminu Wzór: Nick: Wiek: Coś o sobie: SteamID: Znajomość SM(1-10): Znajomość Regulaminu(1-10): Ilość godzin w CS:GO: Ranga CS:GO: Dlaczego Ty?: Link do gametracker'a: Kontakt: Znajomość SM: 1 - Nie wiesz co to SourceMod 2 - Wiesz mniej więcej co to SourceMod ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi 3 - Orientujesz się w menu admina 4 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina 5 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz kilka dodatkowych komend 6 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend 7 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary 8 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz małe doświadczenie w edycji pluginów 9 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz spore doświadczenie w edycji pluginów 10 - Umiesz sprawnie korzystać z menu admina oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary, umiesz także pisać pluginy
 4. Admini na FFA nie mają w zwyczaju mutować bez powodu. Poza tym jeśli @CzesterMolester cię ostrzegał (a tak było bo napisał to @Fafik) a ty się do tego nie zastosowałeś to nie ma co się dziwić. Dodatkowo doczytaj dokładnie regulamin: 1.17 Osoby, które nie przeszły mutacji mogą korzystać z czatu głosowego. Jesli osoby te krzyczą, niewłaściwie korzystają z czatu --> ostrzeżenie --> perm mute Zastosuj się do prawidłowego wzoru skargi (lub jeśli chcesz, napisz odwołanie od mute ale również zgodnie ze wzorem) i napisz ponownie. Zgadzam się z @BARTO jeśli chodzi o graczy wymienionych przez ciebie.
 5. Nooo michuba. Co tu mówić, jesteś spoko ziomek, ogarniasz gierke. Rage ci się włącza jak zbyt dużo razy z rzędu cie zabije w csie xd Jesteś pierwszą ofiarą na mojej kosie na FFA XD ale co jak co jesteś przeważnie uprzejmy i spokojny co najważniejsze. Także to tyle ode mnie. Pozdro z fartem mordo ??

O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
 • Create New...