Jump to content

gOoD

Guardian [FFA]
 • Content Count

  49
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

gOoD last won the day on December 14 2020

gOoD had the most liked content!

Community Reputation

32 Biedopomocnik

About gOoD

 • Rank
  Lame

Kontakt

 • Płeć
  mężczyzna
 • Miejscowość
  Konin

Recent Profile Visitors

928 profile views
 1. Siema, prosiłbym o podanie kilku propozycji roundsoundów na styczeń. Z kolejnymi miesiącami będę po prostu odświeżał ten temat. To tyle
 2. Cobble był zbugowany, na Azteca ludzie narzekali. Westwood - no tu można się zastanowić bo byli ludzie którzy lubili go grać, jak i tacy którzy wychodzili jak tylko załadowała się mapa. Vertigo było w miarę chętnie grane i myślę że jest dobrą propozycją. Ja od siebie dorzucę jeszcze propozycję dodania ratsów. Poczekam aż wypowie się reszta administracji.
 3. gOoD

  Skarga Na GBS

  Również nie zauważyłem nic ciekawego na demku z Inferno. Tak jak napisał @Insane nie wysyłaj nam demek które trwają 1 minute i ważą 500mb. Następnym razem podaj tylko link do demka. I staraj się być bardziej kulturalny w stosunku do innych graczy na serwerze bo szkodzisz tylko sobie a ja następnym razem nie będę taki łagodny. Zamykam temat.
 4. Od dnia: 23.12 Do dnia: 31.12 (Może dłużej) Powód: Ktoś dzisiaj w mojej miejscowości wjechał w skrzynkę od Internetu i prawdopodobnie nie naprawią tego do sylwestra przez co jestem bez Internetu do końca miesiąca.
 5. Nazwa serwera: FFA Imię: Kacper Wiek: 18 Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Mimo aktualnego stanu serwera i mojej dotychczasowej aktywności będę starał się być do dyspozycji i pomocy graczom około 3-4 godzin dziennie. Staż na serwerze: Będzie jakoś z 3 lata już. Znajomość SourceModa (1-10): 9 Zaufanie wobec graczy(1-10): Myślę że jest to zależne od społeczności serwera i stosunku gracza do administracji ale wydaje mi się że jakoś w okolicach 8-9. Dlaczego akurat Ty: Jestem na serwerowni już dość długo, zawsze staram się pomóc graczom którzy tej pomocy potrzebują, mam duże zaufanie od graczy ale przede wszystkim znam bardzo dobrze serwer jak i jego społeczność. Co byś chciał zmienić za swojej kadencji: Chciałbym aby FFA wróciło do dawnej swojej świetności gdzie na serwerze non-stop bywało dużo graczy, wiem że obecnie serwer przechodzi ,,kryzys,, i może to być ciężkie zadanie lecz myślę że razem z pomocą administracji postaramy się aby ta świetność powróciła.
 6. + Aktywność + Kultura + Rozpoznawalność na serwerze + Ranga +/- SM +/- Wiek Tak jak koledzy jestem za daniem szansy w okresie próbnym, więc generalnie to jestem na TAK.
 7. gOoD

  Urlop

  Od dnia: 08.08.2020 Do dnia: 12.08.2020 Powód: Wyjazd na wakacje
 8. Pod poprzednim nie zdążyłem się wypowiedzieć ale tutaj mi się udało a więc: + Kultura + Aktywność + Rozpoznawalność + Wiek + Opanowanie +/- Ranga - SM Podsumowując, moim zdaniem nadajesz się na admina i myślę że można dać ci szanse (tylko naucz się tego SM xd). Ja jestem na TAK.
 9. Tak jak napisał @Witeczek @BARTO! @Czesti i @ΛИĞΞГ ØҒ ĐΞΛŦĦ za nachalność i spam na PW nie powinieneś dostać unmute, jednak uważam że minęło bardzo dużo czasu od dostania tego mute i myślę że zrozumiałeś swój błąd i nie powtórzysz go po raz kolejny. Również jestem za propozycją @ΛИĞΞГ ØҒ ĐΞΛŦĦ. Jak dla mnie unmute.
 10. No no panie BARTO spodziewałem się twojego podania więc wypada się wypowiedzieć. A zatem: + Regulamin + Kultura + Ranga + SM + Godziny na serwerze + Wiek + Rozpoznawalny na serwerze ( Moim zdaniem @michuba02 dużo ludzi go zna xd) Minusów brak według mnie tak więc zostaje mi napisać że jestem na TAK.
 11. Funkcja wyłączenia tych dźwięków to jest mus w tym przypadku bo tak jak @Czesti napisał nie każdemu może się to podobać. Co do samego pomysłu to jestem za chociaż sam grałbym z wyciszonymi dźwiękami bo tak mi po prostu lepiej
 12. Trzecie podanko od pana Trebuha, a więc: + Znajomość Regulaminu + Znajomość SM + Godziny na serwerze + Doświadczenie + Rozpoznawalność + Znaczna poprawa w ostatnim czasie +/- Wiek +/- Ranga - Degrad z HNS Dodatkowym plusem jest to że ciągle starasz się i to widać aby dostać tego admina.Tak więc analizując wszystkie plusy i minusy mogę szczerze powiedzieć iż w obecnej sytuacji jestem na... TAK.
 13. + Regulamin + Doświadczenie + SM + Rozpoznawalny + Aktywność + Potrafi coś tam zagrać -/+ Wiek - Zostałeś zdegradowany z HNS - Zbyt szybko oceniasz ludzi (ktoś strzelił kilka dobrych strzałów i już osądzasz go o cheaty) - Ogólnie lekki toxic jesteś ( i właśnie przez to wprowadzanie złej atmosfery dostałeś degrada o ile się nie mylę) Powiem tak, na moje oko starasz się dostać admina, masz dobre chęci i walczysz o admina. Niestety ale aktualnie jestem na NIE. Jednakże uważam tak jak @michuba02 że trzeba ci dać trochę czasu żebyś pokazał że mimo tych wszystkich minusów zasługujesz na admina.
 14. Ehh Pituś Pituś + Wiek + Aktywność + Ludzie cię znają + SM + Coś tam potrafi ustrzelić +/- Ta toksyczność, niby jak ja jestem to starasz się nie być toksyczny ale nie mogę się wypowiedzieć o twoim zachowaniu kiedy mnie nie ma na serwerze Plusy plusami ale czasami musisz się opanować, bo to podstawa. Ja jestem tak neutral ale z bardzo dużym nastawieniem na TAK.

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
 • Create New...